Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

Jeszcze 53 - Ryba - u nas i już w nowym domu.

Co do pytania = w zasadzie Fundacja miejsc nie ma - bo nie ma przytuliska, azylu - zabieramy psy do hotelu za który niestety płacimy, ale ceny negocjujemy.

Mam domy dla 2 suczek i teraz sprawdzamy i pracujemy nad Fibi i Monica lub Rachel - łatwo nie jest bo na dzisiaj panienki średnio adopcyjne.

Mamy sporo psów - w hotelu w tej chwili 5, poza tym w tymczasach no i w gminnym przytulisku z którym mamy umowę. Dlatego mówię o sukach. Ponadto w hotel towarzystwo urzęduje razem, czyli absolutnie nie mogą byc to psy nie tolerujące innych i ze skłonnością do agresji.

Niestety suczki pozostały tylko duże, takich wziąć nie damy rady. Ewentualnie może jedna - np. Berta - ale nie wiem jak tak wygląda jej tolerancja do suk i psów. Oraz ludzi. Ile waży???

 

Widziałam jeszcze Foresta i Otello oraz Merry - czy któryś z tych zwierzaków spełnia te moje "wymagania". Z góry za to przepraszam ale muszę uniknąć scysji tak jak w przypadku Mańka i Gufiego. Musimy na nie uważać.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze Ofelia. No i Kelly robiąca duże postępy dzięki spacerom.

 

OIena, wstaw filmik z Kelly.

 

Psom z Wiskitek odświeżyłam ogłoszenia na tydzień.

 

Tajga to ładna sunia. Ma wielka oglądalność lecz nie przekłada się to na zainteresowanie.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Olena84 napisał:

 

niestety chyba nas nie stać;/

Jak nie zapytasz i nie przedstawisz sytuacji, to nic nie wiadomo. Ania często daje upusty w takich nagłych sytuacjach. Moim zdaniem zapytać nie zaszkodzi. Jak tu czytam, że miejsce w boksie u kogoś kosztuje 450 zł, to jednak u Ani jest znacznie taniej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Jest jeszcze Ofelia. No i Kelly robiąca duże postępy dzięki spacerom.

 

OIena, wstaw filmik z Kelly.

 

Psom z Wiskitek odświeżyłam ogłoszenia na tydzień.

 

Tajga to ładna sunia. Ma wielka oglądalność lecz nie przekłada się to na zainteresowanie.

 

Ofelia to fajna sunia, ale nie znamy jej stosunku do innych psów i sk. Poza tym jednak wydaje sie duża i silna, nie dam rady z większa ilością sporych psiaków.

Kelly wymaga sporo pracy - w hotelu nie ma na to czasu, my tez niestety nie bardzo. Już 3 siostrzyczki wypłoszki potrzebują uwagi. A finansowo na dłuższe pobyty psiaków nie możemy sobie pozwolić. Nie mamy pieniędzy niestety. Gdyby to ode mnie zależało wzięłabym wszystkie... ale ani gdzie ani za co...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, supergoga napisał:

To świetnie. W razie czego damy radę zaopiekować sie Forestem, Otello - jesli są zgodne do psiaków. Może w razie czego jeszcze 1 zwierzak, niezbyt duży czyli max średni, łagodny do ludzi i psów i w miare smyczowy.

Jest jeszcze Brutusik.

https://www.olx.pl/oferta/mlody-nieduzy-szorstkowlosy-brutus-szuka-domu-CID103-IDjq6WO.html

Link to comment
Share on other sites

No właśnie był problem. Miały zostać zaszczepione kilka dni przed wyjazdem a o ile pamiętam - były w przeddzień - a nie powinno sie tak szczepić psów i zmieniać im miejsca i warunki i stres...

A sprawa była o tyle istotna że hotel nie przyjmie mi nie szczepionych zwierzaków. Musiałabym je umieścić w klinice, zaszczepić, odczekać kilka dni  - a potem za kolejne dni wieźc je znów na kastrację. Chyba że któreś juz kastrowane.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, asiuniab napisał:

Kochane ciocie, a Florek z niezbornością ruchów ma jakieś szanse, może jakaś fundacja by Go wzięła:( bardzo się o Niego martwię

To prawda, on będzie miał całkiem przechlapane w tym cholernym miejscu.. :( 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, supergoga napisał:

No właśnie był problem. Miały zostać zaszczepione kilka dni przed wyjazdem a o ile pamiętam - były w przeddzień - a nie powinno sie tak szczepić psów i zmieniać im miejsca i warunki i stres...

A sprawa była o tyle istotna że hotel nie przyjmie mi nie szczepionych zwierzaków. Musiałabym je umieścić w klinice, zaszczepić, odczekać kilka dni  - a potem za kolejne dni wieźc je znów na kastrację. Chyba że któreś juz kastrowane.

To wszystko trzeba by było uzgodnić z Małgosią Michalak. Co do kastracji to w schronisku jest weterynarz i robi zabiegi na miejscu.

 

Link to comment
Share on other sites

41.  Florek to ok 6 letni psiak. Sięga do kolana, jest wesoły, energiczny i bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Z sukami dogaduje się bez problemu, z psami bywa różnie. Florek cierpi na niezborność ruchową stąd nieporadne stawianie łapek u psiaka, tak jakby nie zawsze potrafił złapać równowagę. Potrzebna Florkowi konsultacja neurologiczna. Mamy nadzieję, że uda nam się zbadać psiaka i odkryć przyczynę problemów Florka. 

Mamy nadzieję, że Florek skradnie komuś serce, zamieszka z rodziną, która otoczy go opieką (nie tylko weterynaryjną) i pozwoli odczuć, że Florek jest jedyny, niepowtarzalny i wspaniały.

Kontakt w sprawie adopcji: 691129389

Ma ogłoszenia w lutym

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...