Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

58 minut temu, tomcug napisał:

Ja też poproszę nr konta...

 

57 minut temu, bric-a-brac napisał:

Też poproszę nr konta. Myślę, że skromny wieniec od dogo jako wyraz pamięci, podziękowania... A nadwyżka pieniędzy na zabezpieczenie zwierząt, bo pewnie na tym samej Ewie zależałoby najbardziej... Z tego, co UlaFeta pisała, opiekę nad zwierzętami przejmują Znajdki.

 

57 minut temu, Isiak napisał:

Strasznie smutna wiadomość :( Dobrzy ludzie odchodzą zbyt wcześnie :( Ja również proszę nr konta.

 

56 minut temu, Jo37 napisał:

Poproszę numer konta.

zaraz wyślę

Link to comment
Share on other sites

poproszę o numer konta 

jeżeli nikt nie będzie mógł się wybrać na pogrzeb to gdybyśmy wiedzieli która firma będzie obsługiwala pogrzeb Ewy to po uzgodnieniu telefonicznym można im wpłacić na konto i oni dostarczają wiązankę na pogrzeb tak robiliśmy na pogrzebie u mamy kolegi z pracy jak nikt nie mógł być na pogrzebie, ale jeśli ktoś mógłby być to byłoby super 

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie. Pieniążki jakieś się zbiorą, a chodzi o to, żeby kwiaty były piękne, ale też o to, żeby jak najwięcej zostało na wsparcie dla zwierzątek Ewy w Znajdkach.

Jest jeszcze sezon na mieczyki, u moich kwiaciarek są po 2zł.

50 kolorowych mieczyków to - moim zdaniem - piękna wiązanka, koszt 100zł. Do tego szarfa.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno w Warszawie znajdą się osoby które zechcą pójść na pogrzeb. Jak zmarła Talcott to, mimo, że Szczecin na końcu świata i dogomaniaków tu mało, zebrała się nas spora grupa, która przyszła ją pożegnać...

My miałyśmy wieniec biało-niebieski bo wtedy takie były kolory dogo... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Olena84 napisał:

Nie mogę uwierzyć... nie myślałam, że to tak szybko się zdarzy...

Też się dołożę do wieńca i chciałabym pójść na pogrzeb, tylko nie wiem od kogo sie dowiedzieć kiedy.

To fajnie Olenko,pewnie ktoś jeszcze dołączy.

Zajęłabyś się kupnem kwiatów od nas?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

. . .

Trzeba dowiedzieć się gdzie i kiedy będzie pogrzeb.  

 

2 godziny temu, terra napisał:

Gdy któraś Cioteczka dowie się o terminie pogrzebu, to proszę niech napisze tutaj.

 

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

. . .

Też się dołożę do wieńca i chciałabym pójść na pogrzeb, tylko nie wiem od kogo sie dowiedzieć kiedy.

Dostałam SMSa od męża Ewuni o Jej śmierci. Napisał, że odeszła dzisiaj rano w domu w gronie najbliższych :(  Napisał, że w razie potrzeby proszą o kontakt w najbliższych dniach i podał nry telefonów.

Złożyłam wyrazy współczucia od siebie, a także od rodziny dogomaniackiej. Prosiłam o wiadomość kiedy będzie pogrzeb. Napiszę tu gdy dostanę odpowiedź

Ewunia zmarła dzisiaj rano więc myślę, że jeszcze nie jest ustalona data pogrzebu.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kaja8888 napisał:

dostałam smsa od męża Ewy napisał że w razie potrzeby prosi o kontakt w najbliższych dniach i podał dwa imiona i numery telefonów - nie podawać publiczne ale na pw mogę podać te numery dla zainteresowanych 

Myślę, że może jeszcze  kilka osób powiadomią. Chyba chcieliby, żeby ktoś z dogo przyszedł na pogrzeb. Nie można zawieść Ewy i Jej Rodziny.

Myślę, że nie należy zasypywać Ich telefonami, czy SMSami. Wystarczy jak jedna osoba z dogo dowie się o dacie pogrzebu i powiadomi tu zainteresowane osoby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...