Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

NOWE WIEŚCI: 

"Dostałam odpowiedź na emaila, że przetarg będzie rozstrzygnięty w ciągu 2 tygodni. Podobno psiaki zostaną w schronisku w Skierniewicach do końca kwietnia, co daje nam trochę więcej czasu na szukanie domów. Mam również nadzieję, że wygra fajne schronisko, w którym psiaki będą zadbane i będą miały szanse na adopcje, schronisko w którym działa wolontariat.

Ach, oby to się spełniło. Póki co działamy!!"

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, supergoga napisał:

Nasza Fundacja, jak ogarnie sie transport - bo sami niestety nie mamy takich możliwości - może przyjąć 6 psiaków, może 7.

Mogłyby do nas jechać: 3 siostrzyczki, Maniek, Gufi, Ryba.

Mam tez dom dla suni do 3 lat - pokażę niektóre - gdyby zauroczyły dom, mogłaby jechać 1 psina więcej.

 Jesli DT wyrazi zgodę, mogłabym wziąć Mundka.

Zajrzyjcie na naszą stronę - www.fdz-animalia.pl - mamy psiaki w zasadzie nieadopcyjne lub trudno adopcyjne, a w naszej okolicy sa fajne czekające domy.

Problemem tylko przejazd towarzystwa, ale nie takie rzeczy się organizowało.

 

19 godzin temu, agat21 napisał:

Ja w razie czego pomogę w transporcie, jeśli byłby w tym najbliższym tygodniu, bo potem mam 2 tygodnie wyjęte mocno pracowo z życiorysu. 

Ale wieści! Szkoda że to aż Poznań, dla mnie za daleko:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Info z dziś: "

Bardzo dobre wieści.

Ganter pojechał dzisiaj do domu.

Fibi, Rachel, Monika, Gufi oraz Maniek jadą do fundacji Animalia z Poznania.

Jak psiaki opuszczą schronisko to dam znać "

hurrrra...........

Czy wiesz kto zawozi?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2017 o 17:08, Olena84 napisał:

NOWE WIEŚCI: 

"Dostałam odpowiedź na emaila, że przetarg będzie rozstrzygnięty w ciągu 2 tygodni. Podobno psiaki zostaną w schronisku w Skierniewicach do końca kwietnia, co daje nam trochę więcej czasu na szukanie domów. Mam również nadzieję, że wygra fajne schronisko, w którym psiaki będą zadbane i będą miały szanse na adopcje, schronisko w którym działa wolontariat.

Ach, oby to się spełniło. Póki co działamy!!"

Zaciskam kciuki! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2017 o 17:08, Olena84 napisał:

NOWE WIEŚCI: 

"Dostałam odpowiedź na emaila, że przetarg będzie rozstrzygnięty w ciągu 2 tygodni. Podobno psiaki zostaną w schronisku w Skierniewicach do końca kwietnia, co daje nam trochę więcej czasu na szukanie domów. Mam również nadzieję, że wygra fajne schronisko, w którym psiaki będą zadbane i będą miały szanse na adopcje, schronisko w którym działa wolontariat.

Ach, oby to się spełniło. Póki co działamy!!"

Oby to nie były Wojtyszki - oni już zbierają w większości  psy z całego woj. łódzkiego

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Janka@ napisał:

Oby to nie były Wojtyszki - oni już zbierają w większości  psy z całego woj. łódzkiego

To nie Wojtyszki, natosmiast ostatnio czytałam na facebooku opinie o Wojtyszkach i ludzie je bardzo zachwalają i jako adoptujący i wolontariusze

Link to comment
Share on other sites

Info z dzisiaj:

"Fibi, Rachel, Monica, Maniek, Gufi, Mundek oraz Rybka (z Jaktorowa), bezpiecznie dojechały do Poznania. Psiaki zachowywały się wzorowo i są bezpieczne, najważniejsze"

"Rybka szczęśliwie dojechała do Poznania by rozpocząć nowy, lepszy etap swojego życia!! "

