Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

W AWARYJNYM DT 47.  Lima to dorosła sunia, może mieć ok 4 lat. Nieco bojaźliwa, choająca się momentami w budzie ale widać, że chce podejść do człowieka, chce zaufać. To suczka średniej wielkości, może ważyć max do 18kg.   Lima przeszła dzisiaj samą siebie, spacerek rozpoczął się na rękach, ale po chwili sunia już spacerowała na wybiegu w towarzystwie innych psow i suczek. Jeszcze troche nieufna, kladla sie na plecach pokazujac swoja uleglosc. Bylo wachanie, glaskanie i mizianie a nawet merdanie ogonem, ktore wywolalo wielkie wzruszenie. Limie spacer zdecydowanie sie podobal. Pierwszy ale z cala pewnoscia nie ostatni.

Kontakt: 691129389

Ma ogłoszenia na luty i marzec

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Małgorzata Wąsińska Michalak.

 

48.  Liroy to dojrzały samiec, może mieć ok 6-7 lat. Psiak trafił do nas z urazem przedniej łapy. Obecnie trochę kuleje ale podczas spacerów zaczyna korzystać z chorej łapki. 

Liroy nie przepada za towarzystwem psów i suk. Jest pozytywnie nastawiony do czł
owieka, uwielbia spacery, choć trochę ciągnie na smyczy, dlatego polecamy dla Liroya szelki i szkolenie metodami pozytywnymi (absolutnie żadnych kolczatek itp.).

Liroy nie lubi przesiadywać w boksie, zawsze spogląda na wolontariuszy z nadzieją, że właśnie teraz przyszła jego kolej na spacer. 

Szukamy dla Liroya odpowiedzialnych opiekunów, którzy poświęcą psiakowi czas i będą traktowali jak członka rodziny.

Kontakt: 691129389

Ma ogłoszenia w lutym

Zdjęcie użytkownika Justyna Dziedzic.Zdjęcie użytkownika Justyna Dziedzic.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

49.   Malibu to ok 5-letni psiak. Trafił do schroniska chory, miał babeszjozę. Szybka reakcja i opieka nad psiakiem sprawiły, że Malibu szybko doszedł do siebie i cieszy się życiem.

Początkowo Malibu bał się wszystkiego, dotyku, niekontrolowanych gestów, s
myczy, obroży. Zajęło nam trochę czasu zanim psiak zaczął ufać. Do tej pory jest w nim jeszcze trochę strachu ale widać, że psiak stara się go przełamać. Spacery to już nie problem a radość na spacerach ogromna.

Malibu toleruje suczki. Z psami wchodzi w konflikty.

Osoby, które zdecydują się na adopcje Malibu być może będą musiały skorzystać z pomocy behawiorysty ale dla chcącego nic trudnego a dla Malibu WARTO!

Kontakt: 691129389

Ma ogłoszenia w lutym i marcu

Zdjęcie użytkownika Justyna Dziedzic.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

 

50.  Miłek to ok 9 letni psiak o delikatnej naturze. Miłek w schronisku ma ciężko - jest w ostatnich boksach, gdzie odwiedzający zazwyczaj nie wchodzą, a aby komuś zzaufać ,potrzebuje chwili czasu, wyciągniejętej reki oferującej smakołyk, delikatnego głosu. To psiak, który nie narzuca się ai dopiero w swoim nowym domu otworzy się na 100% i da siebie poznać.

Miłek bardzo lubi głaskanie ale nie przepada za czesaniem i zabiegami pielęgnacyjnymi. Denerwuje się wtedy, ucieka i chowa za budą. 
Miłek nie zna smyczy i obroży, boi się

Kontakt: 691129389

Ma ogłoszenia w lutym i marcu

Zdjęcie użytkownika Justyna Dziedzic.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

Link to comment
Share on other sites

51.  Piasek to ok 3-4 letni psiak. Jest bardzo towarzyski, uwielbia kontakt z człowiekiem i spacery. Potrafi chodzić na smyczy, toleruje suczki. 

Piasek będzie idelanym psem domowym. Swojemu człowiekowi odda serce i będzie wiernym towarzyszym życia. Piasek to pies ideał.


Kontakt: 691129389

Ma ogłoszenia w lutym i marcu

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Dorota Mamrota.

