Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

19 godzin temu, agat21 napisał:

Boski psiak, taki radosny i kochany :)) Nie ma słów po prostu! Zdjęcia bombowe! :))

Stała za październik w drodze.

No właśnie, taki świetny kompan i przyjaciel, a dotychczas ani jednego telefonu  :(  Zastanawiam się co jeszcze można byłoby zrobić, żeby znaleźć mu dom.

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 7.10.2017 o 16:25, elik napisał:

No właśnie, taki świetny kompan i przyjaciel, a dotychczas ani jednego telefonu  :(  Zastanawiam się co jeszcze można byłoby zrobić, żeby znaleźć mu dom.

Bardzo dziękuję :)

 

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

ZAWSZE zaglądam do mojego ulubieńca!! No i nie mogę zrozumieć...Ludzie oczu nie mają??? Zastanawiam się, co jeszcze można zrobić, aby wypromować Caniska...

Ja też próbuję rozwiązać ten problem, bo domek dla Caniska pinie poszukiwany!

Może niedzielna impreza w galerii zamojskiej zwiększy szanse na znalezienie własnej rodziny?

Szykuję właśnie plakaty na zamojskie Święto Zwierzaka - Canisek już gotowy !

http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/6373,zamosc-dzien-zwierzaka-w-galerii-twierdza

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2017 o 20:24, Tola napisał:

Ja też próbuję rozwiązać ten problem, bo domek dla Caniska pinie poszukiwany!

Może niedzielna impreza w galerii zamojskiej zwiększy szanse na znalezienie własnej rodziny?

Szykuję właśnie plakaty na zamojskie Święto Zwierzaka - Canisek już gotowy !

http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/6373,zamosc-dzien-zwierzaka-w-galerii-twierdza

Tolu kochana bardzo dziękuję  59dd848add273_serce9bijce.gif.86a80f847abe6e7589f47ee4b8377eee.gif  Oby ktoś zauroczył się Caniskiem, jego historią i pokochał tego psiaczka.

Coś mi świta w głowiźnie, że kiedyś ogłaszałaś psiaki w papierowym wydaniu jakiejś lokalnej gazety. Wiem, że to kosztuje, ale chciałabym wykorzystać każdą szansę. Kalekie psiaczki też znajdują domy więc i nasz Canisek ma szanse.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

To0lu kochana bardzo dziękuję  59dd848add273_serce9bijce.gif.86a80f847abe6e7589f47ee4b8377eee.gif  Oby ktoś zauroczył się Caniskiem, jego historią i pokochał tego psiaczka.

Coś mi świta w głowiźnie, że kiedyś ogłaszałaś psiaki w papierowym wydaniu jakiejś lokalnej gazety. Wiem, że to kosztuje, ale chciałabym wykorzystać każdą szansę. Kalekie psiaczki też znajdują domy więc i nasz Canisek ma szanse.

Tak, przez długi czas ogłaszałam psy w naszej lokalnej gazecie - Tygodniku Zamojskim i  dzięki nim udało mi się znalezc dom dla 2 psów i uważam, ze to prawie cud...

 Nasze wschodnie tereny nie są łaskawe dla zwierząt:(

 Mogę spróbować wysłać Caniska (jedno zdjęcie i miniaturowy tekścik), chociaż nawet nie wiem, czy ta redaktor pracuje jeszcze...

  Jak nie spróbuję, to się nie przekonam, a być może naszemu Caniskowi pisany jest dom w Zamościu  ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Tak, przez długi czas ogłaszałam psy w naszej lokalnej gazecie - Tygodniku Zamojskim i  dzięki nim udało mi się znalezc dom dla 2 psów i uważam, ze to prawie cud...

 Nasze wschodnie tereny nie są łaskawe dla zwierząt:(

 Mogę spróbować wysłać Caniska (jedno zdjęcie i miniaturowy tekścik), chociaż nawet nie wiem, czy ta redaktor pracuje jeszcze...

  Jak nie spróbuję, to się nie przekonam, a być może naszemu Caniskowi pisany jest dom w Zamościu  ;)

Tolu kochana pokryję koszty. Wiem, że papierowe wydania gazet pobierają opłaty za ogłoszenia. Bardzo serdecznie Cię proszę wybierz najładniejsze zdjęcia Caniska i wyślij. Może jemu faktycznie Zamość pisany :) Podaj proszę mój nr telefonu i adres e-mail.

