Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

21 godzin temu, Paulshadow napisał:

Kochani,

Przynoszę prezencik dla Promyczka z Walentynkowego bazarku w UK. Pieniążki w kwocie 1400zl niebawem powinny być na koncie staruszka❤️

 

Mówiłam i powiem raz jeszcze Wielkie... Łauuu!!
Tyle kasy,to nawet mi się nie śniło,chociaż wiedziałam, że coś się szykuje Promyczkowi!
Ty mały Szczęściarzu w swojej niedoli,ująłeś swoim urokiem masę ludzi nawet za granicą!


Kochana Moja Paulshadow, Margo3011,a także innym Dobrym Ludziom Ogromnego Serca, którzy przyczynili się do końcowego wyniku bazarku, Dziękuję najserdeczniej za Wasze zaangażowanie i za to Niesamowite wsparcie finansowe jakie otrzymaliśmy od Was dla psiaków!

O szarlotce kupionej za 100 funtów!... i o innych wspaniałych licytacjach muszę też wspomnieć,bo nie często się takie spotyka!

Z całego serca w imieniu swoim i piesków Ogromne  Dziękuję!

Każdy grosik uczciwie wydamy na pomoc dla tych biedaków,aby ich życie zmienić na lepsze!

Pieniążki w kwocie 2788zł właśnie dotarły do mnie.

Do skarpety Promyczka zapisuję 1400zł, dla Soni 700zł i dla Moriska 688zł.

 

18894100.gif

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Paulshadow napisał:

Na zdrowie Promyczkowi ❤️

 

Jestem Wam wdzięczna niesamowicie!...nie często Takie sumy widujemy na dogo.

I jeszcze zapomniałabym podziękować...Odbierając Promyczka z trasy od P.Darka,później do weta i transport do dt, zrobiłam 205km i koszty paliwa - 55zł pokryła Paulshadow...dziękuję Kochanie!

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

 

Jestem Wam wdzięczna niesamowicie!...nie często Takie sumy widujemy na dogo.

I jeszcze zapomniałabym podziękować...Odbierając Promyczka z trasy od P.Darka,później do weta i transport do dt, zrobiłam 205km i koszty paliwa - 55zł pokryła Paulshadow...dziękuję Kochanie!

 

 

Aniu,masz Skarba nad Skarbami ! :) Nie daleko pada Jabłko od Jabłoni...:)

Link to comment
Share on other sites

Kolejna spokojna noc za nami. Na podłodze nie było niespodzianek :)

Szybkie wyjście (na smyczy)... było duże siusianko i ładna kupka ( przy świetle latarki nie zauważyłam robali ) zapach w normie. Po nocy okolice pupy nie nagryzione, skóra papierowo biała zmacerowana ( nadal za blada ). Już w domu wykonał toaletkę i niestety zaczął się iskać w okolicach ogonka, odbytu. Po śniadanku, na spokojnie obejrzę maluszka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Moli@ napisał:

Śniadanko zjedzone...apetyt dopisuje :)

Puszka 400 g na 3 razy + sucha karma. Mamy do Promyczka dobrą jakościowo suchą karmę. Kupki ładne, nie ma zaparć biegunek...

Jeżeli są sugestie do zmiany diety piszcie...

Moli@,zobaczcie,co mu najlepiej będzie smakować,żeby jadł z apetytem i więcej sił nabrał.Takie jedzonko,będziemy kupować.

Dziś kropi u nas i fajnie,że malutki "grzybek" nie moknie.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, WiosnaA napisał:

Moli@,zobaczcie,co mu najlepiej będzie smakować,żeby jadł z apetytem i więcej sił nabrał.Takie jedzonko,będziemy kupować.

Dziś kropi u nas i fajnie,że malutki "grzybek" nie moknie.

Suchą karmę od Tyś(ki) + konserwy od Ciebie je chętnie. Suchą namaczam żeby odrobinę zmiękła.

Do suchej nie jest przyzwyczajony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...