Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

Onaa, pw poszło :)

nie chcę zapeszac, ale jakoś lepiej układają się stosunki piesa-kot. Już nie ma takiej inwigilacji każdego kociego kroku, wpatrywania się, wyczekiwania, Nawet dziś kot wszedł powolutku, z duszą na ramieniu do kuchni, a  Raya tylko podniosła łepek. Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie,

 

40.jpg

41.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nooo, ale podniesienie łebka bardzo bystre i uważne! A i całe ciało gotowe do skoku! Nie byłabym aż taka optymistyczna, Malagosku. Odpuściłyśmy kotu, ale tylko chwilowo. Niech sobie bestia nie myśli, że wolno mu bezkarnie przechodzić nam przed nosem do kuchni!

Link to comment
Share on other sites

To szczerze Ci współczuję! Jak sama na pewno wiesz, psiniec bywa źródłem kłopotów, ale też daje ogromnie dużo radości. Życzę Ci więc, żeby Twoja bezpsiowość dobiegła końca i żebyś zaznała szczęśliwości u boku jakiegoś większego lub mniejszego, kudłatego lub gładkowłosego sierściucha!

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, malagos napisał:

Nie mogę edytować postu, więc na razie tu napiszę:

WYDATKI:

Oridermyl 52 zł

Bravecto 108 zł

RAZEM: 160 zł

 

Jednak Oridermyl ;). Max był u mnie i u Pani Doktor, też dostał Surolan, ale pewnie tak samo się skończy, jak u Rajki, czyli  w domu Oridermyl. Doradzam jeszcze kupno Otifree i nim płukać uszy przed zakropieniem Oridermylu.

Link to comment
Share on other sites

Zakraplanie skończone, robimy przerwę. Mam nadzieję, że się zapalnie nie powtórzy, choć co jakiś czas trzeba będzie uszka czyscić. akle to dr Tomek zrobi :)

Bardzo mi się podoba, jak Tomek zagaduje do Rajki, jak ją zaczepia do zabawy, a ona jest wtedy w siódmym niebie, i podgryza go, i zaczepia, i głowę wtyka pod ramię, i tańcuje wokół niego :) "Wiesz, dawno nie mieliśmy tak dużego psa..."

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

" Wiesz, Irenasie, Tyś)ka) jest młoda, studiuje, nie ma jej w domu... "

No to moje życzenia tym bardziej są aktualne. Życzę ukończenia studiów, dobrej pracy, znalezienia własnego domu i przygarnięcia jakiejś bidy, która obdarzy Tyś(kę) bezwarunkową miłością. Najważniejszy jest dom - bo lepiej, żeby zwierzątko siedziało 10 godzin samo z perspektywą powrotu pańci, jedzonka i spaceru, niż miało się szwendać samo, głodne, w nieprzyjaznym świecie pełnym samochodów i dużych, dwunogich zwierząt, które nie zawsze są dobre dla tych mniejszych. Kochać będzie równie bezwarunkowo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Przywitam się porannie

Witamy :)

Wyróżniłam to ogłoszenie za 19,99 zł, na tydzień w galerii

https://www.gumtree.pl/a-dogs+puppies/żoliborz/suczka-owczarek-niemiecki-idealna-dla-spokojej-rodziny/1001903756870910468443609?orderId=104737673&&activateStatus=adActivateSuccessWithPayment

Link to comment
Share on other sites

Z kotem - nie chce zapeszyć, ale jest ok. Myślę, ze będzie dobrze.

Ogłaszamy sunię, Havanka wyróżni jej dwa ogłoszenia. Ale nie pali się ;)

choć jakby Raya znalazła dom, to bym wzięła inną starszą sunię. zobaczymy...To samo się tyczy Pyzy.

Link to comment
Share on other sites

Aż zachichotałam z tego Irenkowego "a ku ku" :).

Tomek ma dziś nagranie w TV  Polsat, około 16.00 ma być jego kolej. Towarzyszą mu Aga i Michał, bo tylko 2 osoby mógł zaprosić na widownię. Wcześniej musiał podać ich dane...

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, malagos napisał:

Aż zachichotałam z tego Irenkowego "a ku ku" :).

Tomek ma dziś nagranie w TV  Polsat, około 16.00 ma być jego kolej. Towarzyszą mu Aga i Michał, bo tylko 2 osoby mógł zaprosić na widownię. Wcześniej musiał podać ich dane...

 

Na jakim programie będzie to nagranie ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2017 o 12:37, malagos napisał:

Zakraplanie skończone, robimy przerwę. Mam nadzieję, że się zapalnie nie powtórzy, choć co jakiś czas trzeba będzie uszka czyscić. akle to dr Tomek zrobi :)

Bardzo mi się podoba, jak Tomek zagaduje do Rajki, jak ją zaczepia do zabawy, a ona jest wtedy w siódmym niebie, i podgryza go, i zaczepia, i głowę wtyka pod ramię, i tańcuje wokół niego :) "Wiesz, dawno nie mieliśmy tak dużego psa..."

Czyli sunia ma wspaniały charakter. typowo owczarkowy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...