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

To nie Wojtyszki, natosmiast ostatnio czytałam na facebooku opinie o Wojtyszkach i ludzie je bardzo zachwalają i jako adoptujący i wolontariusze

to chyba żart albo nie te Wojtyszki - tam nie ma wolontariuszy. Sama mam psa z Wojtyszek to wiem jak wygląda proces adopcji trzeba mieć dużo siły i determinacji, chyba że od października coś się zmieniło, ale nie sądzę. Zacytuję też osobę, która zna realia Wojtyszkowe:

"Wiesz, ostatnio znów troche się zabrałam za pomaganie w Wojtyszkach. Robie ogłoszenia, udostępniam na fb, znalazłam nawet dom dla dwóch maluchów, ale niestety....historia się lubi powtarzać:( pieski nie wyjechały- Pani nie mogła się dogadać ze schroniskiem:( zabrała ostatecznie dwa pieski z Radys..." i przykłady można mnożyć, każda adopcja to droga przez mękę, ciekawe kto pisze takie pozytywne opnie?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

To nie Wojtyszki, natosmiast ostatnio czytałam na facebooku opinie o Wojtyszkach i ludzie je bardzo zachwalają i jako adoptujący i wolontariusze

Olena- TY TO NA POWAZNIE????? chyba żartujesz sobie ...mam nadzieje, że to Prima APrilis...

Jeśli te psy trafią do Wojtyszek, to na 90% juz stamtąd nie wyjdą...Tam nie ma wolontariatu....są ludzie którzy robią dobrą opinię temu miejscu, ale mam swoje podejrzenia, co do relacji łaczącej pewne środowiska (w tym i Stowarzyszenia, TOZy) z tym miejscem..

Tam nie jest dobrze:( tam jest ponad 4000 psów!!!

Ty- jako stara dogomaniaczka- nie mogłaś tego napisać na serio:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... nie znam Wojtyszek... ale wiem, że kiedyś w Przyjacielu Psie był o tym schronie długi artykuł, właśnie pokazujący pozytywną stronę schroniska. Jak przyjadę do rodziców to poszukam. Oczywiście nie oceniam :) i mam nadzieję, że psiaki nie trafią do molocha, ale tak mi się przypomniało o tych Wojtyszkach.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Hmmm... nie znam Wojtyszek... ale wiem, że kiedyś w Przyjacielu Psie był o tym schronie długi artykuł, właśnie pokazujący pozytywną stronę schroniska. Jak przyjadę do rodziców to poszukam. Oczywiście nie oceniam :) i mam nadzieję, że psiaki nie trafią do molocha, ale tak mi się przypomniało o tych Wojtyszkach.

Mam propozycję, wejdź na ich stronę, wybierz sobie psa i zadzwoń do nich, że chcesz go adoptować. Jak Ci się to uda to będziesz Wielka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ale ja nie mówię, że to jest prawda ;) I że się mylicie. Pisałam, że nie znam tego schroniska. Chciałam tylko dodać, że pozytywne opinie nie zaczęły się od powstania fp Wojtyszek, ale dużo, dużo wcześniej.

Żeby podpisywać umowy z nowymi gminami, to trzeba się też reklamować, trudno żeby reklama była na niekorzyść. Biznes jest biznes. Co jest najważniejszym celem działania każdej firmy? Mnie uczono na studiach, że to jest maksymalizacja zysku. Kasa liczy się tylko kasa. Spróbuj Tej adopcji od nich, a zrozumiesz jak działają.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Olena- TY TO NA POWAZNIE????? chyba żartujesz sobie ...mam nadzieje, że to Prima APrilis...

Jeśli te psy trafią do Wojtyszek, to na 90% juz stamtąd nie wyjdą...Tam nie ma wolontariatu....są ludzie którzy robią dobrą opinię temu miejscu, ale mam swoje podejrzenia, co do relacji łaczącej pewne środowiska (w tym i Stowarzyszenia, TOZy) z tym miejscem..

Tam nie jest dobrze:( tam jest ponad 4000 psów!!!

