Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

"dziewczyny teraz są jakies promocje wyróznień ogłoszeń na olx, np. za 12 zł 30 dni wyróznienia, plus 9 odświeżeń i plus chyba 7 dnia promowanie- coś takiego. Czyli olx cały miesiąc 'martwi się' o ogłoszenie za Ciebie:) może warto wykupić? Zobaczcie sobie"

Elu, taką informacje na wątku Szronika napisała kiyoshi. Może warto Caniskowi wykupić?

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

"dziewczyny teraz są jakies promocje wyróznień ogłoszeń na olx, np. za 12 zł 30 dni wyróznienia, plus 9 odświeżeń i plus chyba 7 dnia promowanie- coś takiego. Czyli olx cały miesiąc 'martwi się' o ogłoszenie za Ciebie:) może warto wykupić? Zobaczcie sobie"

Elu, taką informacje na wątku Szronika napisała kiyoshi. Może warto Caniskowi wykupić?

Asiu oczywiście, że warto. J zaraz skocze na OLX i zobaczę co tam proponują.

Ostatnio jestem z czasem strasznie pod kreską :( Dzisiaj byłam w kraku na wizycie u neurologa i na pogrzebie znajomej (: Wróciłam głodna, zmęczona, a tu czekała na mnie codzienna praca.

Jutro też jadę do kraka - USG stopy i kolana.

Chyba żeby mnie już całkiem dobić, dopadł mnie ból gardła, mięśni i ogólna niemoc :( Typowe objawy przedgrypowe. Mój TC już od kilku dni smarka i kicha i to pewnie on mnie zaraził.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Ostatnio jestem z czasem strasznie pod kreską :( Dzisiaj byłam w kraku na wizycie u neurologa i na pogrzebie znajomej (: Wróciłam głodna, zmęczona, a tu czekała na mnie codzienna praca.

Jutro też jadę do kraka - USG stopy i kolana.

Chyba żeby mnie już całkiem dobić, dopadł mnie ból gardła, mięśni i ogólna niemoc :( Typowe objawy przedgrypowe. Mój TC już od kilku dni smarka i kicha i to pewnie on mnie zaraził.

Elu, niestety, wizyty u lekarzy, czekanie w kolejkach potrafi wykończyć....Nie daj się kochana przeziębieniu, trzymam za Ciebie kciuki. To ta pogoda tak rozrabia...ciepło, człowiek się spoci, a za chwilkę spadek temperatury o 10 stopni....I deszcz....U nas fatalnie...

Zdrówka życzę....Dbaj o siebie, proszę.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Elu, niestety, wizyty u lekarzy, czekanie w kolejkach potrafi wykończyć....Nie daj się kochana przeziębieniu, trzymam za Ciebie kciuki. To ta pogoda tak rozrabia...ciepło, człowiek się spoci, a za chwilkę spadek temperatury o 10 stopni....I deszcz....U nas fatalnie...

Zdrówka życzę....Dbaj o siebie, proszę.

Dziękuję Asiu :) dziękuję :)

Właśnie wróciłam z OLX i faktycznie jest jak pisałaś :) Zapłaciła dla Caniska

59274b1fe7daf_Canisog.png.6ee71179cda1bb9ddfc495b725dcb195.png

Zapłata

59274c6343017_Caniszapata.png.8fa54ce6b7fc3abbdf5dbd3de2de806d.png

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Super Elu, nie trzeba pilnować odświeżania ani wyróżniania!!! Poproszę Tolę, aby to ogłoszenie, które zrobiłyśmy, też tak wyróżniła!!

Ja wrócę należność.

Dzisiaj już spadam, bo padam :) Normalnie oczy mi się zamykają i usypiam siedząc.

Dziękuję  Asieńko, że wypatrzyłaś tą możliwość :)

Dobrej nocy

59274e062d29e_nadobranoc.gif.84b1c8d4caedba327124d8d278e1d8cf.gif

Link to comment
Share on other sites

Późno, bo późno, ale i ja zaglądam do psiaczka.

A wczoraj na konto Caniska wpłynęło

      10.00 zł od Alaskan malamutte

i

       40,00 zł od helli

Bardzo serdecznie dziękujemy

59289a0eec19f_kwiatki6.gif.dde6f865ca72570571e4bcf026d5469b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...