Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

WiosnaA, dziękuję za kanapy dla sierściuchów :)

 

Promyczek dostał dziś gryzaczka.

Wieczorne wyjście do ogrodu ze stadem...Promyk zdecydowanym szybkim krokiem pobiegł do ogrodu, załatwił sprawy i leci do domu. Psy podchodzą zapraszają do zabawy a chłopak warczy...wymija. Nie ma zabawy, chodzenia, wąchania on idzie do domu i już. Zdziwiłam się ale idę za nim. W legowisku zostawił kawałek gryzaka i tak pędził żeby mu Maniek nie zjadł. Dopadł do kawałka ucha i warczy...może na mnie ,) Oddaliłam się, co będę przeszkadzać jeszcze pomyśli że chcę mu zjeść :D

Mały agregat :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś został zakończony i rozliczony bazarek z fantów,które podarowała Zagrodowy pies polski.Kwota jaka została uzyskana ze sprzedaży fantów to 179,80zł.

Dziś przeleję równą kwotę 180,00zł do skarbnika WiosnaA.Jak tylko dojdzie bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338659-zakończony-rozliczamróżności-dla-promyczkabazarek-trwa-od-1703do-250317/

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Moli@ napisał:

 Dopadł do kawałka ucha i warczy...może na mnie ,) Oddaliłam się, co będę przeszkadzać jeszcze pomyśli że chcę mu zjeść :D

Nie raz mu pewnie coś zakosiłaś i zjadłaś, pies nie warczy tak bez przyczyny.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, rozi napisał:

Nie raz mu pewnie coś zakosiłaś i zjadłaś, pies nie warczy tak bez przyczyny.

Noo jasne, ja widziałam jak gryzaki po cichu żuje :D a potem mówi że musi się odchudzać :D

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2017 o 16:14, Moli@ napisał:

Kupiłam dziś Promyczkowi Essentiale - 23.00 zł / 27.03 (paragon) zapłacono WiosnaA

Obroża od kleszczy - 7,50 zł / 27.03 (paragon) zapłacono WiosnaA

Naniosę później do rozliczenia.

Moli,pamiętaj proszę kiedy Promyk był pryskany Frontline.Oprócz obróżki za 4 tygodnie zakropić trzeba będzie Fiprexem.

Przy samej obroży Kiltix moja sunia złapała kiedyś babeszjozę i od tego czasu  po konsultacji z wetką zawsze psy zabezpieczam podwójnie,bo kleszczy u nas jest masa.Te obroże są tanie i działają kilka miesięcy,ale ja zmieniam po 2-ch góra 3-ch +krople co 4-5 tyg.Kilka lat stosuję na swoich psach taki zestaw,latamy po lasach  i  łąkach i żadnych kleszczy nie przynosimy.Mam nadzieję,że u Promyczka też się sprawdzi.

Dnia 28.03.2017 o 14:34, milagros19853201 napisał:

TYMCZASEM ZAPRASZAM NA PIERWSZY Z BAZARKOW GDZIE PIESEK JEST JEDNYM Z BENEFICJENTOW:

 

Milagros19853201,bardzo serdecznie dziękujemy za ujęcie Promyczka w bazarku!

Zapraszamy gorąco!

Dnia 29.03.2017 o 11:26, Moli@ napisał:

Coraz szybciej zaczyna odrastać nowa sierść... :)

 

Bardzo się cieszę,że sierściuszek odrasta.

20 godzin temu, Anula napisał:

Dziś został zakończony i rozliczony bazarek z fantów,które podarowała Zagrodowy pies polski.Kwota jaka została uzyskana ze sprzedaży fantów to 179,80zł.

Dziś przeleję równą kwotę 180,00zł do skarbnika WiosnaA.Jak tylko dojdzie bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338659-zakończony-rozliczamróżności-dla-promyczkabazarek-trwa-od-1703do-250317/

Anulko,wieczorkiem sprawdzę konto.

Dziękuję Wam  pięknie!

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Jutro Promyczek ma zabieg kastracji!

koszt - 120 zł

Ooo,a myślałam,że odpuścimy staruszkowi. Moli,taki kochliwy jest Promyk? Stwarza problemy w stadzie?

