Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Dnia 10.07.2017 o 22:07, ona03 napisał:

Ev-ciu :), Loluś liliowo pozdrawia

jhpu1AMkODStZ1hqlNxbkJgzBA6QfN-ZXzwL5w0c

 

 

i dziwaczek różowy rozkwita

aQ0aPKYQKwXO0P57-ph1ATDLHaPI2nMn6lvYTg2R

Oneczko, mam nadzieję że jeszcze na różowego dziwaczka się załapię. Moje podobno ładnie kwitną, ale nie mogę ich zobaczyć, tak jak reszty moich kwiatków. Jedyny widok jaki mam, to duża sosna, a na niej sujki i wiewiórki.

Specjalne buziole dla Lolusia :)

Wszystkim bardzo dziękuję za ciepłe myśli. Powoli zacynam rehabilitację ( to duże słowo, ale od czegoś trzeba zacząć).

Najważniejsze teraz to pytanie czy noga się zrośnie i drugie to problem z powstrzymaniem choroby.

Wszystko jednak w rękach Pana Boga.

 

Teresko, uzupełnij, proszę:

- river - 20 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2017 o 15:36, Gusiaczek napisał:

A ja z tych, którzy się cieszą najbardziej, gdy latem mogą zmarznąć ;)  

Ale +6 w lipcu to trochę przesada :( , nawet pieski jakieś nieruchawe się zrobiły.

Mimo to optymistycznie pozdrawiam :)

Znalezione obrazy dla zapytania optymistycznie pozdrawiam gify
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, inka33 napisał:

EVA, serdeczne myśli ślę do Ciebie. :)

A tak przy okazji zapytam - czy wpłynęły pieniądze z bazarku fb zakończonego w maju, bo jakoś nie widzę w rozliczeniu...?

 

Do rozliczenia na tym wątku wpisuję tylko to, co dzieje się na dogo, tak więc bazarku z fb nie ma tutaj.

Ta zbiórka WiosnaA i jej Córci była robiona na dogo, czy poza? Bo nie wiem czy ujmować w spisie?

Pozdrowienia Ewo zostawiam.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, terra napisał:

Do rozliczenia na tym wątku wpisuję tylko to, co dzieje się na dogo, tak więc bazarku z fb nie ma tutaj. (...)

Pytam, bo część fantów, które ja dałam cancer do wstawienia na bazarek fb była od innych darczyńców, którzy się o to dopytują.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, terra napisał:

Do rozliczenia na tym wątku wpisuję tylko to, co dzieje się na dogo, tak więc bazarku z fb nie ma tutaj.

Ta zbiórka WiosnaA i jej Córci była robiona na dogo, czy poza? Bo nie wiem czy ujmować w spisie?

Pozdrowienia Ewo zostawiam.

WiosnaA pisała tutaj że jest robiona zbiórka do puszki w Londynie w sklepie i to jest efekt tej zbiórki.

Inko, podaj bliższe szczegóły tej wpłaty i link do bazarku to potwierdzę Ci na fb

Terro, dziękuję, że to wszystko ogarnisz.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, EVA2406 napisał:

WiosnaA pisała tutaj że jest robiona zbiórka do puszki w Londynie w sklepie i to jest efekt tej zbiórki.

Inko, podaj bliższe szczegóły tej wpłaty i link do bazarku to potwierdzę Ci na fb

Terro, dziękuję, że to wszystko ogarnisz.

To mi umknęła ta info od WiosnaA,

zatem zaraz dopiszę do listy darczyńców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...