Jump to content
Dogomania

Jakaś opinia o hodowli Eskimoski Domek ?


DogFan123

Recommended Posts

Witam mam pytanie do was. Od pewnego czasu mam zamiar powiększyć grono naszej rodziny o nowego członka. Chcielibyśmy zakupić pieska rasy husky ale nie wiemy jaką hodowle wybrać. Natrafiłem na hodowlę Eskimoski Domek, zadzwoniłem do właścicielki w sprawie szczeniaczka. Pani bardzo miła opowiadała bardzo ciekawe życzy na temat tej rasy. Dokładniej chodzi mi o opinię na temat tej hodowli. Wiem, że pewne osoby będą coś wiedziały na ten temat i chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hodowla z tego co widzę jest zrzeszona w ZKwP, a to bardzo ważne - prawdziwie rasowe psy dostaniesz tylko w ZKwP (FCI).

Moim zdaniem najlepiej sprawdzić hodowlę odwiedzając ją. Sam zobaczysz, w jakich warunkach psy żyją, poznasz charakter przyszłej matki swojego szczeniaka i sprawdzisz, czy Ci odpowiada, zobaczysz, czy hodowca szczerze odpowiada na twoje pytania. Pytaj przede wszystkim o zdrowie, żywienie i socjalizację maluchów.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zajrzałam na ich stronę to psy mają po prostu przepiękne :)

Jedyne co jest na minus to to, ze jest ich tam dużo...

Tak jak napisała Monieq najlepiej osobiście odwiedzić hodowlę. Przy takiej liczbie psów przede wszystkim zapytaj czy zwierzaki spędzają czas wyłącznie w kojcach czy mają też wstęp do domu i o to w jaki sposób hodowcy socjalizują szczenięta. Ja kupiłam starszego szczeniaka, w ogłoszeniu było napisane "szczenięta doskonale zsocjalizowane", a po przyjeździe do domu okazało się, ze zwierzak boi się własnego cienia. A hodowla ZKwP... Trzeba uważać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...