Jump to content
Dogomania

MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi


AgaG

Recommended Posts

3 godziny temu, jola&tina napisał:

Dochód z bazarku wyniósł 272,55 zł Zapisałam w rozliczeniu Misia.

Dziękuję wszystkim za miłą współpracę.

Wiem, że chyba w piątek pani wybiera się z Misiem na badania, zwłaszcza, że ostatnio znów miał biegunkę. napsałam do niej, żeby zastanowiła się, czy nie zmienic mu karmy na karmę dla jelitowców. Moja Sarenka je tylko ją, jak cokolwiek innego zje, od razu ma biegunkę. W jej przypadku ma to związek z dużo podniesionymi parametrami wątroby, badamy jeszcze teraz trzustkę.

U starszych psów niestety tak bywa, że jest duża tendencja do biegunek. karma musi byc wtedy dobrana i raczej niezmieniana, bo każda zmiana też skutkuje "rewolucjami" w brzuchu. 

 jolantino to ja bardzo dziękuję za bazarek dla Misiunia. :) a wszystkim darczyńcom i podrzucającym oczywiście też :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, terra napisał:

Wytrzymamy 0winked.gif

 

Oby jak najszybciej udało się opanować te rozwolnienia, bo może ten fakt tak pana wnerwia.

Może. Oby.

ja to mam jednak szczęście. bo moje psy choćby nie wiem, co zrobiły, to "Tatuś" ich je uwielbia. :) Nawet jak go na początku po adopcji Homerek podgryzał 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Paragon z 03.04. - to wtedy, gdy Misio miał problemy z brzuszkiem. Dobrze mówię?

58e93732e82dd_40zl.jpg.4f42241209bf2146e7f1c8238109ddbf.jpg  Zrobiłam przelew.

 

Nawet nie wiem. Wetka mi przysłała mailem, a byłam tak zabiegana, że nie dopytywałam.

Dziękuję Jolantino za zrobienie zwrotu dla bdt.

Mam nadzieję, że obecna cisza ze strony bdt nie jest ciszą przed burzą i jakoś to się z czasem ułoży.

Moje koleżanka ostatnio wysłała 500 maili do znajomych w sprawie szukania domu dla Misia, ale na razie bez odpowiedzi. :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Też się zapytam - był Misiu w piątek na badaniach?

Miał być, ale czy był nie wiem. Dziś już trochę późno, ale jutro zapytam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wetka przysłała mi wyniki Misia mailem.  Są całkiem dobre :) Tylko parametry wątroby trochę podniesione. Hmm chciałabym, by moje staruszki miały takie dobre wyniki. Sądzę, na podstawie tych wyników, że faktycznie Miś nie ma wiecej niż  12 la., a więc kawał zycia przed nim.

Wysłałam do dziewczyn wyniki, może któraś jak znajdzie czas to wstawi.

Wieści z bdt są takie, że w domu się uspokoiło, że koleżanka oczywiście dla Misia żadnego domu nie znalazła.

Zapytałam  smsem, czy Miś odczuwa jakoś ze strony męża, że jest niechciany, ale na szczęście dostałam odp.przeczącą.

Hmm złym ludziom bym psa na bdt nie dała. Koleżanka naprawdę kocha zwierzęta bardzo. ale co z tym mężem będzie dalej ?

Czy znów się zacnie denerwować za jakiś czas, jak Miś domu nie znajdzie? no teraz już ostrożna jestem z optymizmem.

Dobrze, że Misiurzysko zdrowe. :)

ale pewnie na  wspomaganie wątroby coś powinien brać.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, AgaG napisał:

Wetka przysłała mi wyniki Misia mailem.  Są całkiem dobre :) Tylko parametry wątroby trochę podniesione. Hmm chciałabym, by moje staruszki miały takie dobre wyniki. Sądzę, na podstawie tych wyników, że faktycznie Miś nie ma wiecej niż  12 la., a więc kawał zycia przed nim.

Wysłałam do dziewczyn wyniki, może któraś jak znajdzie czas to wstawi.

Wieści z bdt są takie, że w domu się uspokoiło, że koleżanka oczywiście dla Misia żadnego domu nie znalazła.

Zapytałam  smsem, czy Miś odczuwa jakoś ze strony męża, że jest niechciany, ale na szczęście dostałam odp.przeczącą.

Hmm złym ludziom bym psa na bdt nie dała. Koleżanka naprawdę kocha zwierzęta bardzo. ale co z tym mężem będzie dalej ?

Czy znów się zacnie denerwować za jakiś czas, jak Miś domu nie znajdzie? no teraz już ostrożna jestem z optymizmem.

Dobrze, że Misiurzysko zdrowe. :)

ale pewnie na  wspomaganie wątroby coś powinien brać.

 

trzeba szukać tego domku stałego cały czas.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Janka@ napisał:

trzeba szukać tego domku stałego cały czas.

oczywiście. kolejna kobietka cały czas mu ponawia ogłoszenia. Ja też ogłaszam go i udostępniam na fb, no i szukamy przez znajomych. 'Jednak choć pies jest cudowny, to trzeba sobie zdawac sprawę, że jest duży, niewidomy i noemłody, i znalezienie ds może trochę czasu zająć :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, AgaG napisał:

oczywiście. kolejna kobietka cały czas mu ponawia ogłoszenia. Ja też ogłaszam go i udostępniam na fb, no i szukamy przez znajomych. 'Jednak choć pies jest cudowny, to trzeba sobie zdawac sprawę, że jest duży, niewidomy i noemłody, i znalezienie ds może trochę czasu zająć :(

Ja to wszystko wiem, a na dodatek nie za bardzo mogę pomóc bo mieszkam daleko od Krakowa i mieszkam w bloku na  4 piętrze bez windy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, terra napisał:

Misiaczek znajdzie kochający domek, wierzę w to.

ja też. przecież to cudowny pies. ma wielkie serce  i jest przecież cudny :) Taki własnie Miś do kochania, Miś przyjaciel.

Link to comment
Share on other sites

Historyjka z mojego miasta.Starsza, poruszająca się z trudem i prawie niewidoma pani miała starszego pieska.Przyjechał do niej z tarnobrzeskiego Ogrodu św.Franciszka.Poznałam go, robiłam mu zdjęcia, żeby pani mogła je wysłać swojej siostrze, a i wstawić w ramki.Amiś odszedł za TM.Radziłam tej pani, aby już nie brała żadnego, mieszka bowiem na czwartym piętrze bez windy i jak wyżej, nie jest już osobą sprawną.To bardzo kulturalna, miła osoba...ale...Nie wytrzymała, poprosiła stalowowolską psią fundację o starszego, spokojnego pieska.Przywieźli jej szczeniaka.Naprawdę.Pani płakała, nie radziła sobie i piesek wrócił do przytuliska.Trauma dla pani i psa.Po prostu wierzyć się nie chce.Czy naprawdę nie wystarczy odrobina zdrowego rozsądku? Piszę o tym na wątku Misia, bo jego losem zupełnie się nie przejęli, zostanie uśpiony, to będzie jednego psa mniej, prawda? Stary, ślepy, po co mu pomagać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...