 

52.  Prymus to ok 5-6letni psiak. Kocha ludzi, jest bardzo towarzyski, potrafi chodzić na smyczy i bardzo lubi kontakt z opiekunami. Do tego wszystkiego jest prześliczny

Kontakt: 691129389

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

Link to comment
Share on other sites

53.  Ryba to młoda sunia, ma ok 2-3 lat. Ryba początkowo była wystraszona ale wystarczył jeden spacer i wszystko się zmieniło. Ryba uwielbia spacery, wspólne bieganie i zabawy z wolontariuszami, jest radosna choć gdzieś głęboko w niej jest jeszcze odrobina strachu. 

Rybka toleruje zarówno psy jak i suki. Potrafi chodzić na smyczy, pilnuje się opiekuna a kiedy okaże się jej serce wówczas na jej mordce pojawia się cudowny psi uśmiech.

Szukamy dla Rybki warunków domowych.

Przed adopcją sunia zostanie wysterylizowana.

Kontakt: 691129389

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

 

54.  Ariel to pogodny psiak. Na początku naszej znajomości był trochę wycofany, przed spacerem chował się do budy, teraz już grzecznie siedzi i czeka na upięcia obroży. Na spacerach jeszcze trochę ciągnie, ale Ariel to bystrzak i szybko się uczy. Ariel to idealny kompan na długie wędrówki. Jest tolerancyjny i pozytywne nastawiony do innych psów.

Kontakt: 691129389

Ariel to pogodny psiak. Na początku naszej znajomości był trochę wycofany, przed spacerem chował się do budy, teraz już grzecznie siedzi i czeka na upięcia obroży. Na spacerach jeszcze trochę ciągnie, ale Ariel to bystrzak i szybko się uczy. Ariel to idealny kompan na długie wędrówki. Jest tolerancyjny i pozytywne nastawiony do innych psów.

Kontakt: 691129389

Ma ogłoszenia w lutym i marcu

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

Link to comment
Share on other sites

55.  Sumo to ok 3-4 letni psiak. Mały, piękny ale niestety musiał przeżyć w swoim życiu coś co sprawiło, że Sumo nie do końca chce zaufać ludziom. Sumo boi się obroży i smyczy, nie odważył się do tej pory wyjść poza boks. Do tego wszystkiego kiedy próbujemy zakładać mu obrożę Sumo denerwuje się i kłapie ząbkami.

Sporo pracy potrzeba, żeby Sumo znów zaufał ale na pewno się uda. Oczywiście w schronisku praca z takim psem jest trudna i dłuższa. Dlatego dom dla Sumo pilnie potrzebny.

Kontakt: 691129389

Zdjęcie użytkownika Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - Skierniewice.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

 

56.  Cygan to ok 4 letni psiak. Piękny - to na pewno ale jest w nim spora dawka strachu i brak zaufania do ludzi. Cygan bo się wychodzić na spacery, w boksie natomiast rozpiera go energia (często wylewa wodę z kasterki, biega bo boksie z miską) - zrobic mu zdjęcie to wyzwanie ponieważ Cygan cały czas jest w ruchu. Nie ma w nim agresji w stosunku do człowieka ale widać, że się boi. 

Praca z takim psem jak Cygan nie jest łatwa ale wierzymy, że w końcu sie uda i Cygan pokocha spacery na smyczy w towarzystwie opiekunów.

Kontakt: 691129389

f3b4ef2a1090d604gen.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

W DOMU 57.  Murzynek trafił do schroniska w grudniu 2016r. Ma ok 1,5 roku. Jest jeszcze zestresowany rzeczywistością schroniskową ale widać, że chce zaufać i jest ciekawy świata. Murzynek to drobniutki psiak, może ważyć ok 10 kg. Ma wyjątkowe oczy, z których można wyczytać błagalną prośbę o lepsze życie.

Kontakt: 691129389

 

 

58.   Bruno trafił do schroniska w grudniu 2016r. Ma ok 1,5 roku, jest bardzo towarzyski, pozytywnie nastwiony na innych psów i kocha ludzi. Bruno to psiak w rozmiarze M Emotikon smile:) Ma długie łapki ale jest szczupły i wyjątkowo piękny, ale to piękno dostrzegą tylko wyjątkowi ludzie Emotikon smile:).
Kontakt: 691129389

Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.Zdjęcie użytkownika Magdalena Madany.

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje się Olenko na wątku. Napisz proszę jaka mordownia im grozi? ta na "W' Czy na "R"

Kiedyś wiele lat temu brałam udział w akcji pomocowej dla psów z likwidowanegom przytuliska pod Nowym Tomyślem. Było tam ponad 100 psów w tragicznym stanie i czasu ok. 2 miesiące na znalezienie im domu. Akcją kooordynowało pewne stowarzyszenie...Trudno w to uwierzyć, ale niemożliwe stało się możliwe- każdy jeden z tych psów znalazł DS lub DT (hotelik) w ciągu tak krótkiego czasu!

