Jump to content
Dogomania

01.04.2020 Korniczek umarł (*) KORNICZEK MA DOM :) Malutki Korniczek z Radys prosi o pomoc na nowej drodze życia


mdk8

Recommended Posts

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

jak bardzo, bardzo się ciesze:)

Małgosiu, a opowiesz nam coś o domku? i...kiedy przeprowadzaka:) ?

SUPER!

Jo37 była na wizycie i bardzo pozytywnie oceniła ludzi i dom. Bardzo mili starsi ludzie na emeryturze. Mają około 10-ciu przygarniętych kotów i około 20-letniego pieska też przygarniętego.Był jeszcze jeden ale był chory i niestety już nie żyje.  Mieszkają w domku z ogrodzonym terenem więc Korniczek będzie miał gdzie ganiać ptaszki ;) 

Przeprowadzkę dogrywać będzie Murka możliwie jak najszybciej. 

Ja też się BARDZO, BARDZO cieszę bo to mój pierwszy podopieczny i to radysiak , który znalazł dobry dom 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, mdk8 napisał:

Jo37 była na wizycie i bardzo pozytywnie oceniła ludzi i dom. Bardzo mili starsi ludzie na emeryturze. Mają około 10-ciu przygarniętych kotów i około 20-letniego pieska też przygarniętego.Był jeszcze jeden ale był chory i niestety już nie żyje.  Mieszkają w domku z ogrodzonym terenem więc Korniczek będzie miał gdzie ganiać ptaszki ;) 

Przeprowadzkę dogrywać będzie Murka możliwie jak najszybciej. 

Ja też się BARDZO, BARDZO cieszę bo to mój pierwszy podopieczny i to radysiak , który znalazł dobry dom 

domek brzmi idealnie <3 własnie takie miejsce było dla Korniczka potrzebne. Ogromnie się ciesze! kolejny Radysiaczej zmyka na swoje:) Brawo !

Dzięki mdk8 że w niego uwierzyłaś:) gdyby został w Radysach...możliwe, że juz by go nie było:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...