Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do Zuleczki.

Czy Wielki Dzień ślicznotki już pojutrze?

Nie mogę się doczekać, by zobaczyć Zulcię na kanapie u anecik

witaj Gabrysiu,

Własnie zobaczyłam na fb, że transport przełożony na czwartek:( także niestety...Zulcia znów musi czekać...jeszcze całe 2 dni:(

 

 

Kochani, czy ktoś jeszcze może dać chociaż maleńką deklaracje na sunie??? proszę...

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Yoana napisał:

Imię mnie przyciągnęło i sama się wpraszam na wątek :D Dam stałą 15 zł- nr konta poproszę :)

Yoanko takich gosci ktorzy sami przychodza z pomoca wita sie najgorecej:) dziekuje Ci z calego serduszka za deklaracje! 

Zulenka wyjedzie w czwartek i wtedy tez rozesle numer konta- na razie siedze jak na szpilkach bo wiadome jak jest w Radysach - dzis puesek jest a w czwartek modle sie zebybtez byl!

Chcialam wysylac zaproszenia na watek ale zawsze jakos mi trudno prosic ludzi:( takze jeszvze raz dziekuje Ci ze przybylas do nas i zostan prosze kibicujac malej w drodze do nowego domu!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Sara2011 napisał:

Szkoda, że transport się przesunął :(.

 

19 godzin temu, Jo37 napisał:

Zaglądam do suni. Bardzo żałuję, że portfel pusty.

 

Z komórki nie widziałam wszystkich wpisów:) więc- lepiej późno niż wcale:) witam Was kochane bardzo serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Joasiu, masz słabość do Zuleczek.

Nie dziwię się. Każda Zuleczka to super sunieczka!!!

Pewnie, że tak :)

Przed chwilą, AgusiaP napisał:

Jestem u śliczności.

Wroce pózniej i poczytam.

Izunia jestes aniołkiem!

Dziękuje Agusiu, że zajrzałaś...

Sił coraz mniej...ale szkoda tych psiaków tak bardzo:( Zulci już dawno obiecałam....już rok temu o niej myślałam....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

Jestem u Zulki.  Wątek zapisuję.  Z kasą ostatnio marnie,  ale jak się poprawi,  to będę pamiętać. 

 

1 minutę temu, Janka@ napisał:

ja też zaglądam, ale na razie nie mogę dać deklaracji.

wow:) ale mi miło, że przbywacie:) Wiadome- każdemu ciężko z kasą, ale zaglądanie też jest dla mnie bardzo wazne!

Także- witajcie i zostańcie kibicując suni :)

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki za jak najszybszy wyjazd Zulki ze schronu. Deklaracji mam już dużo :( Na razie 3 dyszki jednorazowo (jutro mój psiak ma zabieg na powiece, mam nadzieję, że nie zedrą w lecznicy ze mnie ostatniej koszuli, to może uda mi się więcej troszku podesłać)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...