Jump to content
Dogomania

Tinka - 8kg sunia z łańcucha już w DS. Zamieszkała w Baczynie k.Gorzowa Wlkp.


Sara2011

Recommended Posts

Dnia 18.02.2017 o 20:31, Poker napisał:

Bardzo dobrze  jest taką sierść potraktować furminatorem. Co martwe wyjdzie i będzie ogładzona.

Trafiłam całkiem przypadkiem. O tym furminatorze też pomyślałam. Swojego Fidelka też nim wyczesuję, mimo że ma pudelkowe włoski. W każdym razie efekt jest widoczny.

Sunia śliczna, bardzo żywiołowa? Szukam wciąż dla Fidka towarzystwa, z Poker chyba się spotkałyśmy na wątku Dafi.

Mnie niestety wciąz "uciekają" kudłaczki do adopcji, bo zima przeszkadza w dalszych podróżach, a mąż łaskawca wyraził zgodę na adopcję pod warunkiem, że znowu będzie włochacz. ;)

Zapisuję sobie wątek.

Link to comment
Share on other sites

Pokazałam mężowi wątek. Oczywiście jemu też się sunia podoba, ale, zawsze jest jakies ale. "Ale" stanowi odległość pomiędzy Gorzowem a Lublinem, Duża przeszkoda w zapoznaniu psów.

Będę szukała dalej, może coś bliżej Warszawy, chyba że się Warszawa rozrośnie aż do morza. ;)

Tak czy inaczej wątek będę podglądała, chociaż domyślam się, że sunia szybko znajdzie DT.

Interwencję w Oleśnicy widzieliśmy, ledwo zamknęliśmy link w necie - w tym momencie rozpoczął się materiał w TVN 24. I dobrze niech ludzie widzą to draństwo.

Link to comment
Share on other sites

U Tinki zaczęły wychodzić skłonności niszczycielskie. Wcześniej, jak były ferie i nie zostawała sama w domu to pies ideał. Ferie się kończyły i psy zaczęły zostawać same.

Wcześniej zdarzały się jakieś małe pogryzienia  ale nieistotne (jakaś pusta butelka, serweta ze stolika) ale wczoraj myślałam że zemdleję jak przyszłam z pracy. Tina wygryzła mi dziurę w narożniku, w bardzo widocznym miejscu. Czeka mnie nieplanowana wymiana mebla.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

U Tinki zaczęły wychodzić skłonności niszczycielskie. Wcześniej, jak były ferie i nie zostawała sama w domu to pies ideał. Ferie się kończyły i psy zaczęły zostawać same.

Wcześniej zdarzały się jakieś małe pogryzienia  ale nieistotne (jakaś pusta butelka, serweta ze stolika) ale wczoraj myślałam że zemdleję jak przyszłam z pracy. Tina wygryzła mi dziurę w narożniku, w bardzo widocznym miejscu. Czeka mnie nieplanowana wymiana mebla.

 

ojoj:( mam nadzieje, że jednak sie to unormuje,

a mebel wierze, że uratujesz.

Trzymam kciuki za zdrowie suni po sterylce:)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Biedniutka Tinka, oby szybko doszła do siebie.

Nie da się naprawić narożnika u tapicera? Niedobrze,że się ujawnia zapęd niszczycielski tym bardziej ,że nie zostaje w domu sama.

Tapicera nie pytałam jeszcze bo nawet nie było kiedy. Muszę poszukać jakiegoś, może wysłać zdjęcie żeby ocenił czy coś się da z tym zrobić.

A zapędy niszczycielskie ujawniają się jak nikogo nie ma w domu. Kiedy ktoś jest to sunia anioł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj postanowiłam Tinkę wykąpać. A że małpiszon nie lubi się kąpać to miałam powódź w domu. W momencie kiedy ją maksymalnie namoczyłam wyskoczyła mi z wanny i pobiegał do sypialni, wskoczyła do łóżka i taka cała ociekająca wodą zaczęła się wycierać. Wszystko było mokre!!!

Przy okazji kąpieli namierzyłam pierwszego w tym sezonie kleszcza:(. Chyba trzeba pomyśleć o jakiejś obroży anty-kleszczowej.

Trochę Tinki :

jgyjgd9xl4st.jpg

dqeqy2skmnbj.jpg

 

b9jtkwre6d3l.jpg

bcwd76tposgj.jpg

 

p6n9t7udcoad.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...