Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na Święta przyjechały moje dzieci, i każde ze zwierzakiem :) Wszystkie zgodnie przeżyły, z tym, ze kot Pawła i kot Agi wcale się nie pokazywały na dole, spędziły czas w górnych pokojach dzieci. Taka zdziwiona minka Dinki, jak już dzeci wyjeżdżały i kota spakowana czekała na wyniesienie do samochodu :) 

Diana.jpg

Diana2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, malagos napisał:

Anulko, a to niedługo miną 2 lata jej pobytu u nas :) Radosny, spokojny, posłuszny pies.

O rany ale ten czas leci.A ja nawet dzisiaj mam przed oczami smutną,brudną,zrezygnowaną sunię za kratami.Tak bardzo chciałam wtedy,marzyłam aby się udało jej pomóc.No i marzenie się spełniło.Teraz co jakiś czas oglądam sobie cudną Dianę w cudownym domku.To mi przynosi niesamowitą radość i sprawia uśmiech na mojej twarzy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Anula napisał:

Cudne zdjęcia Diany.A  Diana taka czyściutka,wyczesana,widać,że jest zadbana i szczęśliwa.Ogromnie się cieszę,że Diana znalazła taki cudowny dom.

 

20 godzin temu, malagos napisał:

Anulko, a to niedługo miną 2 lata jej pobytu u nas :) Radosny, spokojny, posłuszny pies.

 

19 godzin temu, Anula napisał:

O rany ale ten czas leci.A ja nawet dzisiaj mam przed oczami smutną,brudną,zrezygnowaną sunię za kratami.Tak bardzo chciałam wtedy,marzyłam aby się udało jej pomóc.No i marzenie się spełniło.Teraz co jakiś czas oglądam sobie cudną Dianę w cudownym domku.To mi przynosi niesamowitą radość i sprawia uśmiech na mojej twarzy.

Tak, Dianka cudna, wypucowana, zaopiekowana:)

Jej zdjęcia i  informacje od malagos za kazdym razem wywołują  u mnie wielkie wzruszenie, bo tez mam przed oczami obraz zrezygnowanej, zaniedbanej suni, a w pamięci atmosferę tamtego czasu  - ból przy każdym pobycie w schronisku przy boksie Dianki, ogromne marzenie, aby ją zabrać i znalezc własny dom, strach, czy się uda,  a potem wielką radość, ze może jechać do Małgosi:).

Historia Dianki to piękna opowieść o cudach na dogo, o wielkich dogomaniackich sercach  i o tym, że warto marzyć i zawsze mieć nadzieję.

Nie mam już lajków, ale jutro tu wrócę;)

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diana ma kolegę Oriona - zapoznanie wypadło dość spokojnie, Orion to młodzik i taki pogodny! Dianka dała się obwąchać, obwarczała psiaka, wskoczyła mu łapami na grzbiet, ze tu ona jest panią i dała mu spokój:) Czyli będą od dziś wspólne spacery, a nie takie dzielenie: teraz Diana i maluchy, za chwilę Orion.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 30.12.2018 o 15:58, Dusia-Duszka napisał:

Ratlerek znalazł sobie kaloryferek :)))

a może i Diance plecki ogrzewa? :) cudny widok!

Dnia 4.01.2019 o 11:08, malagos napisał:

Diana ma kolegę Oriona - zapoznanie wypadło dość spokojnie, Orion to młodzik i taki pogodny! Dianka dała się obwąchać, obwarczała psiaka, wskoczyła mu łapami na grzbiet, ze tu ona jest panią i dała mu spokój:) Czyli będą od dziś wspólne spacery, a nie takie dzielenie: teraz Diana i maluchy, za chwilę Orion.

życie w Waszym cudownym domku nigdy nie jest "nudne" :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mari23 napisał:

a może i Diance plecki ogrzewa? :) cudny widok!

życie w Waszym cudownym domku nigdy nie jest "nudne" :)

Maryniu, nasz rację :)

po Orionie jest kolejny pies, Supeł, i do tego mały dzikusek w drugim kojcu.

W pracy mam takie zmiany, ze odechciewa się wszystkiego... Ja, 1,5 roku przed emeryturą, muszę stawić czoła jakimś dziwnym wyzwaniom, pracy jak w korporacji, z telefonem z GPS, pod ciągłą kontrolą i presją :( Ale nie ma wyjścia z tej sytuacji, a stres mnie tak zżera, że w byle co wyprowadza z równowagi. A wiesz sama, ile cierpliwosci wymaga opieka nad starowinkami: a to podłoga ciągle zalana, a to kupa w holu na piętrze, a to kocie rzyganko na pościeli, a to wołanie do jedzenia głuchych w pień Zulek i Nutek.... eh, szkoda gadać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...