Jump to content
Dogomania

Neska - mała wystraszona czarnulka z Radys - pierwsze chwile w nowym domu.


Anecik

Recommended Posts

Nie ma co pisać....

Zobaczyłam, zarezerwowałam :) Nie mogłam inaczej.

Miała być u mnie już dziś ale transport nie wypalił i przyjedzie do mnie w poniedziałek.

 

Opis z FB

 

MAKÓWKA - czarna, rozczochrana, przestraszona. Nieduża, taka tylko do pół łydki. Trochę spięta, ale to prawdopodobnie tylko pierwszy moment - w domu odtaje, tak jak te wszystkie małe suczki, kiedy już poczują się bezpieczne. Trudno teraz powiedzieć, czy będzie wesołym psiakiem, czy zachowa dystans albo wręcz przeciwnie - czy będzie tylko chciała się przytulać - na razie jest, jak widać, chodzącą biedą. I jeśli nie odmienią jej się "dekoracje", a co za tym idzie, całe życie - nie dowiemy się, co tak naprawdę w Makówce siedzi. Makówka ma ok. 4 lat.

 

 

2222222222222222222222222222222222222222.jpg

 

33333333333333333333333333333333333333.jpg

 

4444444444444444444444444444.jpg

 

6666666666666666666666666666666666.jpg

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie

 

   -  190 - transport z Radys

-   78 - wet, tablety, maść na uszy, krople na pchły, 1/2 szamponu z ketokonazolem

    + 101 - pieniądze po Zulce

    + 150 - helli

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      - 17 zł - stan na 20.02.2017r.

     -  50 - szczepienie wirusówki

    +  20 - mdk8

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

       - 47 zł - stan na 06.03.2017r.

     - 140 - animonda 24 puszki

    + 156 - bazarek Poker

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -   31 zł - stan na 15.03.2017r.

    -  90 - Fitmin sucha karma (zamówienie z dn.27.02)

   + 200 -   pieniądze po Mufce

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

  +    79 zł - stan na 21.03.2017r.

   + 130 - bazarek kiyoshi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

+    209 zł - stan na 03.04.2017r.

-       85 - foresto

-       79 - 2xszelki, obroża, smycz

-     350 - transport do ds+bramki

+    100 - ds

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

-    205 zł - stan na 10.04.2017r.

+    227 - bazarek Myszy i AgusiP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

+    22 - stan na 19.06.2017r.

 

 

Pieniążki te przeznaczam na swoją "zadłużoną" tymczasowiczkę która już ma swój domek - Kikunię

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anetko i ja sie wpraszam

Wiesz kuz jak bardzo sie ciesze ze ta malenka dzieki Tobie wyjedzie z piekla

Dostalam piekne fanty na bazarek dla Zulki i postanowilam ze czesc dochodu z bazarku bedzie dla Twojej czarnulki:) ale z bazarkuem wystartuje dopuero za jakies 2 tygodnie bo sporo obfocic musze :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

Ja też się melduję u Makóweczki :)

 

8 godzin temu, ona03 napisał:

Ależ maleństwo wyszukałaś aneciku, będę kibicować malutkiej Mróweczce :)

 

8 godzin temu, kiyoshi napisał:

Anetko i ja sie wpraszam

Wiesz kuz jak bardzo sie ciesze ze ta malenka dzieki Tobie wyjedzie z piekla

Dostalam piekne fanty na bazarek dla Zulki i postanowilam ze czesc dochodu z bazarku bedzie dla Twojej czarnulki:) ale z bazarkuem wystartuje dopuero za jakies 2 tygodnie bo sporo obfocic musze :)

 

8 godzin temu, sybil napisał:

Bardzo wystraszone biedactwo k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,30_ZB_orig. , nawet nie spodziewa się jak bardzo odmieni się jej życie za kilka dni. Wytrzymaj Mróweczko (bardzo ładna zmiana  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,24_lh_orig., no chyba, że będzie bazarek imienny)

 

2 godziny temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do malutkiej.W poniedziałek odmieni się jej los.Ogromnie się cieszę.

 

23 minuty temu, Marysia O. napisał:

Zaglądam do małej makowej panienki :)

Mnie tam się jej imię podoba, zostawiłabym takie jakie jest :) Ale ja mam chyba nietypowy gust jeśli chodzi o psie imiona ;)

Witajcie cieplutko u Malej. Dziękuję za przybycie.

Nie wiem czy będzie to poniedziałek ponieważ na razie są tylko 2 psy które mają jechać z Radys na Śląsk (nota bene do mnie :)) a koszt do zapłaty to ok. 1000 zł. Troszkę nie do udźwignięcia :(

Bazarek imienny jednak zrobię :) jak Mała będzie już u mnie bo jednak Makóweczka to zdecydowanie za długie :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Witajcie cieplutko u Malej. Dziękuję za przybycie.

Nie wiem czy będzie to poniedziałek ponieważ na razie są tylko 2 psy które mają jechać z Radys na Śląsk (nota bene do mnie :)) a koszt do zapłaty to ok. 1000 zł. Troszkę nie do udźwignięcia :(

Bazarek imienny jednak zrobię :) jak Mała będzie już u mnie bo jednak Makóweczka to zdecydowanie za długie :)

Anetko, właśnie się dowiedziałam, że już sa kolejne dwa psy na poniedziałek, czyli w sumie 4ry:) więc jesteśmy już coraz bliżej:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, auraa napisał:

Takie maleństwo w schronie, zgroza! :(

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam i ja do ślicznej Makowej panienki!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony maki

 

1 godzinę temu, malagos napisał:

Kolejna sunia ma szansę, super! Takie małe i mnie zawsze chwytają za serce...

 

Serdecznie witam Was u sunieczki.

Czekamy z niecierpliwością na poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...