Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

1 minutę temu, Tianku napisał:

mnie zastanawia takie cos, moze ktos mnie oswieci w tym temacie, jak to jest przez gminy placone za psy ktore trafaja do schroniska? czy to stawka dzienna jak w hoteliku czy jednorazowo za wylapanie psa i przekazanie do schroniska?

To zalezy od schroniska

Chyba wiekszosc ma stawki dzienne ale wiem ze niektore tez maja stawke jedna za przyjecie psa tylko- gdzies to czytalam

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tianku napisał:

mnie zastanawia takie cos, moze ktos mnie oswieci w tym temacie, jak to jest przez gminy placone za psy ktore trafaja do schroniska? czy to stawka dzienna jak w hoteliku czy jednorazowo za wylapanie psa i przekazanie do schroniska?

Według mojej wiedzy jednorazowo , a potem niech się schron martwi.I dlatego jest jak jest bo kaska się kończy i na nic nie ma.Ani na weta ani na karme.

Ale na początku "na bogato "

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Olena bardzo Cie przepraszam ale czy mozesz dla jasnosci napisac co sie dzieje? Torres ponic mial miec DS- co sie stalo ze juz go nie ma?

I co z Falko? Bo na fb niby teraz tez nie jest zabezpieczony

Nic nie rozumiem z tego wszystkiego:(

Dzis rozmawialam z Aneta bo bylam pewna ze Skierniewickie pieski bezpieczne i miejsce u niej jest

Ale w tej sytuacji deklaruje 20 zl stalej 

 

Torres nie ma ds, ja myślę że ktoś po prostu sobie napisał że go weźmie, jest to osoba która na hura napisała i nic nie wyszło z tego. Falko ds nie ma ale będzie wyjeżdzął ze schroniska z Torresem, obaj wiec szukają domu. Dziękuję za stałą. 

 

47 minut temu, Moli@ napisał:

Widziałam (:

Dużo psów tam jest a ich wygląd... straszne to wszystko

ale niska stawka więc co z  tego dla nich:(

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, kiyoshi napisał:

Olenka chyba musisz do Anety napisac czy zadzwonic

tak już się zdzwoniłyśmy, niestety Torres jest za duży, Aneta ma same malizny i musimy ja zrozumieć, popytam co w końcu z Rublem i Syzyfem czy na pewno są bezpieczne, w razie co wieczorem dam znać. 

Link to comment
Share on other sites

Forest i Otello przyjeżdżają dzisiaj do nas do Poznania - w klinice juz na nie czekają. Niestety musimy je wykastrować, potem zaszczepić przeciwko chorobom zakaźnym, bo hotel inaczej nie przyjmie. Jak już cała ekipa będzie zrobię im osobny wątek i będe informowała jak sie mają. No i bazarki na hoteliki będą to wówczas poproszę Was o pomoc w podnoszeniu i reklamowaniu.

W klinice są cały czas studenci, psiaki sa wyspacerowane i dopieszczone.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Olenko,wiesz cos?

10 psiaków 3 maja będzie zabranych, 2 maja - Falko i Torres . Obaj jadą w okolice Józefowa, ale dobrze jakbyśmy im znalazly jakiś dt najlepiej domowy

2 godziny temu, supergoga napisał:

Forest i Otello przyjeżdżają dzisiaj do nas do Poznania - w klinice juz na nie czekają. Niestety musimy je wykastrować, potem zaszczepić przeciwko chorobom zakaźnym, bo hotel inaczej nie przyjmie. Jak już cała ekipa będzie zrobię im osobny wątek i będe informowała jak sie mają. No i bazarki na hoteliki będą to wówczas poproszę Was o pomoc w podnoszeniu i reklamowaniu.

W klinice są cały czas studenci, psiaki sa wyspacerowane i dopieszczone.

super, czekamy na relacje i wątek

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2017 o 20:55, bakusiowa napisał:

Jakbyś chciała coś wpłacić to na Fundację Roka ze Skierniewic. Przyda się nawet na szczepienia psów które wyjadą.

 

na poniższe konto wpłacić kasę ?  co wpisać w tytule ? 

 

Fundacja Pomocy Zwierzętom ROKA

nr konta: 10160014621840817210000001

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2017 o 10:50, Olena84 napisał:

10 psiaków 3 maja będzie zabranych, 2 maja - Falko i Torres . Obaj jadą w okolice Józefowa, ale dobrze jakbyśmy im znalazly jakiś dt najlepiej domowy

super, czekamy na relacje i wątek

Wreszcie dotarłam
Śledziłam wydarzenie na FB i znam mniej więcej sytuację.
Z tego co wiem, to Falko ma opuścić schronisko w Węgrowie 4 maja
Szczegółów nie podam, bo to co wiem, nie jest oficjalne ;)
Jedzie w bezpieczniejsze miejsce i nadal szuka domu.
Byłoby fajnie, gdyby znalazło się dla niego i Torresa DT choćby płatne
Falko to owczar, a więc Skarpeta Owczarkowa mogłaby opłacić pierwszy miesiąc
 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, DONnka napisał:

Wreszcie dotarłam
Śledziłam wydarzenie na FB i znam mniej więcej sytuację.
Z tego co wiem, to Falko ma opuścić schronisko w Węgrowie 4 maja
Szczegółów nie podam, bo to co wiem, nie jest oficjalne ;)
Jedzie w bezpieczniejsze miejsce i nadal szuka domu.
Byłoby fajnie, gdyby znalazło się dla niego i Torresa DT choćby płatne
Falko to owczar, a więc Skarpeta Owczarkowa mogłaby opłacić pierwszy miesiąc
 

nic nie wiem;0, ale to dobrze, ze bedzie miał cos lepszego. Czyli szukamy dla Torresa tylko? Dowiem sie i napiszę, ale od dwóch dni cisza

Link to comment
Share on other sites

Zapytałam się pani która wiozła Torresa co u psiaków i wiem że Falko zostaje do jutra bo ma kwarantanne a Torres pojechał tam gdzie miał ale dobrze by go było zabrać w jeszcze lepsze. Dowiedziałą się ze Torres: jest do połowy łydki, mniejszy od cocker spaniela, słodki przekochany potrzebujący miłości i człowieka, łagodny radosny i śliczny.

7a057efaa6597f90gen.jpg8ef1f88aeec07ec1gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dowiedziałam sie własnie, że Falko został adoptowany.

Co z Torresem?

Pytałam dwa razy nie odpowiedziano mi, dopiero pani co wiozła Falko powiedziała że jest bezpieczny a Torres pojechał do Józefowa

13 godzin temu, mdk8 napisał:

wszystkie opuściły schron tak jak było planowane ?

tak, wszystkie są bezpieczne

13 godzin temu, bakusiowa napisał:

Czy Torres będzie jechać do anecik? 

wysłałam Anecik filmik z Torresem, zapytam, czy jednak by go przyjęła jak okazał sie mniejszy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...