Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dla Caniska z mojego bazarku uzbierała się kwota 127,20 zł. Proszę o potwierdzenie wpływu pieniążków na bazarku.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

 

Dzięki Asiu :) to duża kasa, bardzo dziękuję     buziak.gif.b07eb593ea102b0c578806b7418ecbaa.gif

Jak tylko pieniążki zameldują się na koncie Canisa, powiadomię o tym na wątku bazarkowym :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Eluniu, nie śmiem Cię prosić, ale czy dałabyś radę zamówić takie ogłoszenie dla Caniska :) Może warto by się jeszcze zastanowić nad tekstem czy coś dodać, coś ująć ?

Kasę, ile trzeba, oczywiście przesłałabym na Twoje konto.

Dasz radę Elu ?  

Spróbuję, choć nie wiem, czy będzie odzew. Wiem jednak, ze trzeba wykorzystać każdą szansę na dom. Jutro nie dam rady, bo cały dzień mam zajęty, ale w niedzielę przysiądę i popracuję nad tekstem i rozeznam się w umieszczaniu ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Spróbuję, choć nie wiem, czy będzie odzew. Wiem jednak, ze trzeba wykorzystać każdą szansę na dom. Jutro nie dam rady, bo cały dzień mam zajęty, ale w niedzielę przysiądę i popracuję nad tekstem i rozeznam się w umieszczaniu ogłoszeń.

Eluniu bardzo, bardzo gorąco proszę.

Masz rację, trzeba wykorzystać każdą, najmniejszą choćby szansę, bo Canisek musi mieć dobry dom.  Ogromnie dziękuję za pomoc Elu   595fa7f8379cf_serce7.gif.da191aad38084397e64971835fc57bbb.gif

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do działu ogłoszeń GW prośbę o wycenę ogłoszenia ze zdjęciem, następującej treści:

Canis czeka na pana, który go nigdy nie zawiedzie. Mimo swoich 8 lat i lekko zdeformowanej łapki, zachowuje się jak szczeniak. Jest ufnym, ciekawym świata, radosnym pieszczochem, kochającym szaleńcze gonitwy i zabawy.   Wykastrowany i gotowy do adopcji. Tel. 501 545 399

Czekam na odpowiedź.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

Napisałam do działu ogłoszeń GW prośbę o wycenę ogłoszenia ze zdjęciem, następującej treści:

Canis czeka na pana, który go nigdy nie zawiedzie. Mimo swoich 8 lat i lekko zdeformowanej łapki, zachowuje się jak szczeniak. Jest ufnym, ciekawym świata, radosnym pieszczochem, kochającym szaleńcze gonitwy i zabawy.   Wykastrowany i gotowy do adopcji. Tel. 501 545 399

Czekam na odpowiedź.

Eluniu bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

i przepraszam, że dopiero teraz zauważyłam Twój post

 

59647d7655146_gifdziekujera.gif.5ece5a91c79cd0adbf935b876b3a747b.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2017 o 19:57, Tola napisał:

Zmieniła Caniskowi OLX na Wrocław, zobaczymy...

Ogłaszam Canisa na Kraków i na Wrocław. Ogłoszenia są na Gratka.pl

Niestety nie dostałam wyceny ogloszenia w GW. Trochę się dziwię, bo to przecież kasa dla nich...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...