Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Agniesiulka K deklaruje 50zł jednorazowej oraz 25zł stałej. Dziękuję!

Pytanie: czy mamy gdzieś umieścić chłopaczka? Jakieś propozycje?
Może pani Ewa, u której jest Tyczunia mogłaby przyjąć chłopaczka? Bo na DT chyba nie mamy liczyć, a p. Ewa właśnie ma ślepą starowinkę u siebie, Tyczkę. Ważne, by gdzieś go awaryjnie umieścić, a potem może znajdzie się DT?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Przywitam się u chłopaka.

 

1 godzinę temu, azalia napisał:

I ja zaglądam do Promyczka.

Dziękuję za obecność...

 

Staruszki zawsze mnie wzruszają :( Odkąd zobaczyłam ten filmik (w 2014r), obiecałam sobie że kiedyś będę pomagać takim staruszkom...

Mam nadzieję, że uda nam się pomóc Promyczkowi...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, FB na pewno założę, ale proszę - dajcie mi czas wrócić do domu i podjechać do psiaka. Chciałabym się najpierw dopytać o niego, postaram się tez o lepsze zdjęcia. Na razie za dużo niewiadomych, by zakładać wydarzenie. Za parę dni najprawdopodobniej już będę u rodziców, więc wtedy się dopytam. Może gmina by nam zarezerwowała Promyczka? Byleby tylko nie wywieźli do schroniska... Bardzo się o to boję, tam sobie już naprawdę nie poradzi :( Niby gmina się nie spieszy z wywozem psów, bo to kosztuje ich, ale jednak kiedyś to będzie musiało nastąpić...
A może któraś z Dziewczyn, która jest na miejscu mogłaby podjechać do psiaka wcześniej i podpytać?

Bardzo dziękuję za obecność. Cicho o Promyczku opowiadałam znajomym, ale nikt nie chce psiaka, który może zostać dożywotnio... albo prowadzą zbyt wyjazdowe, zbyt szalone życie, że po prostu musieli mi odmówić.
 

 

Z tym właśnie obawa..
Tysiu,szkoda każdego dnia skoro wiemy o staruszku.
Myślę,że zdjęcie wzięłaś ze strony Urzędu Miasta,a tam jest nr.telefonu więc nie koniecznie osobiście,żeby się wstępnie cokolwiek dowiedzieć.Zadzwoniłam dziś.

Przesympatyczna Pani udzieliła mi info o psiaku.Okazuje się,że pracują tam ludzie z sercem.Nie oddali staruszka dla dzieci,bo fajny kudłaty i ma niebieskie oczka.Szkoda Państwu oddawać staruszka do schroniska,chyba,że będą zmuszeni ze względu na mało miejsc u siebie.
Stan psiaka po odłowieniu był bardzo zły.Cztery dni nie wychodził z budki,nie miał siły jeść,podsuwane miał różności i martwili się,żeby choć wody liznął,dbali o niego.Specjalne schodki miał podstawione,żeby łatwiej mógł wyjść.Powoli doszedł do siebie,zapoznał się z miejscem i teraz jest całkiem żwawy,poszczekuje w kojcu,teraz nawet suchą karmę wcina.Oczka ma całe białe i raczej nie widzi (wet nie mógł stwierdzić na 100%),noskiem szuka.
Psiak malutki,z 8kg na oko,sierść tylko napuszona i dredy ma na ogonku.Psiak jest starszy,ale teraz jak odżył,to Pani mówi,że może i nie jest bardzo wiekowy,trudno Im powiedzieć.Można zabrać Promyczka.
Są jeszcze inne psy w przechowalni....,jest jeden większy, szczególnie przesympatyczna przylepa.

 

Córka poruszyła temat Promyczka  w sprawie dt......malutki promyczek zaświecił,ale taki tyci na razie.

Proszę,szukajcie,pytajcie o miejsce dla staruszka.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

WiosnaA, po raz kolejny jestem Ci wdzięczna.
Bardzo cieszę się, że się dodzwoniłaś i odebrała TA Pani. Zazwyczaj w dzień bardzo o to trudno, a jak już Pani znika z gminy to zazwyczaj sugerują, by próbować jutro jak ta Pani będzie, bo sami przyznają, że ta Pani jest z sercem na dłoni i wie najwięcej o psiakach (to ona się nimi zajmuje). :(
Mam nadzieję, że uda się pomóc Promyczkowi... Myślałam może nawet, że jak brat się zgodzi na sunię na dt to może jednak wziąć Promyczka, ale... mój pies nie przepada za samcami (dlatego na dt zawsze brałam sunie), kocur na bank by się nad staruszkiem znęcał, bo to kot-wariat i nawet mojego psa traktuje jak worek treningowy... Nie miałabym sumienia też symienia ślepaczka wieźć tyle godzin pociągiem.

