Jump to content
Dogomania

Jestem Kajtuś, kiedyś byłem w schronisku, teraz mam super dom i wspaniałą Rodzinę


Gabi79

Recommended Posts

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Witam się u chłopaka.

 

1 godzinę temu, sybil napisał:

Przywitam się i ja. W tej chwili finansowo nie pomogę, bo mam 4 deklaracje, ale jak coś się zmieni to nie zapomnę o Kajtusiu, przecież to kolega niedoli Szronika  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,21_RE_orig.

 

 

1 godzinę temu, sybil napisał:

Jeśli się nie mylę to banerek podarowała Szronikowi iwstar58

 

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Odwiedzam Kajtusia... na razie tyle tylko mogę, ale będę o nim pamiętała...

Witajcie u Kajtunia!!!

Już napisałam do iwstar z prośbą o banerek

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, atulek napisał:

Jestem u Kajtusia. Mogę podarować fanty jak ktoś będzie robił bazarek dla chłopaka.

Witaj atulek, ja chętnie przyjmę fanty na bazarek, z góry ślicznie dziękuję!!!

53 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Kajtusiowi też szepnęłam na uszko, że jest taki ktoś o wielkim serduszku, kto bardzo pragnie odmienić jego los.... Tylko musi poczekać jeszcze kilka dni i razem ze Szronikiem pojedzie do anecik. Pomóżmy Kajtusiowi rozpocząć nowe życie!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

Mój kochany Kajtunio, już niedługo rozpocznie nowe życie!!!

4 minuty temu, pitusia napisał:

Zapisuję się u chłopaka.

Witaj pitusia u Kajtusia!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zajrzałam tutaj i cieszę się, że jeszcze jedna bieda ma sznsę opuścić schronisko. Postaram się podesłać choć 10 zł, musze zobaczyć jak stoję z finansami bo mam jedną deklarację, już wysłałam dwa razy po 25 zł a jestem emerytką z trzema psami więc rozumiecie, że donajbogatszych nie należę. Ale kocham psy całe życie i serce mi pęka jak czytam o tych biedakach. Ale podeślijcie konto, może jeszcze choć 10 zł wyskrobię.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, dwbem napisał:

Kochani, zajrzałam tutaj i cieszę się, że jeszcze jedna bieda ma sznsę opuścić schronisko. Postaram się podesłać choć 10 zł, musze zobaczyć jak stoję z finansami bo mam jedną deklarację, już wysłałam dwa razy po 25 zł a jestem emerytką z trzema psami więc rozumiecie, że donajbogatszych nie należę. Ale kocham psy całe życie i serce mi pęka jak czytam o tych biedakach. Ale podeślijcie konto, może jeszcze choć 10 zł wyskrobię.

Witaj dwbem!!!

10,- to też dużo, z całego serca dziękuję!!!

Jutro będę wysyłać nr konta

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ja też proszę o nr konta. Dziękuję za zaproszenie - czytałam już wcześniej. jeszcze  przed założeniem wątku.

Trzymaj się psiaku - ludzie myślą o Tobie.

Witaj Nesiowata u Kajtunia!!!

Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie.

Ogromnie się cieszę, że taki zwykły, niepozorny kundelek porusza serca wspaniałych ludzi

Link to comment
Share on other sites

Melduję się  u Katusia. Miałam kiedyś, jako chyba jednego z pierwszych, piesia na dogo, na którego płaciłam deklaracje. To był starszy piesek i był bardzo zżyty ze swoim kumplem ze schronu. Obaj w hotelu dożyli spokojnie kresu swych dni. Jeden odszedł pierwszy, drugi po kilku miesiącach odszedł też - pod drzewem, gdzie był pochowany jego przyjaciel. Psiaki nazywały się Dino i .. Kajtuś. 

Parafrazując klasyka mogę tylko powiedzieć, że "wszystkie Kajtki to porządne chłopaki" :) Dobre imię mu wybrałyście :) 

Nie może mnie zabraknąć na wątku Kajtusia i jego przyjaciela Szronika. W środę mój psiak ma zabieg na powiece. Po wszystkim zobaczę ile kasy mi zostało na ten miesiąc i się zdeklaruję. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u Kajtusia. Gabrysiu, zakładając mu wątek, dałaś mu szansę na lepsze życie ! Może to nie przypadek, że do zdjęcia ustawił się obok Szronika a Ty go dostrzegłaś. Tak sie cieszę, że pojedzie do Anecik ! Stałej już dać nie mogę, ale chociaż jednorazowo wesprę psiaczka, no i może potem pomogę w ogłoszeniach?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tianku napisał:

A sa juz jakiea plany kiedy Chlopaki wyjda ze schronu?

U Was tez tak forum powoli chodzi? Ja sie juz boje kolejnej rewolucji ...

Myślałam, ze to tylko u mnie dogo tak zwolniło, ze muszę trzymać nerwy na wodzy.  Z tego co wiem, to ani Kajtuś ani Szronik nie mają jeszcze pełnych deklaracji a tym bardziej kasy na transport.

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam i ja, trochę zmobilizowana przez Gabi. Powiem tylko, że uwielbiam czarne psy i czarne są najbliższe mojemu sercu.  022.gif     Tak trochę w związku z tym, deklaruję dla Kajtka 2 dyszki stałej. 

I banerek, choć nie bardzo wiem jak zareklamować niepozornego Kajtka, aaa może tak?

                                1_Kajtek_1.png

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, iwstar58 napisał:

Przyszłam i ja, trochę zmobilizowana przez Gabi. Powiem tylko, że uwielbiam czarne psy i czarne są najbliższe mojemu sercu.  022.gif     Tak trochę w związku z tym, deklaruję dla Kajtka 2 dyszki stałej. 

I banerek, choć nie bardzo wiem jak zareklamować niepozornego Kajtka, aaa może tak?

                                1_Kajtek_1.png

 

Iwstar58, kochana, tak długo ukrywałaś TAKIE zdolności !? Kolejny banerek, który mocno chwyta za serce ! Brawo !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Iwstar58, kochana, tak długo ukrywałaś TAKIE zdolności !? Kolejny banerek, który mocno chwyta za serce ! Brawo !

Dzięki, mam nadzieję ze jeszcze poruszymy kilka serduszek  046.gif bo Kajtkowi brakuje jeszcze deklaracji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...