• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Tyś(ka)

Jestem stary i ślepy.... ale już w DT u Moli@. Ja, kupka nieszczęścia. POTRZEBUJĘ WSPARCIA W LECZENIU...

317 posts in this topic

Czy to może wreszcie już ty?
Wiesz, tak bardzo długo tu czekam
W klatkach wszystkich wielkie poruszenie
Chyba lepiej będzie, jak zaszczekam
Ty na pewno rozpoznasz mój głos
Zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję
Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem
Bo ja tego już nie przeżyję
Tutaj zawsze w misce coś jest
Wszystkie psy tutaj raczej są miłe
Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze
Ale czemu mnie tu zostawiłeś?

(Barbara Borzymowska)

Zakładać kolejny wątek? Nie zakładać?
Ma szansę się wybić i zainteresować ludzi, czy nie?
A ja... a ja dam radę poprowadzić kolejny wątek? Miałam w końcu przystopować...

"Zakładaj!" - powiedziała WiosnaA... więc próbuję... nie wierzę, że się uda... nie wierzę, że psiak wygra los na loterii... ale może się mylę? Tak chciałabym się mylić....

Ślepaczek już dawno został skreślony przez ludzi. Na ulicy błąkał się bardzo długo zanim ktoś go zgłosił gminie.
Gmina przyjechała, złapała ufnego psa i zamknęła w klatce.
Pies dostał numerek i łatkę "stary ślepy pies". Kto by takiego psa chciał?

U nas w gminie adopcje są zerowe. Jeszcze szczeniaki mają jakieś szanse, ale starsze psy... :(
Jeśli ślepaczek nie znajdzie domu to wkrótce trafi do zamojskiego schroniska.  Do schroniska z setkami błagalnie patrzącymi psami...

Ślepaczek został oceniony na starego psa. Ale może nie jest tak źle? Może wet gminny się pomylił? A może... a może mimo swojego wieku dostanie szansę od Losu i ktoś da mu odrobinę domku? A może ktoś go pokocha takim, jakim jest? Jemu niepotrzebne jest wiele: ciepły, suchy kącik, micha z jedzonkiem, człowiek....

Ślepaczek nie jest duży, jest mały, ogonek ma mocno skołtuniony...
Psiak traci nadzieję, że jego los się odmieni... przecież ciągle powtarzają mu, że jest stary i ślepy, a takich psów nikt nie chce...

A może zechce?
Ciocie, damy radę? :(
29289b.jpg?r=1484918425

ROZLICZENIE :

WPŁYWY:

20zł - anecik (13.02.17)

20zł - Mysza2 (13.02.17)

50zł - Bogusik (14.02.17)

20zł - Anula (14.02.17)

1400zł -Paulshadow - bazarek w Anglii (18.02.17)

Razem: 1510zł

WYDATKI:
 83,60zł ....24puszki x 400 g Animonda GranCarno Senior  (zakup 12.02.17)

162zł... wizyta u weta - leki+ badania (17.02.17)

Razem: 245,60zł

Stan konta na dzień 18.02.17 wynosi  1264,40zł

Oferty pomocy dla Promyczka:

Deklaracje stałe:

25zł - Agniesiulka K
20zł - elficzkowa

Deklaracje jednorazowe:

Bogusik - została "Mamą Chrzestną" i z tej racji 50zł jednorazowo
Agniesiulka K -50zł jednorazowo
elficzkowa - pod koniec miesiąca 50zł jednorazowo
Mysza2 - wsparcie jednorazowe
anecik -20zł jednorazowo

Inna pomoc:

milagros19853201 - bazarki,od czasu do czasu tez cos extra w ramach deklaracji jednorazowej,ew. puszki z mokra karmą,które dostaje w ramach gratisów.
Bogusik - ujmie Promyczka w bazarku
agat21 -postara się poszukać jakichś fantów na bazarek,"W marcu liczę na lepszy miesiąc i poratuję staruszka"
Paulshadow - bazarki
WiosnaA - bazarki
Elficzkowa - sprezentowała obróżkę i smyczkę Promyczkowi

Dziękujemy Najserdeczniej w imieniu staruszka Promyczka!

elficzkowa, naprawdę biłam się z myślami... :(
Musimy mu pomóc. Nie wiem skąd na to brać pieniądze... ale nie wybaczę sobie, jak trafi do schroniska.

Chcę wierzyć, że damy radę. Jak się uda  mi pozdawać wszystko to w piątek będę już w lubelskim i podejdę do gminy. Wypytam o psiaka.

Jestem i ja na wątku piesia i postaram się też jakoś pomóc....Kochane dajcie mu chociaż jakieś imię jeżeli go nie ma.Może Promyk bo to kojarzy się z nadzieją,ciepłym słońcem i światełkiem....

Dziękuję za obecność, Bogusik.

