Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

15 godzin temu, konfirm31 napisał:

Ogromnie się cieszę ze wspaniałego domu Zulki :))).

Niestety, małe pieski b. często mają kłopoty z  kamieniem na zębach, moja Lerka też, pomimo, że gryzie twardy pokarm. Za namową mojej wetki, stosuję PlaqueOff, który dodaję do jedzenia w podanej na ulotce ilości. Preparat kupuję w Zooplusie. Naprawdę działa(kamień znika)  chociaż to widać dopiero po kilku tygodniach codziennego stosowania. 

Czy ten preparat dodaje się tylko do suchej karmy, czy działa też w mokrej? Na ile Ci wystarcza opakowanie 40g ?

Link to comment
Share on other sites

Daję do mokrego, bo do suchej nie da rady. To jest taki zielony proszek. Lerka dostaje zgodnie z rozpiską 1 miarkę (czubatą). Zjadła  1/2opakowania w ciągu ok 1,5 miesiąca. Przedtrzonowce i trzonowce, miała wręcz czarne. Teraz, są tylko brązowawe przy podstawie. Mam nadzieję, że i to zejdzie. Będę nadal stosować. 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, konfirm31 napisał:

Daję do mokrego, bo do suchej nie da rady. To jest taki zielony proszek. Lerka dostaje zgodnie z rozpiską 1 miarkę (czubatą). Zjadła  1/2opakowania w ciągu ok 1,5 miesiąca. Przedtrzonowce i trzonowce, miała wręcz czarne. Teraz, są tylko brązowawe przy podstawie. Mam nadzieję, że i to zejdzie. Będę nadal stosować. 

Dziękuję za odpowiedź, w takim razie u mnie to opakowanie wystarczy na pół roku, więc kupię jedno  :)

Link to comment
Share on other sites

ja tez polecalam juz te algi  (sa to algi "zjadajace" kamien)- efekt po 2-3 mies,

miareczka jest b. malutka (uwaga: w polskiej ulotce jest mowa o lyzeczce, jesli sie nie myle, a chodzi o te miarke w opakowaniu)

mozna tez dac na mokry palec i pomazac nim zabki u psa, bo sa niejadki

edit: ja posypywalam suche chrupki, mozna wsypac na dno miski, pare kropli wody, potem chrupki i wymieszac wszystko

(aby chrupki obeszly mazia)

Link to comment
Share on other sites

z tego co czytam, to u Myszki (vel Zulki) pb nie dotyczy kamienia, ale uszkodzonych mechanicznie zabkow - ile ta psinka musiala miec przejsc

mam nadzieje, ze nawet przy braku zabkow da rade sie odzywiac - sa pewno miekie/ mokre karmy; no i aby z tymi rzepkami- operacja sie odbyla i sie udala

nie wiem tylko, czy takie forsowne marsze 10 km sa wskazane, ale dobrze, ze troche chodzi i sie umiesnia (miesien trzyma stawy), i chyba schudla tez, bo byla kluska

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...