Jump to content
Dogomania

MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi


AgaG

Recommended Posts

14 godzin temu, ewkar napisał:

Agnieszka, czy masz jakieś wieści z domku Ergo i Suma? Oba psy są mi bliskie, wiem, że mają dobre domki, ale czy są zdrowe? Zwłaszcza Ergo, to już zaawansowany wiekiem piesek.

Tak, jestem w stałym kontakcie z tymi domami. Ostatnie problemy Ergo ze zdrowiem miały miejsce wtedy, gdy weci walczyli ze zgorzelą. Po usunięciu zęba ze zdrówkiem Ergusia nic się złego nie dzieje. Łapy nie mamle, nic tam nie wyrosło. Okresowe problemy z kregosłupem są pod kontrolą.Pani ma blisko do weta i zagląda do niego. Ergo bardzo chętnie goni z psami na wybiegu, a nawet już na skwerkach chodzi bez smyczy. Czyli druga młodośc. :)

Sumciak kwitnie. Tyle, że trochę przytył :) no ale z niego naprawdę jest "odkurzacz"

Tak więc odpukać na razie psy się trzymają dobrze. :) .

Hmm sama wiem po moich psach, że nawet bardzo sędziwe psy jak mają dobra opieką to wcale się na tamten świat nie wybierają. :) a Sum i Ergo jeszcze staruszkami nie są. No młode też nie są.. ale w wieku średnim :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Koleżanka do mnie zadzwoniła, że zapadła decyzja o adopcji Misia :) Hurra. Nie mogło stac się lepiej. Mogę z ulgą odetchnąć. Miś zostaje w bdt, gdzie trafił. W tym tygodniu zostanie podpisana umowa adopcyjna. 

Dziekuję Wszystkim,którzy wspierali Misia słowem i finansowo na jego weta i karmę, bazarkami, radami.  Dziękuję skarbnikowi jolantinie za pilnowanie przelewów do bdt i za OGROMNĄ pomoc. Zdecydujcie proszę, na jakiego psa (psy) bezdomne mają pójść środki, jakie zostały u skarbnika.

 

ps. ja będę obecnie rzadziej na dogo, bo jeden z moich psów walczy o życie, a dwa są b. poważnie chore. :(

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ojej, jak się cieszę.Brak na dogo ikonek, które by pomogły mi to wyrazić .Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc tej stalowowolskiej biedzie.

Aga, przykro mi z powodu piesków.

Przepraszam za OT, ale na miau napisała dziewczyna.A nuż ktoś jest z tamtych okolic.Wklejam post.

witam wszystkich,
sprawa może nietypowa na forum kociarzy, ale na "psich" forach nie mam możliwości napisania bo nie jestem zalogowanawięc pisze tu. wczoraj wracałam z wyjazdy i na stacji benzynowej Huzar przy trasie krajowej nr 12 na wschód od Gielniowa koczuje od kilku miesiecy porzucona suczka. Suszka nieduża, tylkowy kundelek. Własciwie to nie na stacji ale obok koło takiego okragłego, szklanego baru. Tam ma co prawda wikt i opierunek bo panie z baru ją dokarmiają , ma tez swoje posłanko, no ale nie ma swojego człowieka i jak bar jest zamykany to ona zostaje sama. rozmawiałam z panią z baru i mówiła, że suczka jest do przyagrnięcia jakby ktoś chciał, bo została na stacje podrzucona ok 3-4 miesięcy temu. jest to starsza suczka ale juz się oszczeniła na stacji. Panie zorganizoały adopcję dla szczeniaków ale mama nadal czeka, było ponośc zgłaszane do różnych służb ale nie zaintereswali się zbytnio (więc jak widac nie ma tam nikogo z sercem). suczka jest niezwykle przyjazna, cały czas lezy przed barem przy stolikach gdzie siedzą goście, a jak ktoś ją pogłaszcze to cieszy się całą soba i najchetniej poszłaby z tym kimś. Widać, że BARDZO potrzebuje swojego człowiek. Może znacie dziewczyny kogoś z tamtych okolic, kto mówłby sie bidulką zainteresować, teraz jest lato ciepło wiec jest ok. ale przyjdzie zima a ona będzie tam koczować :( . Jask by się trafiła jakaś dobra dusza i dała jesj kochający dom, to byłoby super, bo widać, że na stare lata, ktoś biedaczki się pozbył. a nie taka starość jest wymarzona dla psa :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Janka@ napisał:

To od poniedziałku dobre wiadomości oby tak dalej. Ty masz teraz ciężko, trzymaj się. A jeśli chodzi o finanse, to masz banerek Bamba - jak u niego z finansami? Może dla niego przeznaczyć pieniążki?

