Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Już zmieniam tytuł. Mam nadzieję, że więcej osób zajrzy do Promyczka, bo mimo wszystko nadal jest nas tutaj mało.

kajtek, niestety mimo moich chęci, nie dam rady. Ja już wracam do Wrocławia, w poniedziałek tylko wizyta kontrolna u lekarza i wsiadam w pociąg, bo zaczyna mi się 2. semestr :(. Nie zdążę. Jedyne, co mogę na ten moment to przedstawić paniom z  gminy stan Promyczka i poprosić, by wywalczyły lepsze życie dla pozostałych psiaków. Myślałam, że przez mój pobyt uda się wyciągnąć jeszcze jedną sunię z kojców, ale niestety... :( Jestem osobą nieudolną, jeśli chodzi o organizowanie pomocy psiakom.

Tysiu, jak możesz tak o sobie pisać. To dzięki Tobie Promyczek będzie miał godne życie, uratowałaś go i Twoje zaangażowanie sprawiło, że tyle osób zechciało pomagać. Gdyby było więcej takich osób jak TY, to byłoby o wiele mniej nieszczęsnych porzuconych piesków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Już zmieniam tytuł. Mam nadzieję, że więcej osób zajrzy do Promyczka, bo mimo wszystko nadal jest nas tutaj mało.

kajtek, niestety mimo moich chęci, nie dam rady. Ja już wracam do Wrocławia, w poniedziałek tylko wizyta kontrolna u lekarza i wsiadam w pociąg, bo zaczyna mi się 2. semestr :(. Nie zdążę. Jedyne, co mogę na ten moment to przedstawić paniom z  gminy stan Promyczka i poprosić, by wywalczyły lepsze życie dla pozostałych psiaków. Myślałam, że przez mój pobyt uda się wyciągnąć jeszcze jedną sunię z kojców, ale niestety... :( Jestem osobą nieudolną, jeśli chodzi o organizowanie pomocy psiakom.

Tyś(ka), no co Ty ! Jesteś wspaniałą, młodą osobą o wielkim sercu dla psiaków ! Bardzo się cieszę, że Cie poznałam i wiem, ze niejednego psiaka jeszcze uratujesz !

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

 Promyczek mam nadzieję, nie buszuje po nocy i śpi spokojnie w swoim ślicznym legowisku :)

Trochę szkoda,że Pani Doktor w opisie nie napisała w jakim stopniu był zapchlony, według jej oceny.To dokument i nigdy nie wiadomo czy się do czegoś w przyszłości nie przyda...

 

Promyczek, w nocy spał... nie płakał nie zwiedzał pomieszczenia. Leki zaczęły działać, ciepło, cicho...

Legowisko, dostały w prezencie nasze psuchy od Wiosny A..., czekało na lokatora ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, już nie zabieram wątku Promyczka, mam kryzys w pomaganiu, niestety nie tylko psom, narobiłam sobie przez to ostatnio kłopotów ;). Ale! Tyle o mnie!

Promyczek podobną kupkę zrobił przed wyjazdem, mnie się wydaje że to kwestia tego, co psiaki tam jedzą, widziałam jakąś karmę wątpliwej jakości pomieszane z czymś jeszcze... Obym się nie myliła, że winowajcą jest tylko dieta. Wracam do zdjęć WiosnaA, patrzę na Promyczka na legowisku... i aż ciepło się robi. Biedak tyle czekał, ale w końcu się doczekał. Dziękuję Wszystkim, którzy się do tego przyczynili, zwłaszcza WiosnaA, Moli@ oraz Osobom zaangażowanym w transport.
Paulshadow! jesteś rewelacyjna! Dzięki bazarkowi Promyczek na razie ma pieniążki, ufff! :)

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko, jak pociągnę wydarzenie Promyczka do końca i będę te ważniejsze informacje oraz zdjęcia udostępniać na fejsbuku, Na wydarzeniu co prawda ludzi jest mało, ale może ktoś się jeszcze pojawi. I jest żona pana Grzegorza, który wiózł Promyczka, prosiła mnie bym pisała, co u psiaka, bo się mocno przejęli losem naszego biedaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po wtorkowym badaniu będzie już więcej informacji o zdrowiu promyczka.W zasadzie i tak już jest sporo jak na tak krótki czas.

A do U.G. trzeba zadzwonić i porozmawiać z Paniami aby Gmina wygospodarowała 200,00zł na dezynfekcję bud,kojców i kropli chociaż raz na kwartał.Czy to jest tak aż dużo? Jeżeli ma pod opieką psy to powinna o nie dbać do momentu zabrania do Zamościa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Moli@ napisał:

Piesek tzw gospodarski...na podwórku z człowiekiem bardzo chętnie przebywa...sam do domu nie wchodzi, człowiek wraca do domu to ja sam sobą się zajmę.

Spacerował bez smyczy, asystował przy zbieraniu przebiśniegów

Na to wygląda,że jednak nie był domowym pieskiem.Nauczy się wszystkiego pomalutku....:) Moli@ a może nam podeślesz jakieś foteczki, abyśmy mogły oczy nacieszyć :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Bogusik napisał:

Na to wygląda,że jednak nie był domowym pieskiem.Nauczy się wszystkiego pomalutku....:) Moli@ a może nam podeślesz jakieś foteczki, abyśmy mogły oczy nacieszyć :)

Akumulatorki w trakcie ładowanie ale obiecuję, będą dziś aktualne zdjęcia Promyczka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...