Wydarzenie na fb dużo bardziej pomoże, trzeba tez poprosić jakąś lokalną fundacje czy stowarzyszenie o objęcie akcji patronatem. Trzeba znaleść ludzi którzy będą ciągle i ciągle robić ogłoszenia. Tą mała czarna nr. 1 mogę podesłać do Pani z Rybnika, która chciała Inke, bo ona praktycznie jak bliźniaczka:)

Czy możesz wstawić link do fb tego schroniska?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Zapisuje się Olenko na wątku. Napisz proszę jaka mordownia im grozi? ta na "W' Czy na "R"

Kiedyś wiele lat temu brałam udział w akcji pomocowej dla psów z likwidowanegom przytuliska pod Nowym Tomyślem. Było tam ponad 100 psów w tragicznym stanie i czasu ok. 2 miesiące na znalezienie im domu. Akcją kooordynowało pewne stowarzyszenie...Trudno w to uwierzyć, ale niemożliwe stało się możliwe- każdy jeden z tych psów znalazł DS lub DT (hotelik) w ciągu tak krótkiego czasu!

Wydarzenie na fb dużo bardziej pomoże, trzeba tez poprosić jakąś lokalną fundacje czy stowarzyszenie o objęcie akcji patronatem. Trzeba znaleść ludzi którzy będą ciągle i ciągle robić ogłoszenia. Tą mała czarna nr. 1 mogę podesłać do Pani z Rybnika, która chciała Inke, bo ona praktycznie jak bliźniaczka:)

Czy możesz wstawić link do fb tego schroniska?

 

Żadna z tych, taka na C.. chyba gorsza. Nie wiem ,jak mozna psy które zaufały człowiekowi skazywać na taka negatywna zmiane. 

Przesłałam albumy ale może faktycznie poprosze o założenie wydarzenia. Psiaki mialy jechac  w grudniu ale obiecano ze przynajmniej tez Jaktorowa znajda domy i z 38 zostalo 22. Tu sa 24 ale jeden pojedzie do domu a drugi jest w awaryjnym dt.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Nadziejka napisał:

Zajrze choc zajrze do biedunkow

 z milionem kciukow

 za zycie nowe

 

16 godzin temu, maarit napisał:

Masakra po prostu :(  Zapisuję...

 

15 godzin temu, auraa napisał:

Wszystkie są ładne i w miarę młode, bardzo ich szkoda....

Dziękuję kochane, że jesteście! Mam nadzieje, że pani od Kiyoshi zdecyduje sie na sunie nr 1 a ja cały czas myślę, czy nie wziąć psiaka pod swoje skrzydła (17 lub 41), tylko boję sie kosztów:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Olena84 napisał:

 

 

Dziękuję kochane, że jesteście! Mam nadzieje, że pani od Kiyoshi zdecyduje sie na sunie nr 1 a ja cały czas myślę, czy nie wziąć psiaka pod swoje skrzydła (17 lub 41), tylko boję sie kosztów:(

Olena z Panią której chciałam podesłać sunie nr 1 jest tylko pewnien problem- ona nie pojedzie do Skierniewic, czy będzie ktoś kto sunie podwiezie jeśli Pani sie zdecyduje?

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kiyoshi napisał:

Olena z Panią której chciałam podesłać sunie nr 1 jest tylko pewnien problem- ona nie pojedzie do Skierniewic, czy będzie ktoś kto sunie podwiezie jeśli Pani sie zdecyduje?

 

Skąd jest pani?

6 godzin temu, bakusiowa napisał:

W grudniu zaczęłam ogłaszać na olx 40 psów. Niektóre już znalazły domy lecz jeszcze dużo zostało.  Część ma wyróżnione lecz nie wszystkie. Pomyślałam wczoraj, że teraz wyróznię ogłoszenia tym które jeszcze nie miały.,

Ale mówisz o tych psiakach? Było by super, jakbyś pomogła!

1 godzinę temu, maarit napisał:

Wszystkie takie ładne, zadbane... Szkoda psiaków.

Dziękuję za obecność!

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

widziałam na fb, że jeden piesek ma szanse na dom w Rudzie Śląskiej tylko potrzeba kogoś kto zrobiłby wizyte. Czy ktoś z dogomanii mieszka w Rudzie i mógłby pomóc?

Halooo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...