• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

15 posts in this topic

witajcie,

aktualnie przeszukiwałam internet w poszukiwaniu obozu z psem i natknęłam się na ofertę, która bardzo zaciekawiła mnie, kliknij tutaj http://viacamp.pl/obozy/cztery-lapki

muszę do końca lutego znaleźć sobie obóz i mam pytanie, czy gdybym miała jechać na ten obóz z psem, czy byłby ktoś chętny wybrać się ze mna?

mam 16 lat, czekam na odpowiedź :) 

Aaaaaa!!! Zawsze chciałam jechać na taki obóz z psem! :D sama co roku jestem uczestniczką z niejednego biura podróży i mam wiele niesamowitych wspomnień z obozów z psami. 

Przeczytałam dokładnie ofertę obozu "cztery łapki" przez ViaCamp, którą udostępniłaś i zaciekawiły mnie bardzo zajęcia z agility. 

Zawsze chciałam wziąć tez udział w szkoleniu Timo na agility! ❤️

@Muffinka97 też bardzo często uczestniczę w różnych spotkaniach i eventach z psiakami. Byłam już na kilku obozach z psem i mam niesamowite wspomnienia! :D 

W tym roku postawiłam sobie cel obóz na mazurach i znalazłam najciekawszą ofertę właśnie tę "cztery łapki". Widziałam też inne oferty, tyle, że nie wiem kto prowadzi inne obozy. Na ViaCamp możesz sobie sprawdzić kto prowadzi zajęcia z psem i znalazłam tę panią, ma bardzo wiele nagród na torze agility z psami. 

Tutaj możesz sobie przeczytać dokładniej co do instruktorów obozu z psem http://viacamp.pl/o-nas/nasza-kadra

Gdybym miała tam jechać to prawdopodobnie 2 i/lub 3 turnus pojadę. ;) 

@Puciek sprawdziłam, dziękuje bardzo, rozmawiałam też z koleżanką z klasy, chce bardzo spędzić wakacje ze mną, lecz nie ma psa, tak więc na obóz z psem nie może pojechać :( ale zaproponowałam jej obóz wypoczynkowy ViaCamp albo obóz przygodowy, może uda się namówić, mam nadzieje!!!

a tak btw jak długo masz styczność z psiakami? 

17 hours ago, MyDoggy said:

Hej, czy ktoś wybiera się w wakacje 2017 na obóz "cztery łapki" turnus IV?

@MyDoggy ja będę najprawdopodobniej jechać na obóz z psem "cztery łapki" na turnus 2, lecz nie wiem czy nie zostanę jeszcze na turnus 3. Ale w najbliższym czasie na pewno się dowiem! ;) chce załatwić to teraz ponieważ ViaCamp ma rabaty i promocje duże na obozy młodzieżowe. ;)

@MyDoggy

Oczywiście, że ja chcę bardzo jechać tylko chciałabym najlepiej pojechać z kimś na obóz, bo wtedy będę pewniej się czuła ;) 

Również myślę, aby pojechać na "cztery łapki" turnus 2 lub 3. Muszę dowiedzieć się, kiedy będę na wakacje lecieć do Egiptu z rodzicami.

Ale jak tylko się dowiem, dam znać, który turnus i wtedy zarezerwujemy obóz, póki są rabaty i promocje na ViaCamp do końca marca -150zł.

W sumie też jest rabat "przyjaciele", że jak 3 osoby razem pojadą, to dostaje się -50zł na każdą osobę, więc to jest super okazja dla nas na obóz z psem. 

Dam znać w tym temacie niedługo na który turnus jadę! :D Jestem taka szczęśliwa <3

Dziś albo jutro będę rezerwowała obóz z psem "cztery łapki" na turnus 2! :D moja koleżanka będzie jechać chyba na obóz wypoczynkowy "Relaks na Zdrowie", tak więc jedziemy obie na viacamp :) jak dołączy się do nas trzecia osoba, to będziemy mogły zrobić jeszcze rabat "przyjaciele", -50zł od każdej osoby. Czekamy w takim razie na kontakt od kogoś! 

Tutaj jest link do obozu wypoczynkowego i cztery łapki kliknijcie

http://viacamp.pl/obozy/relaks-na-zdrowie

http://viacamp.pl/obozy/cztery-lapki

8 godzin temu, Muffinka97 napisał:

Dziś albo jutro będę rezerwowała obóz z psem "cztery łapki" na turnus 2! :D moja koleżanka będzie jechać chyba na obóz wypoczynkowy "Relaks na Zdrowie", tak więc jedziemy obie na viacamp :) jak dołączy się do nas trzecia osoba, to będziemy mogły zrobić jeszcze rabat "przyjaciele", -50zł od każdej osoby. Czekamy w takim razie na kontakt od kogoś! 

Tutaj jest link do obozu wypoczynkowego i cztery łapki kliknijcie

http://viacamp.pl/obozy/relaks-na-zdrowie

http://viacamp.pl/obozy/cztery-lapki

Postaram się w tym tygodniu również zarezerwować obóz, tylko, że najpierw moi rodzice ustalają termin wyjazdu do Egiptu, a dopiero wtedy mogę ustalić, na który turnus "cztery łapki" pojadę. Na pewno pojadę na obóz, tylko dam jeszcze znać na jaki turnus. Nie ukrywam, że wolałabym na 2 albo 3, bo na 4 turnusie pogoda może się zmieniać... 

