Jump to content
Dogomania

MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi


AgaG

Recommended Posts

odebrałam aparat od koleżanki, ale nie udało jej się zrobić zdjęć, chyba za szybko jej instrukcję streściłam. Musze się więc jednak umówić na zrobienie tych zdjęć osobiście.

U Misia wszystko dobrze, poza tym, że rozlizuje starą rankę na łapie i znów ma rajtuzę założoną. Opiekunka ma z nim podejsć na zrobienie zastrzyku przeciwzapalanego. Jeśli sytuacja nie minie, być może trzeba będzie zrobić zeskrobinę albo cytologię. To już wet zdecyduje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgaG napisał:

odebrałam aparat od koleżanki, ale nie udało jej się zrobić zdjęć, chyba za szybko jej instrukcję streściłam. Musze się więc jednak umówić na zrobienie tych zdjęć osobiście.

U Misia wszystko dobrze, poza tym, że rozlizuje starą rankę na łapie i znów ma rajtuzę założoną. Opiekunka ma z nim podejsć na zrobienie zastrzyku przeciwzapalanego. Jeśli sytuacja nie minie, być może trzeba będzie zrobić zeskrobinę albo cytologię. To już wet zdecyduje.

Oj ćwiczycie nas w cierpliwości, oj ćwiczycie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Janka@ napisał:

Oj ćwiczycie nas w cierpliwości, oj ćwiczycie :)

cierpliwość jest cnotą wszakże :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2017 o 10:19, Janka@ napisał:

Poszła stała dla Misia za czerwiec.

Już na koncie :) Dziękuję bardzo.

Koncie jest też wpłata od Dulska i jola&tina. Ślicznie dziękuję.

Dnia 14.06.2017 o 18:56, jola&tina napisał:

Paragon za papu :) dla Misia

59416a7075e63_misiu2.jpg.f442bf0cc5fcf3324cf41f73f4d8b141.jpg

W piątek zrobię przelew.

Pieniążki za karmę przelałam do Misiowej pani Opiekunki.

I zaraz uzupełnię rozliczenie na pierwszej stronie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2017 o 10:19, Janka@ napisał:

Poszła stała dla Misia za czerwiec.

Myslę, że się ucieszysz, że u Misia tak dobrze. jak to pokażą zdjecia i film. Dziś spędziliśmy trochę czasu razem z jego Opiekunką.Miś zakochany w niej, a ona w nim. gdyby nie mąż, zostałaby podpisana umowa adopcyjna. Natomiast nie ma zagrożenia NAJMNIEJSZEGO, że dostanę wiadomość typu: "Miś ma czas do tego i tego dnia". Tak wiec to nadal bdt. Szkoda, że mąż nie jest taki jak jego cudowna żona. :) Porobiłam też zdjecia reszty stadka. :) Wstawię jutro, :)

Dziękuję joli za przelanie pieniędzy wydanych przez bdt na karmę. Już są na koncie pani Opiekunki  i wszystkim darczyńcom Misia dziękuję. Cel świetny i ani złotówka nie zmarnowana :) Miś ma WSZYSTKO.. oprócz umowy ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2017 o 07:37, terra napisał:

Kurczak, co to z tą łapką się wyprawia?

Misiaczku nie choruj piesku.

jak koleżanka dziś opowiada z łapką lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kolejna kobietka napisał:

Oglądnęłam filmiki. Misiaczek to wspaniały, cudowny, kochany dziadziuś, psiak marzenie!! :) Bardzo szkoda, że nie można podpisać umowy adopcyjnej :( to widać, że oboje się pokochali bardzo. 

Oprócz filmików na stronie, są też foty z domu (na razie na poczcie Twojej i Joli :) Nie wiem, która z Was mniej padnięta po pracowitym tygodniu i da radę wstawić pierwsza,to wysłałam Wam obojgu :)

W kazdym razie dla wielbicieli Misia uczta dla oczu dziś jest

Asiu ja też załuję, że mąż koleżanki nie chce podpisać umowy. Mam nadzieję, że może kiedyś zmieni zdanie? bo o dom może być ciężko. Inny dom niż ten, a ten jest super.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, UlaFeta napisał:

Kto czeka ten się doczeka:)

Przecudne.Dziekuje.

Proszę podziekowac BDT za cudowna opieke:)

postaram się poprawić :) Gdyby nie brak czasu, to częściej bym do Misia wpadała. :) On ma idealny charakter. Nie to co mój tymczasowicz :) Chciałabym, by Bamboszek był tak mało szczekliwy i zrównoważony jak Miś:)  

ps. Mi się też podoba bardzo, jak kolezanka dba o Misia. Tak z głową.:) np, odmierzona według wzornika karma, spacery 4 razy dziennie, wspólne wakacje będą w lipcu itd. :)

ps. Asiu dziękuję za wstawienie fot :)

Link to comment
Share on other sites

Jola, dzięki wielkie.Aż się popłakałam.Domek super, to prawda, ale i Misio to pies ze snów.On kocha swoją opiekunkę miłością bezwarunkową, każdą komórka ciała, to widać.Z wzajemnością.Rzecz bezcenna, tego się nie da nauczyć.Coś pięknego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...