Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Ciocie, zakładać wątek staruszkowi? Wiem, że na miejscu od jakiegoś czasu w kojcach działa jakaś młoda osoba (chyba nawet do niej podany jest nr telefonu), nie znam Jej osobiście, ale może byłaby chętna do wspólnej pomocy i informowania na bieżąco co i jak z psiakiem?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ciocie, zakładać wątek staruszkowi? Wiem, że na miejscu od jakiegoś czasu w kojcach działa jakaś młoda osoba (chyba nawet do niej podany jest nr telefonu), nie znam Jej osobiście, ale może byłaby chętna do wspólnej pomocy i informowania na bieżąco co i jak z psiakiem?

Myślę, że staruszek zasługuję na wątek. Mam nadzieję, że uda mu się pomóc. Promyczkowi udało się pomóc. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiadomo co u Promysia? Jak się miewa królewicz? Zarósł troszkę, czy znowu został przystrzyżony nasz elegancik?




Wiem, że to już totalna bezczelność z mojej strony, ale piszę.... Rok po założeniu tego wątku.... zakładam podobny... Bo na kojcach kolejny nieszczęśliwiec. Staruszka z guzami, ledwie człapiąca i mająca problemy z widzeniem (podobno) oddana dwa dni temu przez właśiccielkę... sunia nie wychodzi z budy...  liczę na taki sam cud jak z Promysiem :( Link do wątku suni w mojej sygnaturce (drugi banerek) - zapraszam :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U Promyczka wszystko dobrze, inaczej już tu "bębniłabym"..hehe . Jestem w b. częstym kontakcie z p.Irenką.

Promyk czuje się Panem w domku,..On musi być pierwszy głaskany, pierwszy do wyjścia na spacer, sprawdzić czy nie lepsze jedzonko koledzy dostali, pilnuje swojego domku.

Mają swój rytuał jak cała Rodzinka idzie spać,...każdy ma swoje miejsce, swoją kolej ulokowania, każdy ma ulubiony boczek na którym zawsze tak samo się kładzie,..hehe.., a p.Irenka wtedy każdego przykrywa kocykiem, (czekają na to przykrycie,Promyś też! hihi)...no i głaskana jest duuużo na dobranoc,co Promyś uwielbia... wtula się potem i chrapie.

Dziś p.Irence udało się "złapać"  fotografa i  na szybciutko Promyczka uchwycili.

Serdeczne pozdrowienia od p.Irenki i Promyka.

27157390_332311973938539_1198344767_n.jp

27042806_332302117272858_1109341374_n.jp

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2018 o 22:58, WiosnaA napisał:

U Promyczka wszystko dobrze, inaczej już tu "bębniłabym"..hehe . Jestem w b. częstym kontakcie z p.Irenką.

Promyk czuje się Panem w domku,..On musi być pierwszy głaskany, pierwszy do wyjścia na spacer, sprawdzić czy nie lepsze jedzonko koledzy dostali, pilnuje swojego domku.

Mają swój rytuał jak cała Rodzinka idzie spać,...każdy ma swoje miejsce, swoją kolej ulokowania, każdy ma ulubiony boczek na którym zawsze tak samo się kładzie,..hehe.., a p.Irenka wtedy każdego przykrywa kocykiem, (czekają na to przykrycie,Promyś też! hihi)...no i głaskana jest duuużo na dobranoc,co Promyś uwielbia... wtula się potem i chrapie.

Dziś p.Irence udało się "złapać"  fotografa i  na szybciutko Promyczka uchwycili.

Serdeczne pozdrowienia od p.Irenki i Promyka.

27157390_332311973938539_1198344767_n.jp

27042806_332302117272858_1109341374_n.jp

 

 Cudna Pancia  cudny maluteczek

 pozdrawiam stokrosci

Pania Irenke i Promysia

Podobny obraz
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Promyczek cały i zdrowy.Troszkę nosek ostatnio podrażnił i ma smarowany kremem.To przez to, że Promyś  nic nie widzi i porusza się węchem z noskiem przy ziemi po znajomych ścieżkach,a teraz jest susza,suche trawy są ostre i nosek kłują.Radzi sobie świetnie bez wzroku ,i w domu i na spacerkach nie wpada na przeszkody.


Mam też gorszą wiadomość.  P.Irenka ma ostatnio poważny problem z nogą, chodzi,ale ból przeokropny. Chociaż od dawna jest pod opieką lekarzy, to trochę  "zbywali" kasując tylko pieniążki i nie postawili właściwej diagnozy wcześniej. Nawet USG z przed miesiąca źle odczytano, na którym obraz choroby już był widoczny. Jutro ma ważną wizytę u specjalisty.

Proszę trzymajcie kciuki za zdrówko p.Irenki i ślijcie dobre myśli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Dnia 4.10.2018 o 23:48, Tyś(ka) napisał:

I jak Pani Irenka po zabiegu? Co u Promysia?

.....

Byłam pewna ,że już dawno odpisywałam na Twój post Tysiu,a tu nic nie widzę...ajj.

 

Pani Irenka czuje się dobrze.Zakończyło się amputacją tylko jednego palucha u nogi (groziło pół nogi).

Przeziębienie i kaszel jedynie męczy od ponad miesiąca,ale najważniejsze że nogi nie bolą.

Pieski  mają się dobrze, Promyczek zdrowy.Ostatnio często widuję Promysia na żywo przez kamerkę jak rozmawiamy z p.Irenką,a rozmawiamy często.Wygląda świetnie, jest przytulakiem strasznym. Szefuje stadku - On wszędzie pierwszy i jest najważniejszy.Jest grzeczny i bardzo posłuszny,wszystko rozumie co p.Irenka mówi.

Ogólnie pieski mają swój stały rytm dnia we wszystkim.Wiedzą,że jak rano czajnik się stawia na gazie to za 5 min.  wychodzą na spacer.Promyczek zaraz siada przy drzwiach z Kokusiem, bo oni we dwójkę pierwsi wychodzą, Kubuś grzecznie czeka w kolejce.Chłopaki wiedzą,że p.Irenka tylko dwa łyki kawy robi i wyruszają. 

Wnuczek p.Irenki nazywa Promyczka "Pędzelkiem" (przez tę końcówkę ogonka),wzajemnie bardzo się polubili.Mieszka jednak daleko,ale jak tylko Promyś usłyszy głos Wnusia przez telefon,że p.Irenka rozmawia, od razu reaguje i podbiega ,łasi się.Uwielbia dzieci i często idą w kierunku szkoły ,żeby mógł się nimi nacieszyć.

Pieski na zimę mają swoje kubraczki,wszyscy odblaskowe znaki,żeby wieczorkiem byli widoczni.

P.Irenka kocha swoje pieski ogromnie i wokół nich  toczy się życie codzienne.

Wszystkim Ciociom przekazuję pozdrowienia i Wesołych Świąt z życzeniami od p.Irenki i Promyczka.

lg.jpg.a53516300dc026b0bae81256102dcfb8.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...