Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

8 minut temu, Onaa napisał:

Ja narazie malutki bazarek na Oneczkę i Szronika po połowie próbuję wyczarować ;)

85ca4e55ef858b10gen.jpg

A sunia nie ma imienia prawda ?

Bardzo dziękujemy. Sunia jeszcze bezimienna. Będziemy robić bazarek imienny.

2 minuty temu, agat21 napisał:

Deklarację z Poli, która była u Murki przeniosę na ONeczkè

Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i ja.

Jeśli mój bdt - duży kojec, wielka ciepła buda ze słomą, 3 spacery dziennie, ciepłe jedzenie, pół ha ogrodzonego ogrodu mogą  się przydać, to zabieram sunię do siebie.

Mam tylko dwie swoje stare sunieczki i jedną tymczasowiczkę domową, wiec na razie służę tylko miejscem w kojcu przy domu.

 

Rozliczenie :

10.02.  - agusiazet za styczeń - 20 zł

            ze skarpety im. Talcott - 200 zł

   16.02 z bazarku immiennego elik 362 zł

   16.02 Mattilu 109,40 zł

wydałam na lekarza:     214 zł

na paliwo za 2 wizyty - 20 zł

na jedzenie (ryż, mięso, smaczki do gryzienia, kostki) na luty nie wydam więcej, niż: 50 zł

ode mnie obróżka

jest na plusie: 767,62 zł (stan na 28.02)

plus karma od ZEA :)

27.02 - wpłynęło 71, 20 zł z bazarku Onaa

WYDATKI:

Oridermyl 52 zł

Bravecto 108 zł

RAZEM: 160 zł

i jeszcze: wyróżnienie ogłoszenia na Gumtree za 19,99 zł

i na OLX za 5,99

ZOSTAJE: 767,62 zł

na wyróżnienie ogłoszeń przez Havanka - 12 zł

na smaczki Dentastix - 10,99 zł

zostaje:744,63 zł

1.03 wplata Aldrumka z bazarku :) 33 zł

Jest 777, 63 zł

8.03 - Agat 21 20 zł za marzec

8.03 - konfirm 30 zł za marzec

8.03 wydałam 19.95 na smaczki

Jest: 8.03 - 807,68

wyróznienie ogłoszenia na Gumtree -16,99 zł (13.03)

karma z Zooplusa, puszki i smaczki - 132 zł

jest: 658,69 zł (13.03)

13.03 - wpłata Agnieszka Z.

jest: 678,69 zł

22.03 wpłata z bazarku Aldrumki 73 zł

JEST: 751,69 zł

posłanie i karma dla szczeniąt ze wsi: - 362,20

JEST: 389,49

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Zaglądam i ja.

Jeśli mój bdt - duży kojec, wielka ciepła buda ze słomą, 3 spacery dziennie, ciepłe jedzenie, pół ha ogrodzonego ogrodu mogą  się przydać, to zabieram sunię do siebie.

Mam tylko dwie swoje stare sunieczki i jedną tymczasowiczkę domową, wiec na razie służę tylko miejscem w kojcu przy domu.

 

Kocham Cię Kobieto :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, malagos napisał:

Zaglądam i ja.

Jeśli mój bdt - duży kojec, wielka ciepła buda ze słomą, 3 spacery dziennie, ciepłe jedzenie, pół ha ogrodzonego ogrodu mogą  się przydać, to zabieram sunię do siebie.

Mam tylko dwie swoje stare sunieczki i jedną tymczasowiczkę domową, wiec na razie służę tylko miejscem w kojcu przy domu.

 

Wow, z pewnością BDT nawet kojcowy lepszy od zamojskiego schroniska :)
Poza tym chyba nie wyklucza szukania suni własnego M-4  z kanapą http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Kocham Cię Kobieto :)

Ja Ją i Jej TZta kocham od chwili poznania :)

Myślę, że malagossowy BDT trzeba wspomóc dobrą karmą i wetem ( którego potrzeby nie można wykluczyć), a i na transport, też trzeba zbierać. Moja deklarację, uznaję za nadal mnie zobowiązującą :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Ja Ją i Jej TZta kocham od chwili poznania :)

Myślę, że malagossowy BDT trzeba wspomóc dobrą karmą i wetem ( którego potrzeby nie można wykluczyć), a i na transport, też trzeba zbierać. Moja deklarację, uznaję za nadal mnie zobowiązującą :)

No to nie wiem, co Malagos zrobi z Twoim wyznaniem w sprawie Jej TZta ;)))

Ja też oczywiście deklarację podtrzymuję - kasa dla starszej psiny zawsze potrzebna w dużej ilości

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, malagos napisał:

Zaglądam i ja.

Jeśli mój bdt - duży kojec, wielka ciepła buda ze słomą, 3 spacery dziennie, ciepłe jedzenie, pół ha ogrodzonego ogrodu mogą  się przydać, to zabieram sunię do siebie.

Mam tylko dwie swoje stare sunieczki i jedną tymczasowiczkę domową, wiec na razie służę tylko miejscem w kojcu przy domu.

 

Małgoś http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,3554_vC_orig.gif

 I ja tu Cię nie kochaćhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,3554_vC_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

A kiedy sunia może jechać?

Pytam, bo trzeba będzie transport organizować...

Jak ustalicie termin i będzie podwózka z Zamościa do Warszawy, to możemy ONeczkę zabrać z np  Wesołej i zawieźć do Malagossów. Z Zamościa, niestety, nie damy rady zabrać, nie te lata ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

Uf, uf! Takie wieści cudowne !!!

Są cuda ? Są. Szczególnie na dogo i dotyczą psich losów :))). To może na zwolnione przez ONeczkę miejsce w kolejce do Murków, będzie można zapisać starego ONka? Uda się to zrobić ?

Musi się udać, ale to jeszcze trochę czasu, a psa trzeba byłoby zabrać niedługo...

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, malagos napisał:

Zaglądam i ja.

Jeśli mój bdt - duży kojec, wielka ciepła buda ze słomą, 3 spacery dziennie, ciepłe jedzenie, pół ha ogrodzonego ogrodu mogą  się przydać, to zabieram sunię do siebie.

Mam tylko dwie swoje stare sunieczki i jedną tymczasowiczkę domową, wiec na razie służę tylko miejscem w kojcu przy domu.

 

Małgosiu -  bardzo się cieszę, że już dziś napisałaś. Sunia wygrała los na loterii.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u suni. DT u Malagosów to dar z nieba. Deklaracje trzeba zbierać dalej. Zdiagnozowanie, badania i zapewne leczenie (uszy, stawy) to bardzo duży koszt przy takim starszym On-ku. Dobra karma, a to duże psiątka są i dużo jedzą :) Wykurować, podleczyć i szukać domku z kanapą.

Daję deklarację 30 zł.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...