Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

27 minut temu, agat21 napisał:

Trzymam mocno kciuki za jak najszybszy wyjazd Zulki ze schronu. Deklaracji mam już dużo :( Na razie 3 dyszki jednorazowo (jutro mój psiak ma zabieg na powiece, mam nadzieję, że nie zedrą w lecznicy ze mnie ostatniej koszuli, to może uda mi się więcej troszku podesłać)

agat...bardzo Ci dziękuje, jak zawsze pomagasz moim pieskom!

przykro mi z powodu Twojej psinki, mam nadzieje, że szybciutko wyzdrowieje. Trzymam za nią kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

Korzystając z zaproszenia zaglądam do Zuli. W końcu to przyszła koleżanka chłopaków z Zamościa  pieski_dwa.gif

Mogę zadeklarować dyszkę stałej, ale też podratować jakimś bonusikiem w miarę możliwości.                                                         

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, milagros19853201 napisał:

z deklaracja slabiej

jaby sie zwolnila zulkcia bedzie w pierwszej kolejnosci

moge wesprzec sunie bazarkami gdzie bedzie beneficjentka

 

11 godzin temu, maarit napisał:

Zaglądam  i ja... Niestety mogę tylko trzymać kciuki.

 

10 godzin temu, *Magda* napisał:

Ja też póki co tylko zaglądam...

 

10 godzin temu, Mysza2 napisał:

Melduję się u Zuleczki:)

Witajcie dziewczyny

Bardzo dziekuje ze odpowiedzialyscie na zaproszenie i zajrzalyscie do Zuleczki :) pozdrawiam cieplo i prosze zebyscie z nami zostaly

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, JOLY napisał:

Mogę wysłać fanty na bazarek jeśli potrzeba   ( wyślij adres na pw,    i nr konta cos wpłacę jednorazowo Trzymam kciuki . Pozdrawiam

 

 

www.beardedyork.pl

Witaj JOLY Jak najbardziej przyjme fanty za bazarek z wielka radoscia:) baaardzo Ci dziekuje za chec pomocy i za przybycie do suni:)

8 godzin temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie do psinki. Ode mnie 20 zł stałej.

Koja jestes kochana! Zawsze pomagasz moim pieskom dziekuje ogrooomnie! 

8 godzin temu, ania75 napisał:

10 zł stałej i nr konta poproszę :)

Dziekuje Aniu ze przybylas na watek i dziekuje z calego serduszka za deklaracje :)

5 godzin temu, Isiak napisał:

Jaki z niej zjawiskowy lisek! Cudna jest! Proszę też o numer konta, podeślę grosik. 

Witaj Isiaczku Tak wyjatkowo oryginalna jest Zuleczka. Mam nadzieje ze to pomoze jej przyciagnac do siebie tego swojego czlowieka juz na zawsze:) rowniez dziekuje za pomoc!

5 godzin temu, iwstar58 napisał:

Korzystając z zaproszenia zaglądam do Zuli. W końcu to przyszła koleżanka chłopaków z Zamościa  pieski_dwa.gif

Mogę zadeklarować dyszkę stałej, ale też podratować jakimś bonusikiem w miarę możliwości.                                                         

Witaj iwstar:) tak Zuleczka bedzie razem z chlopakami zamosciakami Mam nadzieje ze sie zaprzyjaznia i spedza u Anetki fajne, radosne, nie za dlugie ferie zimowe-:) dziekuje za deklaracje!

 

Dziewczny dzis bede z Patrycja ustalac ostatnie szczegoly transportu

Chcialabym zeby juz bylo jutro i zeby juz Zulcia wyjechala z tego koszmaru

Biedna nawet nie wie ze wreszcie poruszyla serca! I dostala szanse:)

Konto rozesle jak tylko Zulcie przetransportujemy

Trzymajcie kciuki

I jeszcze raz DZIEKUJE za wszystko

Link to comment
Share on other sites

Konfirm, masz rację!!! Oczywiście cardigan - wiele razy próbowałam zapamiętać, która z odmian ma lisi ogon i zawsze, patrząc na konkretnego psa, mówiłam "pembroke" myśląc o cardiganie. Już nawet tłumaczyłam sobie, że skoro cardigan to sweterek, to i cardigan-pies jest bogaciej ofutrzony, ale i tak mylę się zawsze:-))).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mnie się też od razu skojarzyła z cardigan welsh corgi, a że mam słabość ogromną do tej rasy, to serce mi mocno zabiło na jej widok. Gdybym nie miała aktualnie naszej suni specjalnej troski, to bez namysłu porwałabym Zulkę do siebie!
Z dawnych lat, kiedy jeszcze jeździłam na wystawy, pamiętam fajną reklamę hodowli corgi: "Myślisz corgi - myśl Lisiura". Lisiura to był przydomek tej hodowli, pasuje jak ulał, prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje kochane ze tak licznie przybylyscie

I jeszcze odkrylyscie w zuleczce rasowca:)

Rzeczywiscie weszlam teraz w internet i Zulcia ma pewnie z 70 procent z tej rasy! Znalazlam takiego przedstawiciela bialo rudego - pozniej sciagne zdjecie i dodam dla porownania- tez bialo rudy tez z biala piersia i bila koncowka ogona tylko na pyszczku wiecej bialego:) no i Zulcia lapki na wyzsze od typowego rasowca ale rzeczywiscie jest podobna

Ja tez lubie takie niekopodlogowce:) zobaczymy jak wypieknieje u Anecik :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sowa napisał:

Zulka bardziej przypomina welsh corgi pembroka niż jamnika - jest prześliczna; aż dziw, że nikt jej nie wypatrzył. Dajcie znać, jak będzie organizowany bazarek, dorzucę  jakąś książkę o zwierzakach.

Dziekuje :) upomne sie bo bedzie bazarek ksiazkowy na pewno I dziekuje Sowa ze jestes z nami!

 

2 godziny temu, agusiazet napisał:

Zaglądam na zaproszenie. Mogę zadeklarować wpłatę jednorazową po wypłacie marcowej, teraz limit kasy na psy wyczerpany. Poproszę o dane do przelewu na PWi ew. przypomnienie, jeśli wyleci mi z głowy! Deklaruję jednorazowo 100 zł.

Dziekuje Ci BARDZO BARDZO

w marcu bedzieZulcie czekac sterylizacja wiec akurat bedzie na ten cel :)

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Jestem u Zulki wyskrobie cos napewno jednorazowo ale dopiero w przyszlym tygodniu :(  niskopodlogowce przegubowce mnie rozczulaja a Zulka jest sliczna oby dlugo na domek nie czekala

Witaj Tianku 

Bardzo Ci dziekuje :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...