Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

2 godziny temu, rozi napisał:

Truciznę!!! na pieska psikają. Ach, żeby on był duży...

Pakują do wanny i piorą w jakiś świństwach... psikają... no nie wiem co o tym myśleć ;)

Psikacz cuchnący wręcz zatykało, żeby nie zrobić krzywdy maluszkowi ( nie przytruć) zabieg rozłożony na 2 dni...na szczęście pomieszczenie w którym przebywa jest dodatkowo wentylowane (z wyciągiem).

Poranny spacerek o zwykłej porze, radośnie merdając ogonkiem przeciągnął mnie (zaspaną) po drodze :D

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, WiosnaA napisał:

Tysiu,obiecałam Ci,że zwrócimy Tobie za bilety za transport Promyczka.Napisz proszę, jakie koszty poniosłaś.

Kontenerek odkażony,po niedzieli już wyślę.

WiosnaA, nie chcę pieniędzy. Nie kosztowało mnie majątku, a przy okazji odwiedziłam koleżankę, z którą się nie widziałam prawie 2lata, więc absolutnie mi nie oddawajcie pieniędzy. One bardziej przydadzą się Promyczkowi :).

Serce się raduje, widząc jaką psina ma opiekę. Kochany jest. :) Bardzo lubię tutaj zaglądać na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Moli@,dziękuję za potwierdzenie.

Tysiu,w takim razie Promyczek Ci bardzo dziękuje!

 

9 godzin temu, rozi napisał:

Truciznę!!! na pieska psikają. Ach, żeby on był duży...

rozi,źle!.....gdzie Ty widzisz  na butli taki znak ?..hę?

2e6h4w0.jpg

 

Ja tam widzę ,że nasz Promyczek trafił do Spa i ma nakładany lakier odżywczo-nabłyszczający na  włoski .....hihi

Ciekawe,czy miał na koniec masażyk w gratisie...hihi

100_6619.JPG

100_6623.JPG

 

100_6629.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dziś wcześniej ogłosiłyśmy ciszę nocną...

sporo się działo w ostatnich dniach i chyba trochę padłyśmy ;)

Promyczek, popsikany, zaliczył ostatni zastrzyk i całą tabletę Encortonu. Od jutra antybiotyk w tabletce i 1/2 Encortonu ( przez 3 dni)

Skóra zdecydowanie w lepszej kondycji...zniknęły zaczerwienienia jedynie w okolicy ogonka na grzbiecie 2/3 w grupie małe strupki. Podczas kąpieli zostały zmyte wszystkie smarowidła, które maskowały łyse miejsca. Jutro strzelę fotki zapewne stan futra będzie dokładnie widoczny

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elficzkowa napisał:

Ślicznie Promyczkowi w czerwonym, jaki elegancki. Zresztą, ładnemu we wszystkim ładnie 

;D jest śliczny, mądry, grzeczny już załapał że mizianka są bardzo przyjemne, sam się doprasza...już wie do czego służą kolana i fajnie się na nich umościć ;D

Link to comment
Share on other sites

Nasz Promyczek przecudny.Ogromnie się cieszę,że udało się jemu pomóc i to jeszcze jak,jest w wspaniałym DT,który tak o Promyczka dba.Co ten bidula przeszedł już w swoim życiu to tylko on wie.No ale teraz ma to wynagrodzone i niech się cieszy życiem.Musi trafić do dobrego domku co najmniej jak DT.Innej opcji nie może być.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Hoho....no prawdziwy strojniś z Promyczka...i porteczki jakie  wyglansowane!

 

6 godzin temu, Anula napisał:

Nasz Promyczek przecudny.Ogromnie się cieszę,że udało się jemu pomóc i to jeszcze jak,jest w wspaniałym DT,który tak o Promyczka dba.Co ten bidula przeszedł już w swoim życiu to tylko on wie.No ale teraz ma to wynagrodzone i niech się cieszy życiem.Musi trafić do dobrego domku co najmniej jak DT.Innej opcji nie może być.

Anulko,..całkowicie z Tobą się zgadzam!

Żeby tylko to oczko udało się jeszcze "naprawić".

Link to comment
Share on other sites

Promyczek jest wyczesany, nie ma już zbitej sfilcowanej sierści już tylko codzienne szczotkowanie ale przy takim włosie to normalka, przyszły dom musi być tego świadom.

Oczko musi poczekać w "kolejce" do całkowitego wyleczenia zmian skórnych, pozbycia się gronkowca i grzyba. Będziemy w lecznicy na kontroli poproszę aby wetka dokładnie obejrzała oczki i powiedziała co da się zrobić. Teraz przemywam/przepłukuję solą fizjologiczną przynajmniej nie łzawią.

Link to comment
Share on other sites

wpis o wykonaniu USG + opis

100_6697.JPG

2 badanie krwi

100_6698.JPG

 

Encorton 1/2 tabletki - podawać do czwartku włącznie 02.03

06.03 - kolejna wizyta w lecznicy - kał + morfologia do badania

 

Pierwsze badanie krwi (zgapiłam że nie zostało jeszcze wstawione)

Laboratorium powtarzano badanie...nie mogli uwierzyć w to co widzą - bardzo złe wyniki!

100_6695.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...