Jump to content
Dogomania

Friko - wątek nieaktualny.


Onaa

Recommended Posts

Zdjęcie użytkownika Psy z Radys.

Miałam w najbliższym czasie nie zakładać wątków, ale boję się że on zaginie gdzieś na długiej liście psów z Radys na fb, dlatego chociaż wątek mu założę..

To zdjęcia i opis sprzed ok dwóch lat:

"FRIKO - szorstkowłosy, nieduży piesek, który bardzo wytrwale i przekonująco zachęcał nas do wyprowadzenia go z kojca do zdjęć (kojec dzieli ze smutnym Filonem, na którym byłyśmy skupione; dobrze, że Friko o tym nie wiedział, cały czas podskakując z radości na nasz widok). Przesympatyczny, naprawdę bardzo niewiele mu trzeba do całkowitego szczęścia. Energiczny, wesoły, uśmiechnięty nawet w schronisku (a siedzi tu już dwa lata), cały czas był przekonany, ze zaraz pójdziemy na długi spacer, a przynajmniej zaczniemy się z nim bawić. I, pełen entuzjazmu, radośnie nas do tego zapraszał. Jest psiakiem, którego nie dopada chyba nigdy depresja.
Friko ma ok. 7 lat. W schronisku przebywa od maja 2013r.
KOJEC; XV - 34
NR: 3779"

A jak jest teraz ??

Link to comment
Share on other sites

Onaa - nie wiem czy mi wypada to napisać, ale co tam- KOCHAM CIE <3

Friko to piesek, który już od wielu lat jest w moim sercu. Cały czas go ogłaszam, była nawet jedna osoba poważnie zainteresowana adopcją....

Trzeba by zadzwonić do radys, dopytać czy na pewno tam jeszcze jest. A potem- działać:) zapisuje się do Frikowej drużyny:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, azalia napisał:

Fajny,nieduży piesio z Frikusia,musimy mu pomóc,póki się nie zestarzał.

Z tym 'poki sie nie zestarzal' moze byc klopot:( Zdjecia i opis Friko sa sprzed minimum 2 lat :( on teraz ma jakies 9 albo i 10 lat :(

Onaa czy zadzwonisz do schroniska ustalic czy Friko w ogole tam jeszcze jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...