Jump to content
Dogomania

Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.


Anula

Recommended Posts

A ja dzisiaj spotkałam P.Iwonę z Terim na spacerku.Szli moją ulicą.Troszeczkę porozmawiałyśmy.P.Iwona uczy Teri chodzenia na smyczy,przy nodze.Teri był na krótkiej smyczy.Wg.mojej oceny Teri jest super psiakiem,siadł sobie i czekał spokojnie aż skończymy rozmowę.Przyjazny jest do ludzi i do psów.Z moim Mikim chciał się bawić.Miki prowokował Teriego.Ogólnie Państwo są bardzo zadowoleni,Teri im się podoba,a szczególnie sierść.Dostaje jedzonko 2 razy dziennie,rano suchą karmę a po południu gotowane.Sporo Państwo z nim chodzą.Teri wygląda fajnie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

A ja dzisiaj spotkałam P.Iwonę z Terim na spacerku.Szli moją ulicą.Troszeczkę porozmawiałyśmy.P.Iwona uczy Teri chodzenia na smyczy,przy nodze.Teri był na krótkiej smyczy.Wg.mojej oceny Teri jest super psiakiem,siadł sobie i czekał spokojnie aż skończymy rozmowę.Przyjazny jest do ludzi i do psów.Z moim Mikim chciał się bawić.Miki prowokował Teriego.Ogólnie Państwo są bardzo zadowoleni,Teri im się podoba,a szczególnie sierść.Dostaje jedzonko 2 razy dziennie,rano suchą karmę a po południu gotowane.Sporo Państwo z nim chodzą.Teri wygląda fajnie.

Masz to szczęście,że Teri jest tak blisko i możesz chłopczyka poobserwować i wymiziać....:)

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z Pusi domeczku :)

Pozdrawiamy was wszystkich z Francji, gdzie dotarła tez nasza córka.
Ciocia została z Pusia - jest bardzo szczęśliwa ze ma takiego wspaniałego pieska - któremu bardzo dogadza kulinarnie no i śpi na fotelu kolo Cioci...

Też się nauczyła bawić z Pusią, rzucając jej pileczkę - to dodatkowa gimnastyka dla niej !

A Pusia ponoć po naszym wyjeździe nie odstępuje Cioci na krok .

Tak że wszystko ok a my już tęsknimy za nią i liczymy dni do powrotu do domu!

Załączam śliczne zdjęcia z dnia wyjazdu...no zobaczcie sami jak się ma Pusia ze swoja panią !

Serdecznie was jeszcze raz pozdrawiamy i do usłyszenia
Anetka z rodzina

59205cd59002e_IMG_20170506_1320132.jpg.7da6ed3867a1423b6b01b5e7c2aa26d8.jpg

59205ce28e884_IMG_20170506_1320362.jpg.d9afc57cea7dbefb27cf0da498f3574d.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
22 godziny temu, Poker napisał:

rewelacja.

Może zasugerować DS. ,żeby go trochę wytrymowali przed upałami?

Już sugerowałam i zapewne wytrymują :)

12 minut temu, Tola napisał:

Pełnia szczęścia  - oba domki rewelacyjne - z przyjemnością tu zaglądam :)

Tolu,fajne domki i ja z przyjemnością dzielę się wiadomościami i foteczkami.Teraz mam z domku Pusi :)

Pusia i córka Państwa Vivi -obie z cudownym uśmiechem :)

IMG-20170606-WA0006.jpg.69963643bfe728bcdf2d8af154f2c44b.jpg

Ślicznota-Pusia :)

IMG-20170606-WA0008.jpg.859c590dc5882412364248b4d51d1e19.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Spotkałam P.Iwonę na spacerku z Teri.P.Iwona nie może nachwalić się swojego drugiego synka.Mówi,że jest bardzo mądrym i kochanym psem.TZ także zakochany jest.Zabiera Teriego na wędkowanie. Teri praktycznie nie opuszcza stanowiska obok pana,siedzi jak mumia wpatrzony w spławik,gdy zostaje złowiona rybka to następuje niesamowita radość i chęć pożarcia jej.Na ogrodzie działkowym szczeka na kosiarkę,nie lubi jej.Dom dla Teri jest najcenniejszym miejscem,jak chce już iść do domu to robi wszystko aby już iść tj.przynosi buty,piłeczkę nawet torbę a to oznacza,że chce do domciu.

Na samochody,rowery szczeka,chce pędzić za nimi.P.Iwona zasięga rady przez internet i próbuje z tym walczyć.

Ogólnie jest bardzo dobrze.P.Iwona obiecała zdjęcia z wędkowania Teriego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Wiadomości z Pusiowego domku :)

Dziękujemy za mile życzenia i tez życzymy zdrowia i radości na Swięta Bożego Narodzenia.

Jesteśmy nadal w Kolsku z Ciocią i Anią i doleciala jeszcze nasza córka.

Pusia jest w wielkiej formie i rozpieszczana jak zawsze...
Na zdjęciu jeszcze jedna Ciocia która też przepada za Pusią...

Pozdrawiamy was wszystkich serdecznie
Anetka z rodziną i Pusią z Kolska !

5a40044bcb9c0_IMG_20171117_1638482.jpg.cab4019faeaa6eb42242f7614e3d3621.jpg

5a4004683e106_IMG_20171220_2025433.jpg.ddc68ea8dc5e39d2db87307edbbc7668.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...