Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

9 minut temu, pitusia napisał:

Ja szybko sobie w internecie zobaczyłam, można za darmo na ipli. Duża zaleta, że można przewinąć do interesujących momentów. Wielkie gratulacje:)

 

Jak na ipli, gdzie na ipli  ? 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Elik, chyba jest powtórka w sobotę ok. 12.45

Co za pech, w sobotę o 11:00 otwieramy wodę na działce i musimy być, bo nie wiadomo czy po zimie jakaś rura nie pękła, czy baterii nie rozmroziło, jak już kiedyś się nam przydarzyło :(

Chyba ta ipla pozostaje

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie w imieniu Tomka, i w swoim :)

Tę wizytówkę skrócili ogromnie, do kilkudziesięciu sekund, bo "występ" Tomka trwał nieco dłużej, niż mogli to ująć w programie :)

Wieczorem przyjechał znów Polsat do nas i zaraz po programie był czat na żywo na fb. Trwał 40 minut, Tomek odpowiadał na pytania internautów. Pan z Polsatu, prowadzący czat był ogromnie zaskoczony i uradowany zainteresowaniem, i ilością czatujacych! Na początku było to 10 osób, za chwilę, już 48, za moment ponad setka, wreszcie 2 tysiące :) Tomek był pierwszym uczestnikiem, do którego przyjechali z tym "czatowaniem". A najlepsze, ze po skończonej rozmowie, gratulacjach i pozdrowieniach, pan mówi: to teraz proszę wziąć Pyzę na kolna i powiedzieć o niej kilka słów, zrobimy jej promocję :)

Jak mi sie uda to znaleźć na fb, to pokaże:)

Ta sunia w lecznicy przy badaniu to właśnie Pyzol :) A ratlerek na moich kolanach to Nutka. Musiałam ją wziąć, bo małpa szczekała na hasło "cisza, nagranie!" :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Dziekuję Ci bardzo pitusiu za możliwość obejrzenia Tomka w akcji.

 

Sie podpinam :)

1 minutę temu, Mazowszanka13 napisał:

Też cenię sobie dowcip Tomka, malagos zresztą też.

Mam jeden ulubiony, ale nie zacytuję, bo nieprzyzwoity.

Tu chyba wszystkie mamy po 18 lat :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2017 o 22:11, mar.gajko napisał:

Jak już nas Panstwo znaleźli :) to może przeglądniecie watki i sprezentujecie któremuś z naszych bezdomniaczków taki piękny, wygodny materacyk? Mamy różnorakie psy, maleńkie, wielkie, stare, młode, chore i na 100% każdy by się ucieszył z takiego prezentu.

Dzień dobry :)

Myślimy, że możemy wspomóc jednego psiaka miesięcznie nowym, wygodnym mega materacem bądź matą. Jedyne o co prosimy to o pomoc w wyborze psiaka.

Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale nie za zawsze jest to możliwe. Zatem....pomóżcie nam wybrać. 

Pozdrawiamy. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Dziekuję Ci bardzo pitusiu za możliwość obejrzenia Tomka w akcji.

 

 

3 minuty temu, elik napisał:

Sie podpinam :)

Tu chyba wszystkie mamy po 18 lat :)

Cieszę, że mogłam pomóc.

Też czekam na dowcip, nikt tu się nie obrazi:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...