Bamboszek jest na plusie 253 zł. Koszty utrzymania Bamboszka u mnie w bdt nie są duże. Bo on odpukać jest w tej chwili zdrowy.. Straszliwe rachunki za operacje, kastracje opłacone dzięki darczyńcom z fb którzy wpłacali na Psom na Pomoc (użyczone konto fundacji VIva)  to juz przeszłość. Odrobaczony i zaszczepiony jest, Wyprawkę sama mu sfinansowałam oraz szampony. Tak więc w obecnej chwili jedyny koszt to karma. Mozna już zejść z drogiego gastro intestinal, bo Bambosz jest odżywiony i nie potrzebuje specjalistycznej oraz wysokoenergetycznej karmy. No i ma jeszcze troche kurczaka, którego Anula mu kupiła. :)  Muszę pomyśleć, poszukać co było najlepsze dla takiego psa jak on. :) Ale to w sierpniu, bo na razie ma zapas jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AgaG napisał:

Koleżanka do mnie zadzwoniła, że zapadła decyzja o adopcji Misia :) Hurra. Nie mogło stac się lepiej. Mogę z ulgą odetchnąć. Miś zostaje w bdt, gdzie trafił. W tym tygodniu zostanie podpisana umowa adopcyjna. 

Dziekuję Wszystkim,którzy wspierali Misia słowem i finansowo na jego weta i karmę, bazarkami, radami.  Dziękuję skarbnikowi jolantinie za pilnowanie przelewów do bdt i za OGROMNĄ pomoc. Zdecydujcie proszę, na jakiego psa (psy) bezdomne mają pójść środki, jakie zostały u skarbnika.

 

ps. ja będę obecnie rzadziej na dogo, bo jeden z moich psów walczy o życie, a dwa są b. poważnie chore. :(

Podczytywałam wątek Misia Bibi i ogromnie się cieszę, że zostaje na stałe w DT.

Aga trzymam kciuki za Twoje psiaki!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AgaG napisał:

Koleżanka do mnie zadzwoniła, że zapadła decyzja o adopcji Misia :) Hurra. Nie mogło stac się lepiej. Mogę z ulgą odetchnąć. Miś zostaje w bdt, gdzie trafił. W tym tygodniu zostanie podpisana umowa adopcyjna. 

Dziekuję Wszystkim,którzy wspierali Misia słowem i finansowo na jego weta i karmę, bazarkami, radami.  Dziękuję skarbnikowi jolantinie za pilnowanie przelewów do bdt i za OGROMNĄ pomoc. Zdecydujcie proszę, na jakiego psa (psy) bezdomne mają pójść środki, jakie zostały u skarbnika.

 

ps. ja będę obecnie rzadziej na dogo, bo jeden z moich psów walczy o życie, a dwa są b. poważnie chore. :(

Kochana:)

Ucaluj z całej siły DS.I podziekuj.

Tak się cieszę. Huuuuuuura♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Huuuurrra! Wielkie podziękowania dla Misiowej Opiekunki i jej TZ .

Misiu, jesteś już u siebie :) Nie czekają cię żadne przeprowadzki ani zmiany.

Na koncie Misia jest 643,08 zł.  Jeżeli są jeszcze jakieś rachunki z ostatniego okresu,to proszę AgaG przyślij. Zrobię przelew, i zobaczymy ile jest do rozdysponowania :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Huuuurrra! Wielkie podziękowania dla Misiowej Opiekunki i jej TZ .

Misiu, jesteś już u siebie :) Nie czekają cię żadne przeprowadzki ani zmiany.

Na koncie Misia jest 643,08 zł.  Jeżeli są jeszcze jakieś rachunki z ostatniego okresu,to proszę AgaG przyślij. Zrobię przelew, i zobaczymy ile jest do rozdysponowania :)

Nie ma żadnych rachunków. cała kwota jest do rozdysponowania dla psów w potrzebie :)

Ps. dodam, że pieknie wszystko jolantino rozliczyłaś. Opiekunka póki Miś był tyczasowiczem dostała zwroty za karme i weta. Więc nic nie mma do zwracania.  :)

Link to comment
Share on other sites

O rany ale się ogromnie cieszę.Taka wiadomość to radość.Misiaczek ma wspaniały dom.Pamiętacie jaka była niepewna sytuacja Misia,a teraz to jest to co oczekiwałam,marzyłam.Marzenie się spełniło.I zapewne marzenie się też spełniło Misiaczka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ewkar napisał:

Nie znacie nikogo w pobliżu tej mazowieckiej wsi? Jakaś podpowiedź chociaż, bardzo proszę.Sunia staruszka mieszka koło baru, już raz się oszczeniła.

Może porozsyłaj tą wiadomość po wątkach mazowieckich na dogo? Może akurat ktoś będzie z pobliża i będzie mógł pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam na pw namiary na kogoś, kto ewentualnie mógłby pomóc.Napisałam, czekam na odpowiedź.Wiecie, że ja na dogo poruszam się słabo, osobiście nie znam ani jednej osoby.Szkoda tej suni, zwłaszcza, ze znowu może rodzić niechciane dzieci.Mieszka pod chmurką, straszne, prawda?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Cudne wieści :) Bardzo bardzo się cieszę. Nie mogło być szczęśliwszego zakończenia :)

Ewkar, w którym miejscu jest ta stacja? W pobliżu jakiego większego miasta?

 

Patrzyłam na mapie.To jest dawne radomskie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...