Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Ewo trafiłam dzisiaj na ten wątek. Jestem sercem i myślami przy Tobie. A teraz do wszystkich dogomaniaków . Wsparłyście Ewę finansowo, wspieracie codziennie duchowo. Chcę Was zachęcić do jeszcze jednego wsparcia modlitwą. Proponuję wspólną modlitwę jedną dziesiątkę różańca w intencji wyzdrowienia Ewy wspólną o godzinie 20:30  Ja będę dołączcie do mnie. To ważne aby każda u siebie, ale o tej godzinie podjęła tą modlitwę.Dzisiaj Tajemnica Chwalebna. Jak taki chór próśb popłynie wierzę, że wszystko odwróci się w dobrą stronę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tradycyjnie dziękuję za wszystko. W związku z tym, że leżę jest mi coraz trudniej pisać. Mam nadzieję, żę się to zmieni. W poniedzialek mam dostać lek nowej generacji. Otrzymałam kolejne darowizny - Teresko, jak możesz uzupełnij wpłaty:

- Aldrumka - 50zł

- Terra - 100zł

Bardzo bardzo dziękuję!!!

 

2391.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, okazało się że ta boląca noga, to złamanie, którego radiolog nie zauważyl i wczraj wsadzili mi w gips. Nie powiem, jak nagle zaczęli latać, ale 3 tygodnie przepadły w bólach

Teresko, jest wpłata od Danuta Teresa W - 100

Dziękuję

663k8sm.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2017 o 14:19, EVA2406 napisał:

Dziękuję bardzo za wszystkie serdeczności, którymi jestem szczerze wzruszona. Nigdy nie przypuszczałam, że wejście wiele lat temu na forum, spowoduje tyle dobrej energii wokół mojej osoby. Nigdy nie przypuszczałam, że to nie zawsze ja będę pomagała, a to mnie będzie potrzebna ta pomoc.

W każdym razie melduję, że jestem i walczę..............i łatwo się nie poddam !!!

bo dogo uzależnia :)
nie jest już to samo co kiedyś ale jak widać dalej ma moc :)

i też trzymam za słowo !

Link to comment
Share on other sites

Długo nie zaglądałam na dogo, ale jestem. Nadrobiłam zaległości. I BARDZO mocno trzymam kciuki!
Standardu szpitala i radiologa, który nie zauważył złamania nawet komentować nie będę, bo nóż się w kieszeni otwiera :(
Czy Wy-pacjenci macie tam jakieś wsparcie psychologiczne? To ważne w takiej walce.
Zajrzę tu znów za jakiś czas i mam nadzieję, że wieście będą lepsze, chociaż ciut ciut. Małymi krokami do przodu...!

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, wanda szostek napisał:

Codziennie jestem z Tobą myślami i sercem. W którym szpitalu leżysz ? Czy na tą jednostkę chorobową nie ma w Polsce żadnego programu?

Leżę w Centrum Onkologii w Warszawie, leków dla mnie juz nie ma.

Wszystkim bardzo dziękuję za dobre słowa i wsparcie.

Zuzi dziękuję za wsparcię - 10zł, Teresko proszę wpisz do rozliczenia

Dzisiaj dostałam po raz pierwszy ten nowoczesny preparat, który mi obiecywano, ale jest jego bardzo malo więc na pewno nie starczy na dłuższe leczenie :(

Do następnego razu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...