Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

Czekałam trochę z wpisaniem aby sie upewni jak u nas sytuacja. Możemy jako Fundacja Animalia przyjąć 2, może 3 psiaki - najchętniej sunie - z małych do maks średnich ale musza być łagodne i tolerować inne psiaki, bowiem zamieszkałyby w hotelu z innymi psami.

Mam też 1 fajny dom który czeka juz na suczke do 3 lat małą lub średnia - idealna do mieszkania. W domu dziecko 11 lat.

 

Przejrzałam psiaki z pierwszych stron i rzuciły mi sie w oczy:

Akacja, Berta, Gufi, Maniek, Otello, Róża, Sigma, Bolton.

Jeśli przyda sie nasza pomoc - i uda sie jakos ogarnąć transport - możemy pomóc.

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, supergoga napisał:

Czekałam trochę z wpisaniem aby sie upewni jak u nas sytuacja. Możemy jako Fundacja Animalia przyjąć 2, może 3 psiaki - najchętniej sunie - z małych do maks średnich ale musza być łagodne i tolerować inne psiaki, bowiem zamieszkałyby w hotelu z innymi psami.

Mam też 1 fajny dom który czeka juz na suczke do 3 lat małą lub średnia - idealna do mieszkania. W domu dziecko 11 lat.

 

Przejrzałam psiaki z pierwszych stron i rzuciły mi sie w oczy:

Akacja, Berta, Gufi, Maniek, Otello, Róża, Sigma, Bolton.

Jeśli przyda sie nasza pomoc - i uda sie jakos ogarnąć transport - możemy pomóc.

 

To wspaniale, nie wiem tylko czy bakusiowa jest dość blisko, żeby się tym zająć czy trzeba szukać kontaktu z wolontariuszami ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aldrumka napisał:

To wspaniale, nie wiem tylko czy bakusiowa jest dość blisko, żeby się tym zająć czy trzeba szukać kontaktu z wolontariuszami ?

Jest osoba która wszystko koordynuje.  Dostała namiary na supergogę i teraz jestem ciekawa co będzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani dzieki, że jesteście już nadrabiam.

 

Jaktorów:

16.03

Dolar już w nowym domu. Miał pojechać w niedziele, ale nowi opiekunowie nie mogli się już doczekać, zmienili swoje plany i mają od dzisiaj nowego członka rodziny.

19.03

Lima pojechala do domu stalego!!!

Dzisiaj w schronisku było małżeństwo zainteresowane Hektorem. Psiak zaprezentował się na medal, czyli jak zawsze był super. Oj, mam ogromną nadzieję, że to jest TO. Trzymajcie kciuki.

 

Wiskitki:

17.03

Działamy, szukamy domów, walczymy do dobre zakończenie tej historii, robimy co możemy.  - psiaki mają ogłoszenie w gazecie.

19.03

Ganter ma dużą szansę na dom. Były odwiedziny, spacer się udał, trzymamy kciuki by to była TA rodzina, jedyna, wymarzona.

21.03

Dobre informacje - trzymajcie kciuki!

Ganter jedzie w weekend do domu
Akacja jedzie na początku kwietnia do domu
Debra jedzie do fundacji Chata Zwierzaka

Dam znać jak psiaki szczęśliwie opuszczą schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2017 o 16:48, inka33 napisał:

Aż boję się zapytać, co oznacza "i czy w ogóle"... :/

Zostaną moze, co dla nich było by lepsze, ale warunki i w samych Skierniewicach nie powalają:(

Dnia 17.03.2017 o 16:51, Onaa napisał:

Żal mi Olafka :(

Staruszków mi też najbardziej szkoda:(

Dnia 17.03.2017 o 21:52, inka33 napisał:

Wywózka grozi realnie aktualnie ilu psiakom...? :(

ciociu dopiero jestem na dogo, musze się poogarniać, ale były i adopcje ostatnio

Dnia 17.03.2017 o 23:41, agat21 napisał:

Pytałam znajomego jak sytuacja z wybraną sunią, ale nie odpowiada :( Spróbuję raz jeszcze, mam nadzieję, że jednak sunia zostanie adoptowana.

Może udało się jednak

Dnia 19.03.2017 o 12:52, supergoga napisał:

Czekałam trochę z wpisaniem aby sie upewni jak u nas sytuacja. Możemy jako Fundacja Animalia przyjąć 2, może 3 psiaki - najchętniej sunie - z małych do maks średnich ale musza być łagodne i tolerować inne psiaki, bowiem zamieszkałyby w hotelu z innymi psami.

Mam też 1 fajny dom który czeka juz na suczke do 3 lat małą lub średnia - idealna do mieszkania. W domu dziecko 11 lat.

 

Przejrzałam psiaki z pierwszych stron i rzuciły mi sie w oczy:

Akacja, Berta, Gufi, Maniek, Otello, Róża, Sigma, Bolton.

Jeśli przyda sie nasza pomoc - i uda sie jakos ogarnąć transport - możemy pomóc.

 

Cudownie, czy coś wiadomo już?

Dnia 19.03.2017 o 19:18, bakusiowa napisał:

Jest osoba która wszystko koordynuje.  Dostała namiary na supergogę i teraz jestem ciekawa co będzie.

 

Dajcie znać!

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎19 o 19:18, bakusiowa napisał:

Jest osoba która wszystko koordynuje.  Dostała namiary na supergogę i teraz jestem ciekawa co będzie.

 

Będzie dzisiaj rozmawiać telefonicznie z Fundacją z Poznania. Ciekawa jestem które psy pojadą. Z Wiskitek które też ogłaszam jest sporo psów dużych a z mniejszych Otello i GUFI. Onka Tajga ma niesamowicie wielką oglądalność, jednak nie przekłada się to na poważne zainteresowanie. Mnie bardzo podoba się beżowy szorstkowłosy Maniek.

 

Link to comment
Share on other sites

gle

16 minut temu, bakusiowa napisał:

Będzie dzisiaj rozmawiać telefonicznie z Fundacją z Poznania. Ciekawa jestem które psy pojadą. Z Wiskitek które też ogłaszam jest sporo psów dużych a z mniejszych Otello i GUFI. Onka Tajga ma niesamowicie wielką oglądalność, jednak nie przekłada się to na poważne zainteresowanie. Mnie bardzo podoba się beżowy szorstkowłosy Maniek.

 

Ciągle mam problem z cytowaniem.

Maniek to i moj faworyt, mam nadzieje ze dzis dorzuce swoje fotki

Link to comment
Share on other sites

Nasza Fundacja, jak ogarnie sie transport - bo sami niestety nie mamy takich możliwości - może przyjąć 6 psiaków, może 7.

Mogłyby do nas jechać: 3 siostrzyczki, Maniek, Gufi, Ryba.

Mam tez dom dla suni do 3 lat - pokażę niektóre - gdyby zauroczyły dom, mogłaby jechać 1 psina więcej.

 Jesli DT wyrazi zgodę, mogłabym wziąć Mundka.

Zajrzyjcie na naszą stronę - www.fdz-animalia.pl - mamy psiaki w zasadzie nieadopcyjne lub trudno adopcyjne, a w naszej okolicy sa fajne czekające domy.

Problemem tylko przejazd towarzystwa, ale nie takie rzeczy się organizowało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...