 

Link to comment
Share on other sites

A ja mam znowu dobrą wiadomość :)

Kolejne dwie osoby Anna Gr. i Nuncek przenieśli swoje deklaracje po 25,00 zł z Huzara, który cieszy się szczęściem w swoim domku, na Canisa.

Dzięki temu Canis ma teraz 280,00 zł miesięcznych deklaracji :)

Bardzo serdecznie dziękujemy

59de8668be679_kwiatki6.gif.0dc7bea1e35528d35b400ae1fb478297.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Tolu kochana pokryję koszty. Wiem, że papierowe wydania gazet pobierają opłaty za ogłoszenia. Bardzo serdecznie Cię proszę wybierz najładniejsze zdjęcia Caniska i wyślij. Może jemu faktycznie Zamość pisany :) Podaj proszę mój nr telefonu i adres e-mail.

 

Elu - kosztów nie będzie, bo to była stała rubryka "Do serca przytul psa" i tam umieszczano nasze ogłoszenia.

Napisałam właśnie do p. Ani z Tygodnika, zobaczymy, co odpowie...

Jak ogłoszenie ukaże się - wstawię tutaj zdjęcie;)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tola napisał:

Elu - kosztów nie będzie, bo to była stała rubryka "Do serca przytul psa" i tam umieszczano nasze ogłoszenia.

Napisałam właśnie do p. Ani z Tygodnika, zobaczymy, co odpowie...

Jak ogłoszenie ukaże się - wstawię tutaj zdjęcie;)

Martusiu bardzo, bardzo serdecznie dziękuję    59df96d76078b_kwiatki7.gif.f8f7daad04c7da529e3bcc03f43f6c4e.gif

Z bijącym sercem będę czekała :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2017 o 18:22, elik napisał:

Martusiu bardzo, bardzo serdecznie dziękuję    59df96d76078b_kwiatki7.gif.f8f7daad04c7da529e3bcc03f43f6c4e.gif

Z bijącym sercem będę czekała :)

Dostałam odpowiedz od p. Ani z redakcji Tygodnika, ze oczywiście umieszczą ogłoszenie w papierowym wydaniu gazety:).

Na razie Tygodnik umieścił Caniska u siebie na Fb

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/85808/przytul-psa-canis-szuka-domu-jest-spragniony-milosci.html

 

Elik - sprawdz nr tel;)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Dostałam odpowiedz od p. Ani z redakcji Tygodnika, ze oczywiście umieszczą ogłoszenie w papierowym wydaniu gazety:).

Na razie Tygodnik umieścił Caniska u siebie na Fb

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/85808/przytul-psa-canis-szuka-domu-jest-spragniony-milosci.html

Elik - sprawdz nr tel;)

Martusiu bardzo serdecznie dziękuję :) Nr tel. dobry.  Czekamy na skutek :")

A ja dostałam zapytanie czy tygrysek jest jeszcze do adopcji. Na PW podam Ci pełny adres e-mail zainteresowanej.

3 miesięczny tygrysek marzy o adopcji :)

59e3323db8c11_dlaMarty.png.f4fb6093d33a8002b21ee149c2df9294.png

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Martusiu bardzo serdecznie dziękuję :) Nr tel. dobry.  Czekamy na skutek :")

A ja dostałam zapytanie czy tygrysek jest jeszcze do adopcji. Na PW podam Ci pełny adres e-mail zainteresowanej.

3 miesięczny tygrysek marzy o adopcji :)

59e3323db8c11_dlaMarty.png.f4fb6093d33a8002b21ee149c2df9294.png

Tygrysek to Pucek, który wraca z adopcji, więc domek jak najbardziej potrzebny...

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Usiata napisał:

Pozdrowienia i mizianka zostawiam dla cudnego, wesołego chłopaczka *) *)

Ludzieeee, ludzieee, gdzie wy oczy macie?!?! brać Caniska, ino szybko bo to sama radość i uśmiech na gębie!

Widzi mi sie, że wcale ócz ni majom, skoro Caniska nie widzom :(

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio na koncie Caniska pojawiły się poniższe wpłaty:)

 15,00 zł  -   Nadziejka - bazarek    -  16.10.

 30,00 zł  -   bakusiowa  za X  -  16.10.

120,00 zł  -  MALWA  za VII - XII  -  19.10.

Bardzo serdecznie dziękujemy

59d9375aa5587_kwiatki6.gif.fc854a6dcaff1378882c95eb9e72b4cf.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...