Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

18 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję Murko :) Zrobiłam przelew, a jutro wstawię print screen przelewu.

Niestety dzisiaj nadal nie mogę zrobić screenu przelewu. Zrobię jutro, gdy wrócę na działkę.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 2.05. na konto Caniska wpłynęła kwota 20,00 zł  -  deklaracja markofix1 za maj.

Bardzo serdecznie dziękujemy

                                                                                 48693379_kwiatki6.gif.26204c400414b1887b75705165faaaee.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2018 o 21:01, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, moje ogloszenie dla Caniska. U mnie ma na imię Bingo. wrzuciłam na Zieloną Górę, jesli źle, to zmienię miasto

https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-bingo-daj-mu-dom-CID103-IDu3fqr.html

Może ktoś wyróżni?

Nad ulotką popracuję, tylko muszę mieć chwilę czasu i spokoju.... 

O kurtka, odpowiedziałam przecież, że  oczywiście może być na Zieloną Górę i napisałam, że wyróżniłam, a nie ma mojego postu :(  Pewnie, co mi się zdarza, pisałam równocześnie na kilku wątkach i zamknęłam net nie sprawdziwszy czy wszystkie posty wysłałam :(

Canis1.png.1a9b3084fe22df95d201ed940015e94a.png

809608640_Caniso.png.3a7f767af6f6038530f8e5fc8fb0bf1f.png

Przepraszam Joasiu   1988868971_gifniewinny.gif.7dab578f20e0181f9e9de1b283e6ef6c.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2018 o 18:30, Tola napisał:

Zrobiłam  Caniskowi nowe ogłoszenie, zmieniłam  tekst i zdjęcia i życzę powodzenia!

https://www.olx.pl/oferta/radosny-ufny-i-madry-canis-prosi-o-dom-CID103-IDpNUex.html

Tolu bardzo dziękuję  1933825271_gifniewinny.gif.d295df5fd7c56ec1dfa80927655fa8e1.gif  Był jakie telefon  ?

Ja przez te moje ostatnie przeprowadzki z działki do kraka i z powrotem ciągle mam za mało czasu  :(

Link to comment
Share on other sites

Na konto Caniska wpłynęły poniższe kwoty:

.................30,00   -  Monika z Katowic  V  -  7.05.

.................20,00   -  Alaskan malamutte  IV-V   -  7.05.

.................25,00   -  Anna Gr.  V  -  8.05.

.................25,00   -  Nuncek  V -  8.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

    48693379_kwiatki6.gif.26204c400414b1887b75705165faaaee.gif

Bardzo, bardzo przepraszam za długie opóźnienie w aktualizacji stanu konta naszego psiaczka, co spowodowane było skumulowaniem się prac i obowiązków domowych. Jeszcze nie tak dawno nadrabiałam nocami, ale ostatnio bardzo rzadko mi się to udaje. Po godz. 22-giej oczy same mi się zamykają i nie jestem w stanie tego opanować. Najbardziej czasochłonne prace mam na szczęście za sobą więc już nie powinny powstawać zaległości.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Tolu bardzo dziękuję  1933825271_gifniewinny.gif.d295df5fd7c56ec1dfa80927655fa8e1.gif  Był jakie telefon  ?

Ja przez te moje ostatnie przeprowadzki z działki do kraka i z powrotem ciągle mam za mało czasu  :(

Nie miałam jeszcze żadnego zapytania o Caniska, ale  trzeba mieć nadzieję, bo ten CANISKOWY CZŁOWIEK gdzieś przecież musi być!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2018 o 21:44, Tola napisał:

Nie miałam jeszcze żadnego zapytania o Caniska, ale  trzeba mieć nadzieję, bo ten CANISKOWY CZŁOWIEK gdzieś przecież musi być!

Jest na pewno :)   Mocno wierzę w to, że Canisek doczeka się własnego Człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, MALWA napisał:

Jak widze wszedzie brakuje TYCH telefonow....

Niestety... Kilka psiaków siedzi w DT i hotelikach jak zaczarowane... ale i tak są szczęściarzami, bo chociaż nie muszą leżeć na betonowym boksie, z dala od ludzi...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Niestety... Kilka psiaków siedzi w DT i hotelikach jak zaczarowane... ale i tak są szczęściarzami, bo chociaż nie muszą leżeć na betonowym boksie, z dala od ludzi...

Tak, te ktore sa w hotelikach maja o niebo lepiej od wszystkich, ktore siedza w schronach.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

A CO TU TAKA CISZA ?

Od soboty byłam tu tylko ja........

 

19 minut temu, Tola napisał:

Zaglądam, ale co pisać:(

Tak bardzo chciałoby się wreszcie tego domu dla Caniska...

No właśnie.

Zapomniałam napisać, że gdy Benia pojechała do DS, to w jej ogłoszenie, które wyróżniłam do 26.05. wstawiłam ogłoszenie Caniska. Ale i tak zero odpowiedzi :(

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tola napisał:

Zaglądam, ale co pisać:(

Tak bardzo chciałoby się wreszcie tego domu dla Caniska...

Chciałoby się, ale nie ma, i myślę, że ostatecznie z tego faktu też nie należy robić tragedii. Najważniejsze, ze psiak zaopiekowany, odzywiony i w razie potrzeby jest leczony. Ma gdzie i przez kogo, a to najważniejsze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Chciałoby się, ale nie ma, i myślę, że ostatecznie z tego faktu też nie należy robić tragedii. Najważniejsze, ze psiak zaopiekowany, odzywiony i w razie potrzeby jest leczony. Ma gdzie i przez kogo, a to najważniejsze.

Co racja, to racja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...