Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

16 minut temu, EVA2406 napisał:

No to czekamy i ściskamy kciuki, żeby udało się pomóc Caniskowi.

Ja w ogóle nie dopuszczam takiej ewentualności, że operacja nie będzie możliwa. Ta łapeczka wygląda prawie tak samo jak u Szansy3 więc jeśli dla Szansy był ratunek, to i dla naszego Caniska też być musi :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Iwciu kochana :)  jeśli tylko masz chęć, to bardzo proszę przenieś swoją deklaracje już teraz, nie przejmuj się Kajunią :) Z głodu nie pomrzemy 58b21807f32a4_serce6.gif.371845ea591223e1970a5001d9a2c4b0.gif a Canis bardzo potrzebuje deklaracji  58b218079f372_kwiatki8.jpg.35c663934f0658a3a5e4193301574556.jpg

Czy mogę już przepisać Twoją deklarację ?

Ok Elu, to przenieś moją deklarację na Canisa. On rzeczywiście w ogromnej potrzebie. divers2322.gif

Przy okazji, skoro psiak ma już imię, to i banerek rozpoznawalny z imieniem też niech ma

         Canis_baner_2.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, iwstar58 napisał:

Ok Elu, to przenieś moją deklarację na Canisa. On rzeczywiście w ogromnej potrzebie. divers2322.gif

Przy okazji, skoro psiak ma już imię, to i banerek rozpoznawalny z imieniem też niech ma

         Canis_baner_2.png

Ogromne dzięki Iwonko  buziak.gif.c82b360c39271e676872b1b31494b8fa.gif     I za deklaracje i za piękny banerek  58b360fcd2722_ksiukiok5.gif.108ff334266a60c61cdcf86ccf5f3869.gif

Już przepisuję deklarację z mojej tymczaski, na Canisa :) 

Wiem, że nie masz czasu na zbyciu :) ale zaglądaj do nas, jak tylko będziesz mogła. Myślę, że wkrótce będą informacje od weta odnośnie łapki Canisa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry Canis, dzień dobry pieszczochu :)
Zaglądam do ciebie codziennie, wiedz o tym, trzymam kciuki za całokształt 

Jakie wspaniałe, miłe Dzień Dobry 58b3d7f4849da_serce8.gif.5a5c48e1a4d109749bf05e39e88dc0a7.gif  Aż się cieplej na serduchu robi.

Witaj Gusiaczku  :) Bardzo dziękujemy za tak miłe powitania i za kciuki   58b3d8383a8dd_buziaczki3.jpg.0f363a0b617687068dcbdff19469eb51.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, iwstar58 napisał:

Ok Elu, to przenieś moją deklarację na Canisa. On rzeczywiście w ogromnej potrzebie. divers2322.gif

Przy okazji, skoro psiak ma już imię, to i banerek rozpoznawalny z imieniem też niech ma

         Canis_baner_2.png

Oto bardzo uzdolniona sprawczyni :)  Wielgachne dzięki  serduszko.gif.8b6cc02029fc8be690a249cb9cec8a93.gif

Link to comment
Share on other sites

25.02. helli wpłaciła dla Caniska 40,00 zł.

Informuje o tym dopiero dzisiaj, bo kochana helli wpłaciła na nr konta Alaski i sprawdzając wpłaty automatycznie zapisałam te 40,00 zł  Alasce, bo były na jej koncie  :)    Dzisiaj  zauważyłam, że we wpłat jest dedukowana dla Canisa.

Bardzo serdecznie dziękujemy

58b4a4975d3e4_kwiatki6.gif.0fc76eaf3cf2af74c128255c71e72ad1.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, helli napisał:

ano, uzylam konta jak dla Alaski, bo Elik ma chyba 2-gie- moze tak zostac ta stala?

Kochana helli mam tyle kont ile psiaczków obsługuję :) Zbierając na kilka psiaków muszę mieć dla każdego osobne konto, bo nie doszłabym ładu przy jakiejkolwiek pomyłce:) Gdy każdy psiaczek ma swoje konto, od razu widzę czy zgadza się ewidencja jaką prowadzę dla  psiaków z kwotą na koncie danego psiaczka w banku.

Bardzo Cię proszę o zmianę numeru konta. Pozostałe dane są takie same. Nr konta wysłałam Ci na PW :)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, EVA2406 napisał:

Mnie za każdym idzie kiepsko ;)

Jeśli banerek jest już podlinkowany, to nie powinno być problemów :)

Wystarczy skopiować (trzeba "przeciągną"  przez banerek myszką z wciśniętym lewym klawiszem tak, żeby banerek zrobił się niebieski) i wkleić do sygnaturki.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, elik napisał:

Jeśli banerek jest już podlinkowany, to nie powinno być problemów :)

Wystarczy skopiować (trzeba "przeciągną"  przez banerek myszką z wciśniętym lewym klawiszem tak, żeby banerek zrobił się niebieski) i wkleić do sygnaturki.

I co wybierasz: kopiuj obraz czy kopiuj adres obrazu i wstawiasz inne multimedia? Obraz udało się akopiowac, ale bez linka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...