Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

Przed chwilą, supergoga napisał:

Ano ja. Jak mnie córka dorwie to zabije. Bo to jej FB - ja nie żyję,nie mam konta

No właśnie tak czytam o tych skierniewickich psach i myślę, o co chodzi;), jak tu sie udało to znowu tam;/ a jak napisałam kontrole Radys, gdzie psiaki by pojechały są nieciekawe i tam pchaja następne. Jakby Torres zdążył znaleźć dom, to można by innego psiaka zamiast niego ratować.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, supergoga napisał:

Mam dom dla Otella, ale pilnie poszukuję osoby do przeprowadzenia wizyty adopcyjnej w Gorzowie Wlkp. Ankieta jest ok, ale to jest kawałek od Poznania, chciałabym wiedzieć. Pomóżcie...

Mogę napisać na grupie na fb wizytowej :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, supergoga napisał:

Bardzo proszę. Właśnie wyjeżdżam z domu, będę tylko wieczorem okazyjnie przy kompie - do niedzieli. Podam telefon na wszelki wypadek 609 601 362

Napisałam :) Trzymam kciuki, by ktoś sie zgłosił.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Na fb zgłosiła się Pani Iza, podałam numer do Ciebie, supergoga.

Już załatwiona sprawa wizyty, bardzo dziękuję. Po rozmowie z mamą chłopaka któremu Otello wpadł w oko - czekamy na decyzję. Państwo mają się przez weekend zastanowić, przemyśleć wszystko i dać znać. W razie czego jeśli decyzja będzie na tak wizyta zostanie przeprowadzona.

Nadal trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2017 o 18:07, supergoga napisał:

Już załatwiona sprawa wizyty, bardzo dziękuję. Po rozmowie z mamą chłopaka któremu Otello wpadł w oko - czekamy na decyzję. Państwo mają się przez weekend zastanowić, przemyśleć wszystko i dać znać. W razie czego jeśli decyzja będzie na tak wizyta zostanie przeprowadzona.

Nadal trzymamy kciuki.

i jak? A jak Forest?

Link to comment
Share on other sites

Forest lepiej, ale czasem "świgaja się" na siebie z Gufim, dwa zazdrośniki. Póki nie leje się krew nie robimy alarmu.

W sprawie Otella ludzie zamilkli niestety. Więc chyba nic z tego. Nie mam dokąd zabrać go z kliniki. Ciekawe kiedy nas z niej wyproszą.

Link to comment
Share on other sites

Jednak z Forestem kłopot - rzuca sie na psy, zwłaszcza na nowych hotelowiczów. Wczoraj potarmosił porządnie nowego ciapowatego pieska który przyjechał do hotelu na parę dni. A zamknięty osobno - szczeka. A dokoła sąsiedzi w domach.

Jednak musimy prosić o pomoc i znalezienie mu tymczasu lub innego miejsca. Nie damy rady.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2017 o 20:50, supergoga napisał:

Dzięki, świetny tytuł. Mam jednak nowe zdjęcia właśnie z dzisiaj. Aktywowałam na lento (bo przyszło do nas) i wymieniłam fotki. Może można zmienić. Nie wiem tylko dlaczego, u mnie poodwracane - wstawiają sie na boku!!!

 

591dec9b0ed7b_1-Kopia.JPG.478923ddc1738db2eb97f93d1747c004.JPG

591deca099541_2-Kopia.JPG.88ff2f09e280fc5e4513e8e9e7eb4588.JPG

 

591decc5c89f6_3-Kopia.JPG.1be26ad21b1fdfa622bba990c9aeddb1.JPG

 

591decca34351_4-Kopia.JPG.5f0e6287250a137fabd875a500d2af44.JPG

 

591decd01d62b_Otello-Kopia.JPG.d0394be32d75a42048d0ea4b91e31ef3.JPG

 

 

 

Czy ktoś potrafi odwrócić zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...