Bardzo dziękuję Twojej Córce, że uwzględniła Promyczka w bazarku.

elficzkowa, pomoc finansowa to OGROMNA pomoc.

Ja uciekam do nauki, bo jutro najgorszy egzamin :(. Ale myślami jestem z Promyczkiem.

 

DZIĘKUJĘ, że jesteście na wątku i że myślicie o chłopaczku :(

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że jesteście... może ktoś z Was zna zaufane DT, gdzie psiak mógłby zamieszkać?
Jutro mam ten nieszczęsny egzamin, obiecuję że wówczas założę psiakowi wydarzenie.
Na grupach lubelskich udostępniłam go... ale wiecie, jak jest... :( Nierasowy, niemłody, niemedialny...

Link to comment
Share on other sites

Promyczek piękny, miły - i tak pokrzywdzony przez los - kolejny pies, koło którego nie sposób przejść obojętnie :( 

Nie zadeklaruję się na razie, bo wysiadam już finansowo, wyjątkowy wysyp psiaków w potrzebie. Ale może jakieś deklaracje mi odpadną niedługo, bo kolejne psiulki pójdą do domów. 

Ale zapisuję oczywiście wątek

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za obecność!

Wiem, że Promyczek to nie jedyny biedak proszący o pomoc... mam nadzieję, że niedługo kilka psiaków pofrunie do DSu i maluch dostanie szansę... Ja szukam w okolicy DT, ale obawiam się, że takich DT tylko za karmę i weta to już nie ma... a jak są to zapełnione... :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za obecność!

Wiem, że Promyczek to nie jedyny biedak proszący o pomoc... mam nadzieję, że niedługo kilka psiaków pofrunie do DSu i maluch dostanie szansę... Ja szukam w okolicy DT, ale obawiam się, że takich DT tylko za karmę i weta to już nie ma... a jak są to zapełnione... :(

Tysiu masz rację z tymi bdt,bo już praktycznie ich nie ma...Nic, może spróbujemy znaleźć mu miejsce w płatnym hoteliku ale o ile znajdziemy,to deklaracje stałe będą bardzo potrzebne na utrzymanie w nim chłopczyka

Link to comment
Share on other sites

wpadam i dzis do promyczka

myslalam co od siebie zaoferowac

narazie z deklaracja krucho

ale jakby sie zwolnilo bo ktorys z moich deklarowiczow pojdzie do DS napewno bedzie przeznaczony dla psiaczka

narazie moge zadeklarowac bazarki  fantowe i z niespodziankami dla chlopaka

pewnie od czasu do czasu tez cos extra w ramach deklaracji jedniorazowej

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2017 o 23:23, Tyś(ka) napisał:

 

Dziękuję za obecność...

 

Staruszki zawsze mnie wzruszają :( Odkąd zobaczyłam ten filmik (w 2014r), obiecałam sobie że kiedyś będę pomagać takim staruszkom...

Mam nadzieję, że uda nam się pomóc Promyczkowi...

mnie tez wzruszylo

wlasnie obejrzalam filmik

prawdziwe smutne ale prawdziwe  :-(

 

Link to comment
Share on other sites

kurcze koles u ktorego kupuje jedzenie dla moich psow zawsze w ramach gratisow dorzuca puszki z mokra karma

ale moja seniorka mimo swojego wieku woli karme sucha a z puszki nie tknie

odszedl tez na TM piesek ktorego dokarmiala tymi puszkami moja mama

ja co miesiac z zakupem  karmy dla swoich dostaje je a moja seniorka i tak ni zje woli mimio swoich 13 klat chrupac karme sucha a drugiego psa mam na specjalistycznej diecie wiec i tak z kolejnym miesiacem beda zalegaly

wiec z checia zaoferuje i taka pomoc

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.Kochani,Promyczek nic jeszcze nie ma i każda pomoc jest bardzo,bardzo mile widziana,dziękujemy!,...rady i obecność na wątku również.

doris66,wiem co masz teraz kochana.. najbardziej życzę Domku wreszcie dla Soni.

 

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Tysiu masz rację z tymi bdt,bo już praktycznie ich nie ma...Nic, może spróbujemy znaleźć mu miejsce w płatnym hoteliku ale o ile znajdziemy,to deklaracje stałe będą bardzo potrzebne na utrzymanie w nim chłopczyka

BDT są na wymarciu,..wręcz nieosiągalne  w tej chwili śmiem twierdzić....smutne.

Dzwonię i dzwonię, i w głowę zachodzę kogo jeszcze zapytać o miejsce dla Promyczka.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...