Jump to content
Dogomania

Tinka - 8kg sunia z łańcucha już w DS. Zamieszkała w Baczynie k.Gorzowa Wlkp.


Sara2011

Recommended Posts

  • 1 month later...
21 godzin temu, Anula napisał:

Co u Tinusi słychać? Czy ma domek? 

 

17 godzin temu, Poker napisał:

No właśnie. Tak cicho tutaj od dłuższego czasu.

Tinusia nadal jest u mnie. Jakoś i u mnie zastój w adopcjach.

Nie powiem, że nie było telefonów o Tinusię. Były, owszem. Część osób dzwoniła i tylko  podpytywała, potem mieli się zastanowić , ze 3 osoby miały przyjechać obejrzeć i w końcu nie dotarły, a to dzwoniła Pani że szuka pieska dla starszego Pana z domu pomocy społecznej , a to rodzina z 1.5 rocznym dzieckiem. Problem z tym, że to nie są odpowiednie domy dla Tinki. Dla starszego Pana Tinka jak i dla tak małego dziecka Tinka jest zbyt energiczna a poza tym to "diabełek" wcielony. Biega, podgryza (i to czasem mocno), wymachuje łapami na prawo i lewo, tak ze nie raz przejechała mi pazurami po twarzy:). Dlatego nie nadaje się do małego dziecka bo to szałaput i wariatuńcio.

Ale jednocześnie jest przekochana, słodka , pomimo ze szkodnik z niej mały :). I jakoś tak ciężko mi na sercu ze trzeba będzie pewnego dnia się rozstać, dlatego niespecjalnie martwiłam się że ten właściwy dom jeszcze nie zadzwonił. I przyłapałam się na tym, ze nawet jak telefon dzwoni to w duchu proszę aby nie o Tinę :).

PS. No i własnie przed chwilą znowu telefon zadzwonił, w trakcie jak pisałam ten post. Pani ma przyjechać w weekend poznać Tinkę. Zobaczymy czy Tinka sie spodoba i czy Pani mi się spodoba .:).

Kupiłam Tince kiltixa, bo musi mieć ochronę przeciw kleszczom i pchłom, dzisiaj dotarł. Załączam paragan-koszt 44.49zł. Zostało trochę pieniążków z bazarku Poker więc je przeznaczę na obróżkę, resztę ja dołożę. Na paragonie są dwie szt, jedna jest dla mojej Sary.

50b4lvqi4s5b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja też tak miałam jak nie było telefonów to byłam spokojna,natomiast jak dochodziło do konkretów to miałam duszę na ramieniu.Fatalne uczucie,niepokój a w myślach jedno-lepiej żeby nie było zapytania.

No nic to czekamy na wiadomości o Tinusiowym domku,musi sunia mieć super domek po tym co przeszła, innej opcji nie przewiduję.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam na wizycie PA dla Tinki. Domek pod Gorzowem, fajni Państwo, fajne warunki, super ogród do biegania. W czwartek odwiozę Tinkę do jej nowego domku. Tinka niczego nie świadoma, biega, bawi się , tylko mi tak cholernie smutno :(.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zawiozłam Tinkę do DS. Tinka na wejściu była bardzo zestresowana, co generalnie niepodobne do niej. Wchodziła do domu na ugiętych nogach, bała się obcego miejsca. Ale nie minęło 10 minut i już wszystkim rozdawała buziaki dookoła. Wszyscy zachwyceni małą. Trochę posiedziałam u Państwa w domu, potem poszliśmy sobie na ogród. Tinka zaczęła węszyć wszystko dookoła, chyba wyczuwała kota sąsiadów, który czasem przychodzi do Państwa na działkę. Potem ja po angielsku ulotniłam się. Jest mi smutno bez Tineczki ale wiem ze będzie miała u Państwa dobrze.