Jak wetka oceniła dziś skórę Promyczka?

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, WiosnaA napisał:

Ooo,a myślałam,że odpuścimy staruszkowi. Moli,taki kochliwy jest Promyk? Stwarza problemy w stadzie?

Jak wetka oceniła dziś skórę Promyczka?

 

Promyczek jest bardzo pobudzony...napastuje psy...kocurka...nawet szczotkowanie jest świetną okazją ,)... nie ma czasu na jedzenie. W lecznicy nie mógł usiedzieć na miejscu na widok ślicznej kudłatej panienki ,).

Dwa razy dziennie chodzimy na długie spacery...wącha...nos w górę ,) Ja padam a on dalej by leciał. Usiłuje wydostać się za ogrodzenie - natura wzywa. Psy zapraszają do zabawy ale jemu nie taka "zabawa" w głowie. Warczy...denerwuje się.

Skóra ładnie zagojona włos odrasta...antybiotyk nadal podajemy. Lekarze postanowili przeprowadzić zabieg kastracji. Zabieg wykona doktor Jaroszewicz.

Kupię kołnierz ,)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Promyczek jest bardzo pobudzony...napastuje psy...kocurka...nawet szczotkowanie jest świetną okazją ,)... nie ma czasu na jedzenie. W lecznicy nie mógł usiedzieć na miejscu na widok ślicznej kudłatej panienki ,).

Dwa razy dziennie chodzimy na długie spacery...wącha...nos w górę ,) Ja padam a on dalej by leciał. Usiłuje wydostać się za ogrodzenie - natura wzywa. Psy zapraszają do zabawy ale jemu nie taka "zabawa" w głowie. Warczy...denerwuje się

Ależ Casanova z Promyczka się zrobił. No kto by pomyślał ...

Link to comment
Share on other sites

Nasz delikatny Promyczek odżył na dobre i pokazuje swój prawdziwy charakterek.Dziś w przychodni dał niezły popis..Pana technika,który na pierwszym spotkaniu rozczesywał mu kołtuny ,a  Promyś pozwalał  ze stoickim spokojem na oględziny dla lekarzy, dziś wszystkich chciał zjeść... i musieli maluchowi założyć kaganiec. Pan Andrzej był zdziwiony jak Promyczek się zmienił.Ja zresztą też.Przeczuwał i klejnotów tak bronił?

Trzymamy kciuki!

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mały, ale w sercu lwiątko ;) Lubię takie psiaczki.
Podajcie mi proszę dane do przelewu, coś podeślę w kwietniu ulubieńcowi :)

Z potulnego baranka robi nam się mały gagatek.

Dziękujemy,później podeślę.

Link to comment
Share on other sites

Przed zabiegiem, w trakcie usypiania można było na spokojnie dokładnie obejrzeć skórę. Sierść odrasta na całej powierzchni ciała w miejscach najbardziej zaatakowanych / pozbawionych sierści -  też, rośnie ładny gęsty włos.. Okolica odbytu pokryta gęstym białym odrostem na całej powierzchni.

Już po zabiegu wycięłam mu włosy na stopkach, między palcami opuszkami. Łatwiej mu będzie chodzić :)

Promyczkowi podano antybiotyk dożylnie ( zapis w karcie )

 

 

W lecznicy było dziś bardzo dużo psów...kleszcze zaatakowały...psy w bardzo złym stanie. Przy mnie przygotowywano psa do transfuzji.

Strach wychodzić na spacery (:

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2017 o 21:07, Anula napisał:

Dziś został zakończony i rozliczony bazarek z fantów,które podarowała Zagrodowy pies polski.Kwota jaka została uzyskana ze sprzedaży fantów to 179,80zł.

Dziś przeleję równą kwotę 180,00zł do skarbnika WiosnaA.Jak tylko dojdzie bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338659-zakończony-rozliczamróżności-dla-promyczkabazarek-trwa-od-1703do-250317/

Potwierdzam wpływ 180zł na konto Promyczka.

Najserdeczniej dziękuję Tobie Anulko i Zagrodowy pies polski za tę ogromną pomoc!

 

Mam nadzieję,że Promyczek grzecznie odpoczywa.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...