Psiak faktycznie nie ma nic... Imię Promyk bardzo mi się podoba, pasuje do niego, więc Bogusik zostałaś "mamą chrzestną" psiaczka. Bardzo mnie to cieszy. Imię to zawsze jakiś start.

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za obecność, Bogusik.

Psiak faktycznie nie ma nic... Imię Promyk bardzo mi się podoba, pasuje do niego, więc Bogusik zostałaś "mamą chrzestną" psiaczka. Bardzo mnie to cieszy. Imię to zawsze jakiś start.

O! Przypadkiem tą mamą chrzestną zostałam.... :)ale skoro już jestem, to dla Promyczka na drugi dobry początek 50zł jednorazowej i ujmę go  w moim bazarku.Nad stałą muszę pomyśleć bo mam już limit dawno przekroczony...

Przydał by się banerek ale nie wiem kogo prosić...

16 minut temu, Bogusik napisał:

Jestem i ja na wątku piesia i postaram się też jakoś pomóc....Kochane dajcie mu chociaż jakieś imię jeżeli go nie ma.Może Promyk bo to kojarzy się z nadzieją,ciepłym słońcem i światełkiem....

Mnie Promyczek bardzo się podoba.

Jak tydzień temu zobaczyłam wpis Tysi o tym piesku,to myśli w głowie wciąż się kotłowały co z nim....i czy naprawdę nie ma nadziei dla tego pieska?

Oczywiście najbardziej na świecie potrzebny jest w tej chwili dt....kto ma pomysł gdzie jego ulokować?..marzeniem, jakich mam wiele byłby dt za karmę i weta...,ale wiem jakie są realia w zdobyciu takiego domku,.. może jednak gdzieś taki istnieje dla Promyczka?

Biedny maluch. Ślepaczków mi ogromnie żal. Dwa spośród moich pięciu piesków-staruszków nie widzą i wiem, jakie były bezradne nim trafiły do domu, do nas..

1 minutę temu, WiosnaA napisał:

Mnie Promyczek bardzo się podoba.

Jak tydzień temu zobaczyłam wpis Tysi o tym piesku,to myśli w głowie wciąż się kotłowały co z nim....i czy naprawdę nie ma nadziei dla tego pieska?

Oczywiście najbardziej na świecie potrzebny jest w tej chwili dt....kto ma pomysł gdzie jego ulokować?..marzeniem, jakich mam wiele byłby dt za karmę i weta...,ale wiem jakie są realia zdobycia takiego domku,.. może jednak gdzieś taki istnieje dla Promyczka?

Na tą chwilę nie wiem Aniu gdzie Promyczka umieścić ale może Tysia nagłośni szukanie dt dla Promyczka na FB...

Tak, FB na pewno założę, ale proszę - dajcie mi czas wrócić do domu i podjechać do psiaka. Chciałabym się najpierw dopytać o niego, postaram się tez o lepsze zdjęcia. Na razie za dużo niewiadomych, by zakładać wydarzenie. Za parę dni najprawdopodobniej już będę u rodziców, więc wtedy się dopytam. Może gmina by nam zarezerwowała Promyczka? Byleby tylko nie wywieźli do schroniska... Bardzo się o to boję, tam sobie już naprawdę nie poradzi :( Niby gmina się nie spieszy z wywozem psów, bo to kosztuje ich, ale jednak kiedyś to będzie musiało nastąpić...
A może któraś z Dziewczyn, która jest na miejscu mogłaby podjechać do psiaka wcześniej i podpytać?

Bardzo dziękuję za obecność. Cicho o Promyczku opowiadałam znajomym, ale nikt nie chce psiaka, który może zostać dożywotnio... albo prowadzą zbyt wyjazdowe, zbyt szalone życie, że po prostu musieli mi odmówić.

Promyk

Promys  Promyczek

ale ladnie

psie serce ciocia zaglada

z nadzieja i kciukami

aby los sie odmienil

aby zdazyc z zyciem Podobny obraz

psinuniu bieduski

I ja zaglądam do Promyczka.Krąży mi po głowie,że kiedyś był wątek staruszka Promyka ślepaczka i znalazł dom.Był najpierw w Hoteliku.

Byl Promysio kiedys

taki starunieczek malutenki

przekochany

znalazl  domus czy dt

dozywotnie

u przecudnej ciociu dogomaniowej

Tereni Korcz

chyba nie pomylilam nazwiska

Promynio odszedl dlugo juz temu

ale mial przecudna milosc opieke u ciociuTereni

ciekawe co u Tereni slychac

czy ktos moze ma jakies wiesci

moze z fb?

juz b dlugo nie widac cioci nigdzie

8 minut temu, memory napisał:

az3mzh9wwpaj_t.jpg

alez ciocia przecudnie wyczarowala

porywam sobie porywam

i sciskam za smutunia stokroc

Bardzo, bardzo dziękuję za obecność :)
Oby Promyczkowi się poszczęściło, jak i jego imiennikowi.

Ślicznie dziękuję za banerek, kradnę.