Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Wet mi odpisał, że wg niego orteza Canisowi nie jest potrzebna, bo on ma krzywą łapę i będzie go obcierać, musiałaby być zrobiona specjalnie dla niego.

 

Canis się wcale nie przejmuje naszymi dywagacjami n.t. jego łapy:)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, helli napisał:

jeszcze nie zalapal jak miotac ta pilka na sznurku, ale uczy sie, niebawem sam sobie bedzie rzucal

Niestety już TĄ piłką nie będzie rzucał, bo Szafir też się nią potem bawił i resztki widać tutaj w tle;)

69d7bee5de141194gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cudowny, radosny psiak, nadrabia stracone lata dzieciństwa i młodości.

Dnia 20.03.2017 o 13:42, elik napisał:

Wczoraj, do swojego domku z ogrodem, zawiozłam moja małą tymczasowiczkę Kaję. Dzisiaj zadzwoniła pani Barbara, która adoptowała Kajunię i prosiła o nr konta, bo chciałaby przelać mi kilka złotych.

Podałam jej nr konta Fundacji ZEA. W tytule przelewu ma napisać: Barbara od Kajuni dla Canisa. 

Jak zamelduje się na koncie Fundacji wpłata z takim tytułem, to bardzo proszę Tolu podaj jaka to kwota. W rozliczeniu Canisa prowadzę także wpłaty na konto Fundacji.

 

W piątek na konto ZEA wpłynęło 200 zł - to chyba ta oczekiwana wpłata.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Cudowny, radosny psiak, nadrabia stracone lata dzieciństwa i młodości.

W piątek na konto ZEA wpłynęło 200 zł - to chyba ta oczekiwana wpłata.

Pani Barbara pisała mi, że wpłaciła, ale nie napisała ile. Więc jeśli to od Barbary dla Canisa, to ta wplata :)

Tolu zaglądnij proszę do postu rozliczeniowego

i sprawdź czy zgadzają się wpłaty i wypłaty z konta Fundacji. Jeśli nie, to bardzo proszę o sprostowanie :)

Dopisuję do wpłat kwotę 200,00 zł, ale jeszcze sprawdź, czy w tytule jest taki zapis, jak napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie mogę coś pisać bo mi przywrócono normalne "okno" do wpisów, więc nadrabiam zaległości.Filmiki cudowne i jak widać,łapka wcale nie przeszkadza Caniskowi w zabawowych szaleństwach :) Wesoły i radosny,jak by chciał nadrobić cały ten czas,który stracił za kratami schroniska....:) Nie sposób się naprawdę wzruszyć i przetrzeć łezki w oczach :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Wielka prośba o ułożenie dobrego tekstu odpowiedniego dla Canisa.

Nawet nie wiem do kogo zwrócić się z tą prośbą, dlatego proszę wszystkich o taki tekst

58d7ba24e93fa_gifproszcy.gif.26bc243b26775b0ea9d7aedd6a7bbfad.gif

Elu, Asia do mnie napisała z prośba o tekst.

Postaram się jutro coś sklecić.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Gabi79 napisał:

Elu, Asia do mnie napisała z prośba o tekst.

Postaram się jutro coś sklecić.

Wielkie dzięki Gabrysiu   58d8b5324e631_kwiatki6.gif.ad720b3295e4ddc34459fd72553e737f.gif

Zawsze podziwiam Twoje teksty do ogłoszeń i cieszę się, że podjęłaś się zrobienia tekstu dla Canisa :)  W twoich rękach jego przyszłość :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Wreszcie mogę coś pisać bo mi przywrócono normalne "okno" do wpisów, więc nadrabiam zaległości.Filmiki cudowne i jak widać,łapka wcale nie przeszkadza Caniskowi w zabawowych szaleństwach :) Wesoły i radosny,jak by chciał nadrobić cały ten czas,który stracił za kratami schroniska....:) Nie sposób się naprawdę wzruszyć i przetrzeć łezki w oczach :)

Dogo nas różnie doświadcza. Ja czasem nie mogę edytować swoich tekstów, co w trakcie robienia bazarku jest ogromnym utrudnieniem, bo nie można wpisywać na bieżąco licytacji.  Strasznie to stresujące i wkurzające.

Link to comment
Share on other sites

filmilki świetne i cudny psiak...

jak dobrze ze juz nie w  schronie...tam nie mógłby pokazać, że jego "kacza"' łapka to tylko malutka pomyłka matki natury...zagapiła się pewnie na jakieś brzydkie kaczątko ;)

 

a ja nie mam dalej emtikonów na ten przykład..co też bywa wkurzające ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zozola77 napisał:

filmilki świetne i cudny psiak...

jak dobrze ze juz nie w  schronie...tam nie mógłby pokazać, że jego "kacza"' łapka to tylko malutka pomyłka matki natury...zagapiła się pewnie na jakieś brzydkie kaczątko ;)

 

a ja nie mam dalej emtikonów na ten przykład..co też bywa wkurzające ;)

Co do łapki Canisa, ot całkowicie się z Tobą zgadzam :)

A emotek nie mamy wszyscy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...