Jump to content
Dogomania

01.04.2020 Korniczek umarł (*) KORNICZEK MA DOM :) Malutki Korniczek z Radys prosi o pomoc na nowej drodze życia


mdk8

Recommended Posts

Wlazłam dopiero dzisiaj.Nie potrzeba kasy, idę dalej.Mówiłam mdk8,tzn.pisałam, że sprawdzę "co smyczysz za sobą".Jeszcze mi została Babcia, a wszelkiej maści i rasy babci, kocham najbardziej, dziadki też.Tylko takie mam, ale nigdy nie miałam dużego psa, nie onka.Mieszkanie w bloku nie sprzyja onkom, choć nie wyklucza adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Nie zgadzam się, że mieszkanie w bloku nie sprzyja ONkom. Ja zawsze byłam blokowa i zawsze miałam ONkę. Teraz  czwartą, tym razem ze schroniska. Warunek - mieszkać na parterze, lub w bloku z windą, bo na starość mogą psiakowi siąść stawy. No i oczywiście, pracować z psem(szkolić, bo ONki to psy pracujące), chodzić na długie,  aktywne spacery.  Wtedy mieszkanie to rodzaj budy, w której się śpi, wypoczywa i je. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

mdk czy za dlug Korniczka zalozylas ze tak powiem z wlasnej kasy? moze napisz w tytule ze dlug pozostal... sama cos dorzuce znowu ale dopiero pod koniec miesiaca 

niestety tak. Spłaciłam hotelik z własnych ... 

Dziękuję . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 16.11.2017 o 18:32, Mazowszanka13 napisał:

Robię w przyszłym tygodniu bazarek z ziołami i suszonymi owocami na różne cele. Powiedz mi,Małgosiu, czy wolisz na spłatę długu Korniczka czy na Devona.

Gosieńko dziękuję . Devonka skarbonka już całkiem dobrze wygląda to jak mogę wybrać to poproszę na Korniczka. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z DS Korniczka. U niego wszystko w porządku. Państwo są w nim zakochani po uszy :) 1 Listopada pojechał  Państwem na groby i przy okazji poznał dalszą rodzinę . Wszyscy byli nim zachwyceni. 

Pani opowiadała , że Korniczek cały czas się uśmiecha i zaraża tą swoją radością wszystkich naokoło. Rozruszał nawet "swojego starszego braciszka" , który już prawie nie chodził a teraz to prawie biega chcąc dotrzymać kroku Korniczkowi.

Pan zaś dodał , że jak na spacerze za daleko odejdzie i nie reaguje na wołanie to Pan się chowa a wtedy Korniczek zawraca i go szuka :)

Bardzo lubi jeździć samochodem. Jak Państwo jadą do Lublina na zakupy to grzecznie czeka w mieszkaniu w Lublinie oczywiście -na ich powrót. 

Dostałam  zaproszenie do odwiedzin ale nie bywam w tej części Polski więc nie wiem czy skorzystam . No ale podobno nigdy nie można mówić nigdy więc kto wie ? ;)

Mam obiecane zdjęcia więc jak tylko dostanę to szybciutko tu wstawię . 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niech te Święta, tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek,

niechaj gwiazdka z nieba leci.

niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada,

niechaj piesek w nocy gada.

niech choinka pachnie pięknie,

no i radość będzie wszędzie! 

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie grafika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...