Ty- jako stara dogomaniaczka- nie mogłaś tego napisać na serio:(

 

 

Ale ja nadal uważam że to mordownia tylko ostatnio czytałam same pozytywy i byłam zaskoczona tymi opiniami - na stronie Wojtyszek na fb.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Janka@ napisał:

to chyba żart albo nie te Wojtyszki - tam nie ma wolontariuszy. Sama mam psa z Wojtyszek to wiem jak wygląda proces adopcji trzeba mieć dużo siły i determinacji, chyba że od października coś się zmieniło, ale nie sądzę. Zacytuję też osobę, która zna realia Wojtyszkowe:

"Wiesz, ostatnio znów troche się zabrałam za pomaganie w Wojtyszkach. Robie ogłoszenia, udostępniam na fb, znalazłam nawet dom dla dwóch maluchów, ale niestety....historia się lubi powtarzać:( pieski nie wyjechały- Pani nie mogła się dogadać ze schroniskiem:( zabrała ostatecznie dwa pieski z Radys..." i przykłady można mnożyć, każda adopcja to droga przez mękę, ciekawe kto pisze takie pozytywne opnie?

Nigdy tam nie byłam ale ilość psów i ilość negatywnych opinii sprawiła że mam tylko negatywne myśli o tym miejscu, natomiast ostatnio na facebooku pojawił mi się link o Wojtyszkach a tam same pozytywy,aż niemożliwe, tylko o tym napisałam. Zdania nie zmieniam.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

Nigdy tam nie byłam ale ilość psów i ilość negatywnych opinii sprawiła że mam tylko negatywne myśli o tym miejscu, natomiast ostatnio na facebooku pojawił mi się link o Wojtyszkach a tam same pozytywy,aż niemożliwe, tylko o tym napisałam. Zdania nie zmieniam.

Olenko- na pewno są tam zmiany na lepsze, z tego co wiem (z pewnego żródła), boksy juz nie są na kilkadziesiąt, a na kilka psów, jest porządek w papierach, wszystkie zwierzęta są sterylizowane. To może być jakiś tam plus...ale, adopcje stoją:( Moja znajoma od miesiąca próbuje zabrać stamtąd sunie husky i ciągle słyszy, że pies nie nadaje się do adopcji.

Wychwalne opinie o Wojtyszkach wystawia np. Kaliskie Help Animals. To Stowarzyszenie, które działa na terenie wielu gmin podległych pod Wojtyszki. Kilka dni temu To Stowarzyszenie rozbiło pseudohodowle spod Kalisza i odebrali ponad 80 psów, oczywiście na miejscu już czekał wóz schroniska. Stowarzyszenie stwoerdziło, że schron jest cudowny, bo postanowił im pomóc, ja twierdze, że Siemiński ma nosa do kasy i poczuł nosem ile to jest 80 sztuk razy dniówka u nich za psa!!

W samym marcu trafiło do Wojtyszek ponad 80 psów z tej interwencji, ok. 20 z interwencji Łódzkiego TOZu (dowód w sprawie)plus te pojedyncze- licze że 200 sztuk na pewno!

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Hmmm... nie znam Wojtyszek... ale wiem, że kiedyś w Przyjacielu Psie był o tym schronie długi artykuł, właśnie pokazujący pozytywną stronę schroniska. Jak przyjadę do rodziców to poszukam. Oczywiście nie oceniam :) i mam nadzieję, że psiaki nie trafią do molocha, ale tak mi się przypomniało o tych Wojtyszkach.

wiem Tyś, że jesteś jeszcze młodziutka....Świat jest tak skunstruowany, że niektórych zwyczajnie STAĆ na wystawienie pozytywnej opinii o sobie....ja też w TVP słucham wiadomości z zupełnie innej rzeczywistości, niż to co jest na TVN czy Polsat- a jednak- to wszystko Polska:) Tylko punkt widzenia zależy od tego, kto kogo opłaca;)

 

Taka dygresja. Miłej niedzieli i życze pozostałym psiaczkom dobrych domów:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...