Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

14 godzin temu, supergoga napisał:

Jeszcze 53 - Ryba - u nas i już w nowym domu.

Widziałam jeszcze Foresta i Otello oraz Merry - czy któryś z tych zwierzaków spełnia te moje "wymagania". Z góry za to przepraszam ale muszę uniknąć scysji tak jak w przypadku Mańka i Gufiego. Musimy na nie uważać.

dziekuje, zapisze, skupiłam sie na Wiskitkach bo psiaki z Jaktorowa są na razie bezpieczne

13 godzin temu, EVA2406 napisał:

Jak nie zapytasz i nie przedstawisz sytuacji, to nic nie wiadomo. Ania często daje upusty w takich nagłych sytuacjach. Moim zdaniem zapytać nie zaszkodzi. Jak tu czytam, że miejsce w boksie u kogoś kosztuje 450 zł, to jednak u Ani jest znacznie taniej.

Ewciu napisze pw

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Nowe wieści.

 

Potwierdzone, Kelly, Merry, Berta, Wena i Jupik będą bezpieczne. Zdejmuję ich zdjęcia z albumu.

tak super wieści od wczoraj

12 godzin temu, supergoga napisał:

To świetnie. W razie czego damy radę zaopiekować sie Forestem, Otello - jesli są zgodne do psiaków. Może w razie czego jeszcze 1 zwierzak, niezbyt duży czyli max średni, łagodny do ludzi i psów i w miare smyczowy.

super jakby sie udało!

12 godzin temu, supergoga napisał:

Mam jeszcze pytanie, czy psiaki maja szczepienia na zakaźne choroby czy tylko wścieklizna. I czy któryś kastrowany już.

lepiej zadzwonić pod telefon ktory jest pod kazdym psiakiem, wtedy bedzie na 100% wiadomo

12 godzin temu, asiuniab napisał:

Kochane ciocie, a Florek z niezbornością ruchów ma jakieś szanse, może jakaś fundacja by Go wzięła:( bardzo się o Niego martwię

Florek nie jest z Wiskitek, tylko z Jaktorowa, a te psiaki na razie są bezpieczne. Teraz szukamy domu dla psiaków od 1-34 A B - dodałam dwa nowe - w sumie 16 psów plus 2 ktore nie maja zdjec i info wiec zostało 18 psów

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Tajga jest owczarkiem. Ma wielką oglądalność. Dawno by poszła gdyby nie to, że jest to starsza sunia.

https://www.olx.pl/oferta/piekna-tajga-szuka-domu-CID103-IDjpT5U.html

sunia śliczna...na FB mozecie napisać do Eleonory https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461579871&fref=ts

ona i Magorzata Kowalska wyciągają psy z Wojtyszek, Radys - może będą chciały pomóc tej zagrożonej oneczce. To osoby prywatne, nie fundacja. Poza tym...poza tym ciężko :( wszędzie pełno potrzebujących psiaków :( owczarkowatych/owczarków też od groma :( ciężko pomagać, bo coraz większa niemoc :(

Bo przecież nie da rady wszystkich dać do hotelu :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, supergoga napisał:

Tak jak pisałam, możemy wziąć te 2 maksymalnie 3 psiaki o których pisałam wyżej. Ale wyjeżdżam służbowo na 2 tygodnie i nie odbiorę. Jeśli nie maja szczepień musiałyby jechać do kliniki. Trzeba transport ogarnąć.

Czyli Forest, Otello i Merry jeśli jest łagodna do psów?

Link to comment
Share on other sites

ja również wpadam ale nie wiem jak pomóc ,popytam 

finansowo w miarę możliwości pomogę , na jakie konto można pieniążki wpłacić ? 

w hoteliku, w którym jest Ralfik , też pełno a ostatnio trzy psiaki z Wojtyszek znalazły tam miejsce , dwa owczarki i rottek staruszek , miałam okazję w przedwczoraj je poznać  

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, dorcia2 napisał:

ja również wpadam ale nie wiem jak pomóc ,popytam 

finansowo w miarę możliwości pomogę , na jakie konto można pieniążki wpłacić ? 

w hoteliku, w którym jest Ralfik , też pełno a ostatnio trzy psiaki z Wojtyszek znalazły tam miejsce , dwa owczarki i rottek staruszek , miałam okazję w przedwczoraj je poznać  

Jakbyś chciała coś wpłacić to na Fundację Roka ze Skierniewic. Przyda się nawet na szczepienia psów które wyjadą.

 

Link to comment
Share on other sites

 

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Olena czy na 1 stronie sa na bierząco aktualizacje tych piesków, które juz bezpieczne?

tak - te z Wiskitek

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Czyli Forest, Otello i Merry jeśli jest łagodna do psów?

Wychozi że Forest Kruchy i Otello są bezpieczne i nie wiem czy właśnie nie dzięki Supergoga?

3 godziny temu, elik napisał:

Ja na prośbę Tianku i choć bardzo mi przykro,  też nie mogę pomóc :(

witam serdecznie

2 godziny temu, supergoga napisał:

Jeśli nic się nie wydarzy w sobotę dołączą do tych które już u nas są jeszcze 2 - Forest i Otello.

no właśnie, wychodzi że nie zabezpieczone jest 15 psiaków, czyli Forest i Otello jadą do Was? A Kruchy, bo nic o psiakach na facebooku nie ma napisane

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Skąd wzięłaś, że Kruchy jest bezpieczny?

 

Brak jego w albumie psiaków które szukają domu i mam juz potwierdzenie że te 3 psiaki bezpieczne i właśnie one jadą do Supergogi, albo dwa z nich a Kruchy gdzieś indziej. Więc zostało 15 psiaków. 

Link to comment
Share on other sites

WRZUCIŁAM DWA NOWE PSIAKI W PIERWSZY POST, a oto te 4 psiaki które niedawno dotarły

SZUKA DOMU NOWY A - Rubel

37a05d26a6cd49bcgen.jpg

 

SZUKA DOMU NOWY B - Falko

db36a24b850e23cbgen.jpg

 

SZUKA DOMU NOWY  A. Syzyf to dorosłym samiec, może mieć ok 4-5 lat. Syzyf trafił do schroniska bardzo wystraszony, sikał pod siebie, bał się wszystkiego i wszystkich a kiedy tylko ktoś zbliżał się do boksu wówczas Syzyf chował się wbudzie i udawał, że go nie ma. Obecnie Syzyf nieśmiało podchodzi do kraty boksu, daje się delikatnie pogłaskać ale są momenty kiedy chowa się w budzie. Spacery to jeszcze zbyt duże wyzwanie dla Syzyfa. 

Wolontariusze starają się spędzać w każdy weekend trochę czasu z Syzyfem. Mamy nadzieję, że w końcu zaufa ale dom byłby idealnym miejsce na odbudowanie zaufania do człowieka. Syzyf to psiak średniej wielkości o pięknym umaszczeniu, lśniącej sierści i czekoladowych oczach.

Kontakt: 691129389

 

 

0c52c52d28afd88agen.jpgfcded3d6eb98091bgen.jpg

 

SZUKA DOMU NOWY B. Torres trafił do schroniska 21.03.2017r. z gminy Wiskitki. 

Kontakt: 606119137 (schronisko)

239725a0833eca96gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...