Trochę fotorelacji:

uofzdbouii2w.jpg

7ykr5f7cg925.jpg

m44ow4x215e6.jpg

o63da7lkdmps.jpg

jnzm99seghbu.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Ale bomba. Cudownie. Tinka będzie panią na włościach i to jakich.Własny staw i mostek, no, no, no.

Sara , wiesz co jest najlepszym lekiem na tęsknotę za tymczaską ?

Niech spróbuję zgadnąć...hmm.. następny tymczas?? :) 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Usiata napisał:

Miodzio, po prostu 0heart.gif Tinka lepiej trafić nie mogła, od razu mam lepszy wieczór 041.gif

Dziękuję Saro za info 0vishenka_33.gif  gdyż, z różnych przyczyn, sekundowałam Tinusi na priwie :)

 

23 godziny temu, elficzkowa napisał:

Niech Cie kochają z całych sił Tinusiu !

 

22 godziny temu, Anula napisał:

Bardzo fajne warunki będzie miała Tinusia i widać,że Pani też zachwycona Tiną.Tina z budy na pokoje i tak ma być.Niech maleństwo cieszy się życiem bo wcześniej żyło w koszmarnych warunkach.Powodzenia ślicznotko.

 

22 godziny temu, Poker napisał:

Ale bomba. Cudownie. Tinka będzie panią na włościach i to jakich.Własny staw i mostek, no, no, no.

Sara , wiesz co jest najlepszym lekiem na tęsknotę za tymczaską ?

Dzięki kochane że kibicujecie Tince ).

Przed chwilą skończyłam rozmawiać z Panią, byłam ciekawa jak minęła pierwsza noc i dzień.

Wczoraj, jak wychodziłam od Państwa , to poprosiłam, żeby Pan zabrał Tinkę w dalszą część ogrodu, żebym mogła wyjść niepostrzeżenie. Kiedy tylko Tinka usłyszała włączony silnik od auta to zaczęła biegać po ogrodzie i mnie szukać i popiskiwać. Tak samo było w domu. Państwo robili co mogli aby odwrócić jej myśli i uwagę ode mnie. W nocy spała w łóżku ale niespokojnie, przemieszczała się z miejsca na miejsce. Dzisiaj juz jest lepiej, już się bawi zabaweczkami, które jej zostawiłam, obszczekała osobę, która przyszła w odwiedziny. Rano po ogrodzie zaczęła biegać jak torpeda, Pani żałuje że nie miała kamerki i jej nie nagrała. Urzęduje dużo w kuchni, bo tam smaczne rzeczy są:).

Mąż Pani oszalał na punkcie Tinki. Państwu niedawno odeszła ich sunia, miała 15 lat i mąż Pani bardzo to przeżył i nadal przeżywał. Pani bardzo się martwiła i miała nadzieję, że nowy piesek będzie w stanie ukoić ból i chyba tak się stało :). Pani mówi, że mąż oszalał ma punkcie Tinki, aż się boi czy jej nie rozpieści za bardzo. Oczywiście Pani też jest zakochana w Tince.

Pani serdecznie mnie zaprasza w odwiedziny  ale odczekam pewien czas, niech się Tinka na dobre zadomowi, nie będę jej mieszać w głowie., Ale za jakiś czas z zaproszenia na pewno skorzystam.

Moja kochana Tineczka :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 17.05.2017 o 00:40, azalia napisał:

Cieszymy się ze wspaniałego domku Tinusi(czy została Tinusią?).

Co słychać u dziewczynki?

Tinka została Tinką i ma się dobrze. Co więcej odwiedziła mnie wczoraj (Państwo mieli wyjazd, zaproponowałam że zaopiekuję się Tinką) , no i spędziliśmy trochę czasu u mnie na na ogródku działkowym grillując :).

Trochę fotorelacji z wczoraj :).

6d1ze815wdat.jpg

nfl754avk9x5.jpg

ru1vq2ch92ju.jpg

0io1pg6h6ym7.jpg

3nvzivrlblxs.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...