Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

13 godzin temu, terra napisał:

Cioteczki proponuję aby wstawiać nicki z dogo, jak ktoś nie poda to imię i pierwszą literę nazwiska (chyba, że ktoś życzy sobie inaczej)

Proszę jeszcze o decyzją, czy podajemy wysokość wpłaty, czy nie.

Ja podalam nic z dogo.

Mnie jest wszystko jedno czy będą podawane wysokości wplat.Ja się dostosuje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2017 o 23:00, cancer43 napisał:

Przez udostępnianie i dołączanie do wydarzenia dociera się do dużej grupy ludzi,licząc że zainteresuje ich treść udostepnianego wydarzenia czy grupy i niejednokrotnie tak się dzieje

Bazarek jest tylko dla Ewy.Grupa,bo to prostsze niż wydarzenie..Bazarek obecny jest piątym bazarkiem w grupie(po skończeniu i rozliczeniu jednego zaczynamy następny,na inny cel,ale może też być na ten sam) Można dołączyć do grupy i dodawać swoich znajomych.Można również dodawać fanty.Mogę pośredniczyć w zakupach,bazarek potrwa do 19 marca,jak dobrze pójdzie,zaczniemy nastepny

Możesz do mnie zadzwonić jeżeli coś jest niejasnego - 511 912 993

Kurczę, ja też z tych nie bardzo kumatych ale po linku dotrę na bazarek....Mam nowy damski zegarek firmy ESPRI,który trzymałam na "w razie czego" .Pomoc dla Ewy jest jak najbardziej "w razie" więc jeżeli liczba pozycji fantów nieograniczona,to chętnie podaruję go do licytacji na Twoim Danusiu bazarku.Jutro zrobię fotki i opis....

EOT.

Zegarek już jest na bazarku i mam nadzieję,że dobrze go wstawiłam....

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Przelew zrobiony - jutro będzie na koncie.

Ewa - trzymaj się.

Co do rozliczeń proponuję podawać ogólną sumę zebranych pieniędzy + listę osób ( nick lub imię i literę nazwiska)

Też jestem tego zdania.

Gdyby ktoś był przeciwny, proszę pisać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Ev-ciu, teraz walcz o siebie, teraz Ty jesteś najważniejsza, musi się udać......

Oneczko, ale ja nie umiem o sobie. Zawsze to ja pomagałam i wolałabym żeby tak zostało.

Aaaa, nie zawsze! Przy Kacperku dużo ludzi mi pomogło. Najpierw przy jego leczeniu, jak Margo mi go przywiozła w stanie krytycznym i zostawiła. Wtedy robiłam zbiórkę na jego wątku i drugi raz pod koniec ub roku, kiedy równocześnie zachorowały mi Kacperek i Filemonek. 2.12 Kacperek odszedł od nas. Filemonek chyba też się już wybiera :(. Dzisiaj miał taki dziwny atak, jakby padaczkowy. Wczoraj  miał robione badania i nie są najgorsze. Kreatynina trochę ponad 3. Nie wiadomo od czego ten atak. Kacperek też miał raz coś podobnego i po nim żył jeszcze ok dwóch tygodni.

Tak więc zamiast na Kociarza Roku lecieliśmy do weta z Filusiem. Teraz leży mi na ręku i nie mogę pisać, więc mówię : spokojnej nocy.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 20.02.2017 o 22:15, EVA2406 napisał:

Zapytam.

Oby w lipcu. Niestety fundacje dostają 1% dopiero w październiku !!!

Ma być założona zbiórka na Pomagam,pl. Tam jednak też jest prowizja.

osoby prywatne tez dostają w okolicach jesieni - listopad często 





również poproszę o numer konta. 

Eva, uda się, musi!
trzymaj się ciepło ! i nie daj się o !
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, 3 x napisał:

poproszę o 

osoby prywatne tez dostają w okolicach jesieni - listopad często 





również poproszę o numer konta. 

Eva, uda się, musi!
trzymaj się ciepło ! i nie daj się o !
 

 

wysyłam,

dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...