Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.04.2017 o 21:29, irenas napisał:

Posłanko takie duże, że przy odrobinie dobrej woli wszystkie się zmieszczą! A widać, że im się prezent podoba.

To prawda :) ale znów nas więcej niestety :(   65b1477c68fd.jpg

Kruczkowi umarł pan i sierotka trafił do mnie :( :(

Link to comment
Share on other sites

Sama miałam dwie, a teraz mam jedną sierotkę. O ile Kajtusiowi było dość łatwo zapomnieć jego pierwszego pana, bo był dla niego niedobry (skoro nawet wsiowi chłopcy tak mówili, to naprawdę musiał być potworem!), o tyle Dziunia długo była smutnawa i przygaszona. Teraz, po 11 latach, już jest całkiem moja i nie miewa napadów melancholii, ale przedtem się zdarzało. W każdym razie taka sierotka potrzebuje jeszcze więcej miłości niż "zwykły" pies.

 

PS Bardzo  mi się podoba imię tego pieska. Sam piesek też zresztą jest niczego sobie! 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, konfirm31 napisał:

Malagosku, a jak wzajemne stosunki Diany i Almy? Lepiej? 

Dziś się spotkały w kuchni, i to raczej Alma dała znać, że o jedną sunie w kuchni za dużo. Nadal je izoluję, nie ma problemu. Niedługo wypuszczę je do ogrodu, tylko wtedy zamknę w domu Pyzę, by "nie podbijała bębenka".

Link to comment
Share on other sites

Może z tym ogrodem jeszcze poczekać, aż się Alma całkiem zagoi? żeby cóś jej w środku nie popękało? Bo mogą chcieć sobie ostro poczynać. Bliss i inne moje ONki, oprócz kłapania paszczą, skaczą czterema łapami przy takich dyskusjach na interlokurorkę. 

Link to comment
Share on other sites

Jutro raniutko Tomek wyjeżdża do Warszawy, wraca po tych swoich sądach i zebraniach w poniedziałek wieczorem. Zostaję sama jak paluszek. Więc nie będę miała rąk do pomocy do przytrzymania psa, podczas gdy drugi wychodzi i wchodzi. Siłą rzeczy muszę spróbować stado zjednoczyć.

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady z tymi spacerami. Głowę urywa, wichura przelatuje przez człowieka jak przez sito, a co kilkanaście minut pada deszcz! Właśnie na szerlokowym wątku zgłosiłam wniosek formalny w sprawie podniesienia temperatury i ograniczenia siły wiatru. Oczekuję zdecydowanej reakcji!

Link to comment
Share on other sites

Jednak Diana ciężko się przekonuje do Almy. Już niby było powąchanie nos w nos, już spotkanie w ogrodzie, już poddańcza postawa Almy z brzuszkiem do góry, to jednak ta małpa cała spięta, wyczekująca. Nie ufam jej nadal. Kieruję ruchem wyjśc i przyjść sama, pod nieobecność Tomka, ale co to znaczy wprawa :)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, malagos napisał:

Jednak Diana ciężko się przekonuje do Almy. Już niby było powąchanie nos w nos, już spotkanie w ogrodzie, już poddańcza postawa Almy z brzuszkiem do góry, to jednak ta małpa cała spięta, wyczekująca. Nie ufam jej nadal. Kieruję ruchem wyjśc i przyjść sama, pod nieobecność Tomka, ale co to znaczy wprawa :)

Po prostu w logistyce masz mistrza:).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nasza ONka Bliss, była w domu i na spacerze tolerancyjna dla moich nielicznych tymczasów i tylko na spacerze, kiedy obie były bez smyczy, zaczynały awanturę z Bafi, - ale tylko z nią i tylko wtedy. W domu i na smyczy, był spokój.   Może Alma wyjątkowo Dianie nie pasi? 

Link to comment
Share on other sites

Ineczko, trzymaj :) Wczoraj Diana wmaszerowała do kuchni, energicznie podeszła do posłania Almy, a ta podniosła się, zaczęła machać ogonem, pochyliła łepek, bardzo poddańczą przyjęła postawę. A jeszcze kilka dni temu warczała i pokazywała swoje śnieżno białe ząbki. Diana ma taką dominującą minę, te uszy stojące, ten ogon wyprostowany, ze po kilku chwilach takiej konfrontacji wolałam jednak Dianę wyprowadzić spokojnie z kuchni. Jak sobie wyobraziłam, ze się coś zrobi tej biedulce, to....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...