Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

Zagladam odwiedzam przybywam  do przecudnego  sercem calem sciskam za wszytko najnajpiekniejsze

 dla biedunia Znalezione obrazy dla zapytania gify smutne misiekokany niechaj sie spalni  najpiekniejsze Tobie piesku Ciociu eliczkowa dziekuje  za zaproszonko

czasem sie nie posiada nic ..... nic a nic  ale ale jest sie bardzo bogatym  bardzo szczesliwym  jesli mamy przy sobie  swoje skarby  najwieksze najpiekniejsze  bezpieczne jesli mamy siebie  to mamy caly swiat ze sloncem i wiaterkiem we wlosach

 to mamy cala Ziemie  to mamy sile ponad wszytko

Nadziejko kochana, jak zwykle romantyczna duszyczka :) Witaj na wątku bidulka :)

3 godziny temu, milagros19853201 napisał:

jestem i ja poki co zapisze sobie wateczek

finansowo slabiej ,mam i tak juz poprzekraczane swoje minimum w deklarcjach

co moge zaoferowac napewno jakis bazarek

i cos jednorazowe w ramach wplaty

Dzięki za  przybycie do piesionka :)

Każda pomoc ogromnie potrzebna. Za bazarek ogromnie dziękujemy :)

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elunia przychodze na Twoje zaproszenie. Stałej póki co nie mogę dać, ale jak będzie jakiś bazarek to czekam na zaproszenie i postaram się coś soie wypatrzyć.

Śliczny jest ten piesek- kibicuje mu całym sercem!

Witam Cię Izuniu :)  I zapraszam do częstego bywania u psiaczka. Na bazarki już teraz zapraszam :)

2 godziny temu, zachary napisał:

Zapisuję Gościa...

Zapisuj i bywaj :)  Gościu bardzo tego potrzebuje :)

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

zapraszam na maluczki kramik Podobny obraz

milagroniu, ciociu elficzkowa , ciociu Alaskan, Anulko Droga Ciociu Atulek  moze cos sie spodoba  jeszcze doloze rzezbenki Nadziejkowe

 

Dzięki Nadziejko     buziaczki 4.gif

1 godzinę temu, ania75 napisał:

Dziękuję Elu za zaproszenie - w lutym dam 20 zł jednorazowo ..... tylko tyle mogę zaoferować :(

Bardzo dziękuję Aniu i gorąco proszę zaglądaj na wątek biedaka :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Gabi79 napisał:

Melduję się u piesia.

Jak się łapkę zoperuje już nie będzie kaleki, a stary chyba nie jest.

Marzę, by zobaczyć uśmiech na jego pysiu.

Witaj Gabrysiu  i zostań u psiaczka :)

Ja też uważam, że nie jest starym psem i jeszcze sporo przed nim :)

Co do marzeń, to mam podobne :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Jestem i ja na zawołanie elik ...  sercem będę Wam kibicować, tylko tyle mam na teraz :(

 

58a2f1b1f3bed_Wschronie(3).JPG.6bae018898e3a5ec412e3534c9cce25e.JPG

Ja już jestem chyba całkiem ślepa :(

Gusiaczku dopiero iwstar58, którą poprosiłam o banerek powiedziała mi, że Ty już go zrobiłaś.

Gusiaczku bardzo Cię przepraszam, że nie zauważyłam i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Ci za ten śliczny banerek buziak.gif

Proszę, kto może, częstujcie się banerkiem. W ten sposób także pomożecie psiaczkowi.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam Szansę! Ta sunia miała też taka łapeńkę ...

Mam taka propozycję - nasza Zamojska Raya - Dianka ma na razie zapas finansowy, ma karmę, u nas bezpłatny dom, czyli opiekę, to może - kochane ludziska - stale deklaracje przepiszcie na tego Łapkę?...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Pamiętam Szansę! Ta sunia miała też taka łapeńkę ...

