Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Nie mogłam wysiedzieć u znajomych, z którymi byliśmy już dawno umówieni i nie wypadało nie pójść. Wiedziałam, że pewnie Asia już wrzuciła zdjęcia Caniska z jego domku. Asiu wielkie dzięki :)

Asiu bardzo dziękuję za piękną fotorelację. Canisek ma wspaniałe warunki i jestem pewna, że będzie szczęśliwy. Co prawda czeka go okres aklimatyzacji, ale myślę, że Canisek szybko się przystosuje do nowych warunków. Do dobrego łatwo jest się przyzwyczaić :)

Wszystko na to wskazuje, że z Panem Romanem będziemy mieć bardzo dobry kontakt. Będą relacje, będą zdjęcia.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ostatnie dni dostarczają mi wiele emocji  z różnych przyczyn i z tego powodu zaniedbałam rozliczenia psiaczków, ale już nadrabiam zaległości.

Konto Caniska powiększyło się o kwotę 15,00 zł od zozola77 - deklaracja za VI.

Bardzo serdecznie dziękujemy

475802785_kwiatki6.gif.6a63cd61eca3040385ca592303b2973b.gif

Canisek od dzisiaj jest już w swoim domku, ale każda złotówka przelana na jego konto zasili konto innych najbardziej potrzebujących psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem jak minęła Caniskowi pierwsza noc w nowym domu :)

 

Mureczko bardzo proszę o rozliczenie Caniska i jeśli mogłabyś prześlij oryginały rachunków na mój adres :) Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, elik napisał:

Ciekawa jestem jak minęła Caniskowi pierwsza noc w nowym domu :)

Eliku kochany, ja też nie wytrzymałam i zadzwoniłam...Canisek do 3 rano szczekał, więc Pan Roman wypuścił go na posesję, wtedy sie uspokoił. Z rezydentami na razie ok, nic się nie dzieje. Pan Roman rozsądny, powiedział, że gdyby nawet coś to to normalka, psy po prostu muszą się do siebie przyzwyczaić. 

Wieści dobre, więc może dzisiejszej nocy w końcu spokojnie zasnę. bo róznica między mną a Caniskiem była taka, że ja nie szczekałam...ale spać nie spałam z tych emocji...tiaaa.gif

W najblizszym czasie odwiedzę Caniska, a tymczasem pozdrowienia dla wszystkich od słodziaka!!!

 

IMG_20180623_175455.jpg

I583144684.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, ja też nie wytrzymałam i zadzwoniłam...Canisek do 3 rano szczekał, więc Pan Roman wypuścił go na posesję, wtedy sie uspokoił. Z rezydentami na razie ok, nic się nie dzieje. Pan Roman rozsądny, powiedział, że to normalka, psy po prostu muszą się do siebie przyzwyczaić. 

Wieści dobre, więc może dzisiejszej nocy w końcu spokojnie zasnę. bo róznica między mną a Caniskiem była taka, że ja nie szczekałam...ale spać nie spałam z tych emocji...tiaaa.gif

W najblizszym czasie odwiedzę Caniska, a tymczasem pozdrowienia dla wszystkich od słodziaka!!!

IMG_20180623_175455.jpg

Asiu kochana, bardzo dziękuję za dobre wiadomości :) O 3 rano wypuścił Caniska, to znaczy,. że Canisek spał w domu :)  Biedaczek nie przyzwyczajony do spania w domu. Pewnie tęsknił za budą :) Przyjdzie czas, że się przyzwyczai. A może było mu za gorąco ? Canisek ma gęstą sierść i może być mu za ciepło. Do porozumienia się z rezydentami potrzeba czasu, ale sądzę, że nastąpi to wkrótce :)

Asieńka ślij wieści najczęściej jak tylko to będzie możliwe, oczywiście nie  narzucając się zbytnio Panu Romanowi :) I wyściskaj  słodziaka, jak go znowu zobaczysz :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Pięknie wygląda na tych zdjęciach. Wyszykowałaś go na drogę do nowego domu, jak kawalera do panny  :)

Dla takiej chwili warto było:)

 

Canis szczekał, bo czuł się niepewnie w nowym miejscu. U nas był w domu po kąpieli przez noc (już drugi raz) i był bardzo spokojny i cichy. A jak go rano wypuściłam na ogród, to zrobił co trzeba i położył się pod drzwiami na wycieraczce:)

 

Rachunki wyślę jutro (już razem z tym najnowszym).

A oto i ostatnie rozliczenie:)

-276 zł hotelowanie 1-23.06 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Dla takiej chwili warto było:)

 

Canis szczekał, bo czuł się niepewnie w nowym miejscu. U nas był w domu po kąpieli przez noc (już drugi raz) i był bardzo spokojny i cichy. A jak go rano wypuściłam na ogród, to zrobił co trzeba i położył się pod drzwiami na wycieraczce:)

 

Rachunki wyślę jutro (już razem z tym najnowszym).

A oto i ostatnie rozliczenie:)

-276 zł hotelowanie 1-23.06 

 

Bardzo serdecznie dziękuję Murko za wspaniałe opiekowanie się Caniskiem

urodziny1.jpg.06b91349ca8ad959febaf8e5c7d46dd6.jpg

 

Bardzo proszę prześlij mi skan tego ostatniego rachunku, bo robiąc przelew podaję nr i datę rachunku. Dziękuję  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...