Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Canis już poza schronem!!! Tola napisze więcej!!

Canisek już poza schronem, ale ja niestety byłam w pracy i nie mogłam na własne oczy zobaczyć tej wielkiej radości, a była podobno ogromna.

TZ mówi, że Canis to bardzo energiczny psiak, a  cieszył się całym sobą z wyjścia z boksu po tylu latach.

Przymilał się, lizał ręce, a potem bardzo płakał zamknięty w klatce już w aucie, bez bliskości człowieka.

Murka na pewno napisze, ile był w schronie, ale mnie wydaje się, że po raz pierwszy zobaczyłam go tuz po operacji Szansy, czyli w schronie był minimum 6 lat...

A może ktoś oddał go jeszcze wcześniej, z powodu tej łapki :(

 

Dzwoniła  też Murka - padł jej laptop i nie będzie dzisiaj na dogo, ale prosiła o przekazanie tutaj na wątku, ze Canis to  świetny psiak, bardzo przyjazny, ciepły.

Na pewno napisze nam więcej jutro.

Jutro ma badania no i zobaczymy, czy cios mu jeszcze nie dolega.

 

 

P1260871.JPG

P1260872.JPG

P1260875.JPG

P1260876.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tola napisał:

Canisek już poza schronem, ale ja niestety byłam w pracy i nie mogłam na własne oczy zobaczyć tej wielkiej radości, a była podobno ogromna.

TZ mówi, że Canis to bardzo energiczny psiak, a  cieszył się całym sobą z wyjścia z boksu po tylu latach.

Przymilał się, lizał ręce, a potem bardzo płakał zamknięty w klatce już w aucie, bez bliskości człowieka.

Kolejny psiak, który po wyjściu z boksu okazał się super psiakiem!! Zaczynasz nowe życie, Canisku!!!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, EVA2406 napisał:

Bardzo dobra wiadomość :)

Zapraszam na bazarek z którego 50% ewentualnego dochodu przeznaczam dla Caniska na nową drogę życia.

Jeśli ktoś ma chwilę, to proszę pomóc mi w zapraszaniu osób. Na wątku reklamowym już zaproszenie wstawiłam.

Ewciu bardzo serdecznie dziękuję   58ae09f1c1779_serce7.gif.648e178005f0662b9b31dd3c2c35dcba.gif  Postaram się pomóc Ci w zapraszaniu,choć dla mnie nie będzie to łatwe :)

1 godzinę temu, EVA2406 napisał:

Canisku, droga ku lepszemu już rozpoczęta :)

6 lat w schronie.......tyle pięknych lat za kratami :(

Tak Canis na początku drogi ku lepszemu. Długo czekał ale się doczekał i mam nadzieję szybko zapomni ten straszny czas.

1 godzinę temu, Poker napisał:

Teraz będzie tylko lepiej. Wydawało  mi się wcześniej ,że on jest większy.

Ja też takie odniosłam wrażenie, ale jak Tola mówi to rzut z góry skrócił naszego Caniska :)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Oby nie, wystarczy ta łapka...Chociaż Murka mówi, że psiak świetnie sobie radzi!! 

No, wiesz, będac 6 lat w schronie musiał nauczyć się walki o przetrwanie.

Oby, tylko udało się zebrac środki na leczenie, bo to nie będzie mały koszt.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, EVA2406 napisał:

Oby, tylko udało się zebrac środki na leczenie, bo to nie będzie mały koszt.

Będziemy próbować na "siepomaga" zdobyć trochę funduszy. Tola założy wydarzenie. Canis pojedzie na diagnozę do poliklinik w Lublinie, tam gdzie miała operację Szansa. Wtedy będziemy wiedzieli co i jak, ile wyniesie przybliżony koszt zabiegu. 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Będziemy próbować na "siepomaga" zdobyć trochę funduszy. Tola założy wydarzenie. Canis pojedzie na diagnozę do poliklinik w Lublinie, tam gdzie miała operację Szansa. Wtedy będziemy wiedzieli co i jak, ile wyniesie przybliżony koszt zabiegu. 

Jeśli dam radę, to bazarkami postaram się wspomagać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy Murka odzyskała już laptop, może tu zajrzy wieczorkiem.

Ja w międzyczasie przekażę kolejną radosną wiadomość - Canisek od południa już w hoteliku, Murka bardzo psiaka chwali :)

 Badania nie wykazały niczego niepokojącego, więc możemy zająć się diagnozowaniem łapki.

Murka sprawdzała tez wpisy w książeczce  - psiak  trafił do schronu w lutym 2011 r  http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Tyle lat straconego, psiego życia http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2017 o 21:04, EVA2406 napisał:

Canisku, droga ku lepszemu już rozpoczęta :)

6 lat w schronie.......tyle pięknych lat za kratami :(

Miałam u siebie w BDT Nutkę, która też 6 lat przesiedziała w schronisku.

Sunia była ideałem psa pod każdym względem.

Znalazła super domek, tego samego życzę Caniskowi.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...