Do jutra postaram się dać znać, na który turnus no i skorzystajmy z rabatów ViaCamp póki są!

@Muffinka97 @Puciek

Mam do Was pytanie, ponieważ mam na oku kilka obozów z psem. Chciałabym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda taki obóz z psem ViaCamp.pl, bo szczerze nie byłam nigdy jeszcze na takim obozie, a chciałabym spróbować. Zauważyłam, że są "treningi z podstawowego posłuszeństwa" i "treningi agility". Ogólnie program obozowy "Cztery Łapki" mi się podoba, lecz nie wiem jak to wygląda podczas obozu na miejscu. Zawsze jeździłam na obozy młodzieżowe bardziej wypoczynkowe. 

Czekam na Wasze komentarze i dziękuję z góry :)

22 hours ago, MyDoggy said:

@Muffinka97 @Puciek

Mam do Was pytanie, ponieważ mam na oku kilka obozów z psem. Chciałabym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda taki obóz z psem ViaCamp.pl, bo szczerze nie byłam nigdy jeszcze na takim obozie, a chciałabym spróbować. Zauważyłam, że są "treningi z podstawowego posłuszeństwa" i "treningi agility". Ogólnie program obozowy "Cztery Łapki" mi się podoba, lecz nie wiem jak to wygląda podczas obozu na miejscu. Zawsze jeździłam na obozy młodzieżowe bardziej wypoczynkowe. 

Wakacje z psem ViaCamp wyglądają na takiej zasadzie, że przyjeżdżasz z psem na obóz i każdego dnia masz zajęcia z posłuszeństwa lub na torze agility. Masz również spacery z psami do lasu, na miasto, na pola itd. ogólnie panuje super atmosfera, zajęcia prowadzą bardzo miłe instruktorki z wieloletnim doświadczeniem. Przynajmniej z tego co mi wiadomo i się dowiedziałam, tak wygląda taki "obóz z psem" ViaCamp w wakacje. Są też inne profile obozowe jak np. obóz paintballowy, obóz quadowy, obóz gokartowy, obozy dla dzieci, obozy przygodoweobóz wodny chyba z tego co widziałam, no i jest tez obóz wypoczynkowy itd. ale to są już inne tematyki niż psy. Ogólnie takie typowe, tematyczne Obozy Młodzieżowe na Mazurach. Gdybyś miała więcej pytań to pytaj śmiało, odpowiem ;)

Dnia 2/14/2017 o 04:12, MyDoggy napisał:

@Muffinka97 @Puciek

Tzn na takie obozy z psem na jakie ja jeździłam, wygladalo to bardzo podobnie jak wyżej koleżanka napisała :) masz różne zajęcia z psami, posłuszeństwo z psami, na torze agility, rożnegorodzaju tunele, kładki itd. 

Super są takie wakacje bo jeździsz ze swoją największą pociechą i możesz się super bawić i spędzić wakacje z psem na obozie. :) 

Wstępnie rozmawiałam już z właścicielami ViaCamp i dowiedziałam się, że będzie nowy tor agility dla psów, będą dwie utytułowane instruktorki, które wygrały bardzo dużo zawodów z psami. Dowiedziałam się, że obóz z psem swoje zakwaterowanie będzie miał w murowanym pawilonie, gdzie są bardzo dobre warunki na przebywanie z psiakami :) 

Ogólnie takie obozy młodzieżowe bardzo integrują zarówno osoby, które biorą w nich udział, jak i właścicieli z ich pieskami, bo z psem na wakacje to najlepszy pomysł na moje udane wakacje. Bardzo się cieszę! ;)

@Puciek jak chcesz, na stronie ViaCamp masz "wycieczka po ośrodku" i jak klikniesz tam taką mapkę to otworzą Ci się zdjęcia ośrodka, murowane domki i pawilon. Mi się podoba bardzo zakwaterowanie :) a "wakacje z psem" to obóz z psem, więc już są one udane bo jedziesz ze swoim największym skarbem na obóz młodzieżowy :))

@Muffinka97

tak wiem, oglądałam "wycieczka po ośrodku" i spodobały mi się murowane domki i pawilon.

Mam pytanie, czy zarezerwowałaś @Muffinka97 juz obóz z psem "cztery łapki" ViaCamp? Ponieważ chce zarezerwować, tylko chce wybrać się na takie turnusy jak Ty. Daj mi znać na jaki turnus zapisałaś się na wakacje z psem. :D 

Ogólnie widziałam na fanpage Facebook na stronie ViaCamp uczestników z flagą ViaCamp Obozy Młodzieżowe na tle Chicago, robi wrażenie! ;o musisz to zobaczyć @Muffinka97

@Puciek @Muffinka97 dziękuje wam bardzo za wszelkie porady i wgłębienie mnie w "obóz z psem" ViaCamp. Aktualnie przeszukujemy tez inne oferty wakacje z psem, lecz chwilowo nic nie możemy ciekawszego znaleźć. Jeśli nie uda nam się znaleźć żadnej ciekawszej oferty obozu z psem, to wybierzemy się na obóz z psem od ViaCamp. 

A czy orientuje się ktoś z was, czy są jeszcze wolne miejsca na wakacje z psem od ViaCamp? Czy powinniśmy się spieszyć? 

Czekam na odpowiedzi, również sama się skontsktuje z tego biura podróży, lecz chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was ma wszelkie informacje na ten temat?

Pozdrawiam,

MyDoggy! :)