Mam taka propozycję - nasza Zamojska Raya - Dianka ma na razie zapas finansowy, ma karmę, u nas bezpłatny dom, czyli opiekę, to może - kochane ludziska - stale deklaracje przepiszcie na tego Łapkę?...

to bardzo piękny pomysł, oby deklarowicze się zgodzili

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, AgusiaP napisał:

Zapisuje kochana mordeczkę.

Witaj Agusiu i bywaj u nas :)

3 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Elu, banerek jest  zwyczajny i mam nadzieje, że ktoś sprawniejszy ode mnie zrobi bardziej zachęcający :)
Dobrego dnia 

Gusiaczku banerek jest bardzo piękny i ja już się nim poczęstowałam. Nie trzeba być zbyt skromnym :) Twoje banerki są the best :) No może jak psiaczek zyska imię, to można byłoby zrobić nowy banerek z imieniem, ale ten jest wystarczająco piękny :)

3 godziny temu, malagos napisał:

Pamiętam Szansę! Ta sunia miała też taka łapeńkę ...

Mam taka propozycję - nasza Zamojska Raya - Dianka ma na razie zapas finansowy, ma karmę, u nas bezpłatny dom, czyli opiekę, to może - kochane ludziska - stale deklaracje przepiszcie na tego Łapkę?...

Malagosiu bardzo pięknie dziękuję za wspaniały gest   serce 9 bijące.gif  ale, jeśli faktycznie uważasz to za słuszne, to bardzo proszę napisz na wątku suni, że proponujesz, prosisz... o przeniesienie kilku deklaracji na kalekiego prawie ONka :)

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Witaj psie serdunko witaj kochany

 Ciotenki   na bazareczku jeszcze miejsce wyczynilam  moze dolozycie swoje fantuski jesli macie jekies zdjateczka  serdecznie serdecznie ogromnie zapraszam

Przychylam się do prośby Nadziejki :)  Ja mam w planie zrobienie bazarku,ale ostatnio czas mi się bardzo skurczył, skurczybyk jakiś :)

1 godzinę temu, asiuniab napisał:

to bardzo piękny pomysł, oby deklarowicze się zgodzili

Nie wszyscy, bo sunia też będzie potrzebowała funduszy na opiekę weterynaryjną, czy na zaspokojenie innych potrzeb, ale gdyby tak kilku deklarowiczów zdecydowało się przenieść deklaracje na psiaczka... Byłabym bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Poker napisał:

A może nie przenosić deklaracji na stałe tylko teraz podzielić się jakąś kwotą.

Mogę wpłacić jednorazowo 70 zł .

Czy jest juz upatrzone jakieś miejsce dla psa?

Witamy i dziękujemy serdecznie :)

Zaklepałam dla niego miejsce u Murki i mamy nadzieję, że szybko będzie się mógł zameldować w hoteliku :)

8 minut temu, Onaa napisał:

Zapisuję biedaka :(.

Witaj Renatko i bywaj u psiaczka  :)

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u psiaka... :(
Ostatnio było psie rodzeństwo z niedźwiedzimi łapkami - takimi, jak ma ten psiaczek... i też po operacji ładnie już wyglądają, normalnie hasają... i znalazły DS. Mam nadzieję, że psiaczek dołączy do grona szczęściarzy ze zdrowymi łapkami.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Jestem...sercem i myślami...Tak bardzo bym chciała, aby już opuścił schronisko....

Dobrze, że jesteś :) Ja zaraz porozsyłam numer konta do wpłat dla biedaczka zastanawiam się tylko co pisać w tytule przelewu. Psiaczek nie ma imienia, a ja tak bardzo nie mam czasu :( Tworzę bazarek min. dla tego psiaka i mam jeszcze poprzedni bazarek imienny nie rozliczony, bo czekan na uzupełnienie wpłaty. Ktoś miał wpłacić o 5 zł więcej, niż wpłacił. Chyba nie będę czekać i przekażę kasę komu trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...