Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

9 godzin temu, anecik napisał:

Miło że właśnie zadzwoniła Pani z Nowego Sącza.....ale jak przewidywaliście przeprosiła i podziękowała. Co prawda mąż Pani jest krok do przodu w sprawie psa ale jeszcze kilku kroków brakuje:(

A ta Zulcia taka fajna.

To bardzo miło z pani strony, że zadzwoniła.

Niestety to nieczęsto się zdarza.

 

Link to comment
Share on other sites

To prawda, ludzie najczęściej nie dzwonią w takiej sytuacji - brak im odwagi albo zwyczajnie im wstyd i głupio, że zrobili komuś nadzieję na próżno... Szacunek dla Pani, że miała cywilną odwagę i potrafiła się zachować, jak należy. Sama wiem, jak jest trudno w takiej sytuacji, ja też musiałam wycofać się z chęci adopcji, gdyż w ostatniej chwili moja mama zmieniła zdanie i była przeciwna.

Link to comment
Share on other sites

:) też jestem zdania, ze Pani zachowała się bardzo 'z klasą'.

Wiedziałam na 90%, że nie dojdzie do tej adopcji. Sądziłam, że Pani już w ogóle się nie odezwie.

Bardzo miłe zaskoczenie:)

 

Mam nadzieje, że wkrótce zadzwoni ten jedyny człowiek Zuleczki:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Na pewno zadzwoni tylko jeszcze nie wie o tym.

dzwoniła ostatnio 1 Pani, ale to nie był domek dla Zulki:( więc nadal czekam, czekam i czekam....

Ostatnio ruch w adopcjach zerowy :( tylko (NA SZCZĘŚCIE), co obserwuje na fb - ruszyły adopcje w Wojtyszkach!! :) wszystko dzięki dosłownie 3 osobom, które załozyły grupe. Wiem, że w tym tygodniu ma wyjechać z piekła staruszka która ponad 10 lat spędziła w Wojtyszkach...takie cuda się dzieją czasami, gdy ludzie mają w sobie jakąś siłe i determinacje i potrafią nią zarazić! To taka...dygresja...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

nikt nie dzwoni:( już nie wiem co robić...dziś odnowiłam ogłoszenia i dorobiłam kilka nowych- ogłaszam Zule na Katowice, Kraków, Wrocław i Warszawe...a cisza jak makiem zasiał:( dlaczego:( ?

Spokojnie czekać, zadzwoni Ten telefon, tylko troszeczkę cierpliwie trzeba poczekać. Adopcje powoli ruszają, Zuleczka też będzie miała SWÓJ domek!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

doczeka sie Zuleczka to przeciez taka ladna Sunieczka :) trzymam kciuki za odzew z ogloszen.

 

43 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Spokojnie czekać, zadzwoni Ten telefon, tylko troszeczkę cierpliwie trzeba poczekać. Adopcje powoli ruszają, Zuleczka też będzie miała SWÓJ domek!!

dzięki dziewczyny że zaglądacie:) i wierzycie w Zulcie:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mysza2 napisał:

Izunia, w Zulce prędzej czy później ktoś się na pewno zakocha:) Będzie dobrze

Iza bardzo Cię przepraszam ale....na ale.....no nie wytrzymam :D

 

Jednak "prędzej" ............zakochana w Zulce Pani przyjeżdża dziś, prawie zaraz poznać naszą Bertusię - Zuleczkę :) Pani przez telefon super. Przyjeżdza z Mamą której niedawno odszedł psiak więc może np. Jadwisia skradnie serce? Ona do takiej Pani pasowałaby jak ulał

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Iza bardzo Cię przepraszam ale....na ale.....no nie wytrzymam :D

 

Jednak "prędzej" ............zakochana w Zulce Pani przyjeżdża dziś, prawie zaraz poznać naszą Bertusię - Zuleczkę :) Pani przez telefon super. Przyjeżdza z Mamą której niedawno odszedł psiak więc może np. Jadwisia skradnie serce? Ona do takiej Pani pasowałaby jak ulał

No to Kiyoshi  lubi nas ćwiczyć w cierpliwości, a tu taaaaaaakie historie !!!! Czekamy z niecierpliwością na dalszy ciąg  tylko dobrych wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...