Jump to content
Dogomania

01.04.2020 Korniczek umarł (*) KORNICZEK MA DOM :) Malutki Korniczek z Radys prosi o pomoc na nowej drodze życia


mdk8

Recommended Posts

57 minut temu, mdk8 napisał:

na śląsku ostatnio dobrze szły adopcje ale jak uważacie , że dać gdzieś indziej to zdaję się na Was :)

to prawda, że na śląsku jest duzo adopcji, ale ja myslę bardziej o tym, że to daleko...

Jednak wszystko Gosiu zależy od Ciebie- rób jak Ci serce podpowiada:)

Link to comment
Share on other sites

Udało się, olx mnie nie wywalił:) Korniczek ma olx na Warszawe (Elu, dałam zdjęcie, które wstępnie Ty wybrałaś, bo rzeczywiście dobrze wygląda na tle innych zdjęć)

Wyróżnie Korniczkowi to ogłoszenie na miesiąc. Tekst jest inny, można też korzystać jakby co:)

https://www.olx.pl/oferta/nieduzy-jamnikowaty-radosny-piesek-korniczek-szuka-domu-CID103-IDkzYuq.html

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Kornika:

Wpłaty:

+40 zł Anna M.

+50 zł Agnieszka B.

+70 zł p.Irena z Katowic

+50 zł Agnieszka B.

Razem: +210 zł

 

Koszty:

-300 zł hotelowanie 28.01-26.02

-60 zł transport z Katowic (1/6 kosztów)

-31 zł odrobaczenie injekcyjne

-7,50 zł odrobaczenie II

-70 zł badanie krwi

-29 zł szczepienie na wirusówki

-29 zł szampon cynkowy

-5 zł dojazd do lecznicy (1/2 kosztów)

Razem: -531,50 zł

 

+210 zł - 531,50 zł = -321,50 zł

Stan konta na 26 luty wynosi -321,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mdk8 napisał:

Dziękuję Izuniu . Bardzo ciężko idzie mi proszenie o pomoc. Chyba bardziej wolę dawać. 

Mam to samo:) dlatego klepiemy na okrągło bazarki, ale i one marnie ostatnio idą.

Poczta tak poszła w górę, że trochę przestaje mieć to sens niestety.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

 

Na konto Korniczka przelałam 300 zł. Jest to spadek po Ineczce. Proszę potwierdź Gosiu jak wpłynie:)

 

o rety . Iza nie wiem jak mam Ci dziękować. :) Będę miała czas na zebranie funduszy na kolejny m-c chyba , że Korniczek znajdzie dom.

Oczywiście potwierdzę . 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, sybil napisał:

Super, że radysiaki tak pięknie się wspomagają k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,27_7T_orig.. Jak któryś z moich 5 zadeklarowanych znajdzie dom, to też pomogę "emeryckim" grosikiem. Psiaki z Radys leżą mi na sercu.

:) musimy się wspierać:) skoro nie mogę na razie pomóc kolejnemu pieskowi to lepiej żeby kaska nie leżała na moim koncie tylko zabezpieczyła Korniczka, który naprawde nic nie ma...

A jak Korniczek znajdzie dom....to może...może uda się innemu jeszcze pomóc;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

:) musimy się wspierać:) skoro nie mogę na razie pomóc kolejnemu pieskowi to lepiej żeby kaska nie leżała na moim koncie tylko zabezpieczyła Korniczka, który naprawde nic nie ma...

A jak Korniczek znajdzie dom....to może...może uda się innemu jeszcze pomóc;)

 

1 godzinę temu, sybil napisał:

 Mam taką nadzieję, nawet widziałam 3 kudłate malizny, bardzo chciałabym, żeby któremuś udało się pomóc  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,29_za_orig.

 

Ja się dopiero uczę pomagać w ten sposób. Myślę , że będzie szło mi coraz lepiej więc na pewno będę ratować kolejne radysiaki. Teraz chciałabym wyciągnąć jakiegoś staruszka z Zamościa lub staruszkę. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sybil napisał:

 Mam taką nadzieję, nawet widziałam 3 kudłate malizny, bardzo chciałabym, żeby któremuś udało się pomóc  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,29_za_orig.

 

może spróbuj zalozyć wątek temu który najbardziej lezy Ci na sercu?

Jeśli miałabyś zaufane miejsce gdzie dałoby się psiaka zabrać to pewnie i fundusze będa do ogarnięcia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...